برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
استخر بزرگ و عجیب سنگاپور

استخر عجیب و خیلی مرتفع در سنگاپور

کلیپ


 

استخر بی نهایت در Marina Bay Sands Skypark در سال ۲۰۱۰ در سنگاپور افتتاح شد. این استخر مرتفع  در ارتفاع ۱۱۱۵ فوت (۳۴۰ متر) ساخته شده و متعلق به هتلی ۲،۵۶۰ اتاقه است و یکی از بزرگترین و چشمگیر ترین استخر ها در جهان است.

ساخت سالن استخر واقعا شگفت انگیز است: سه ساختمان را در بر می گیرد. و به نظر می رسد که آب بر لبه ساختمان ها است. موضوع قابل توجه این است که برای تامین آب استخر  ۵۵ طبقه آب به بالا پمپ شده است.





معمار Moshe Safdiehas استراحتگاه ساحلی مارینا ساندز را نیز طراحی کرده است. کل مجموعه Skypark هر روز توسط هزاران بازدید کننده بازدید می شود .

اما شنا کردن در لبه ساختمان به نظر نمی رسد کاملا خطرناک باشد.  استخر دارای دو سیستم گردشی هستند. اولین توابع مانند یک استخر منظم، فیلتر کردن و گرم کردن آب در استخر اصلی است. دومین فیلتر آب را در حوضچه دریافت می کند و آن را به استخر بالایی می رساند.

استخر بی نهایت روی سقف SkyPark بر روی سه برج هتل قرار دارد. این پلتفرم طولانی تر از برج ایفل است و یکی از بزرگترین نوع آن در جهان است. سه برابر طول یک استخر المپیک و ۶۵۰ فوت ارتفاع آن، بزرگترین استخر موجود در جهان از لحاظ ارتفاع است.

استخر سنگاپور
استخر سنگاپور
استخر سنگاپور
استخر سنگاپور
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
استخر بی نهایت در Marina Bay Sands Skypark در سال ۲۰۱۰ در سنگاپور افتتاح شد. این استخر مرتفع  در ارتفاع ۱۱۱۵ فوت (۳۴۰ متر) ساخته شده و متعلق به هتلی ۲،۵۶۰ اتاقه است و یکی از بزرگترین و چشمگیر ترین استخر ها در جهان است. ساخت سالن استخر واقعا شگفت انگیز است: سه ساختمان را در بر می گیرد. و به نظر می رسد که آب بر لبه ساختمان ها است. موضوع قابل توجه این است که برای تامین آب استخر  ۵۵ طبقه آب به بالا پمپ شده است. معمار Moshe Safdiehas استراحتگاه ساحلی مارینا ساندز را نیز طراحی کرده است. کل مجموعه Skypark هر روز توسط هزاران بازدید کننده بازدید می شود . اما شنا کردن در لبه ساختمان به نظر نمی رسد کاملا خطرناک باشد.  استخر دارای دو سیستم گردشی هستند. اولین توابع مانند یک استخر منظم، فیلتر کردن و گرم کردن آب در استخر اصلی است. دومین فیلتر آب را در حوضچه دریافت می کند و آن را به استخر بالایی می رساند. استخر بی نهایت روی سقف SkyPark بر روی سه برج هتل قرار دارد. این پلتفرم طولانی تر از برج ایفل است و یکی از بزرگترین نوع آن در جهان است. سه برابر طول یک استخر المپیک و ۶۵۰ فوت ارتفاع آن، بزرگترین استخر موجود در جهان از لحاظ ارتفاع است.

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند