برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
بزرگترین گربه های خانگی

بزرگترین گربه های دنیا

کلیپ


 

اگرچه گربه های کوچک دوست داشتنی اند اما گربه های بزرگ نیز زیبا، مهربان و بازیگوش هستند. بعضی از آنها حتی مشابه خانواده های BIG WILD CATS نیز هستند. اینجا لیستی از ۱۰ تا از بزرگترین گربه های جهان است.

 

توضیح پوند : یکی از واحدهای وزن است و تقریبا معادل نیم کیلوگرم ( مقداری کمتر ) است .

 


 

Chausie .10

وزن: نر- ۹-۱۵ پوند ، ماده – ۷ – ۱۰ پوند

Chausie گربه دستکاری شده ژنتیکی بزرگ است که گونه مشترک گربه جنگل و گربه خانگی است. گربه Chausie به طور کامل رشد کند تا ۱۵ پوند وزن خواهد داشت. این نژاد دارای بدن ورزیده، سینه عمیق، پاهای بلند و گوش های بزرگ است. آنها بسیار فعال، پر انرژی هستند و دارای مهارت پریدن و شکار عالی هستند.

 


 

۹ . Chartreux

وزن: نر- ۱۰-۱۵ پوند ، ماده- ۷-۱۰ پوند

Chartreux یک نژاد زیبا از گربه خانگی است. به طور معمول وزن آن با ۷ تا ۱۰ پوند، یکی از بزرگترین نژادهای گربه در جهان است. مهمترین چیزی که باید درباره نژاد Chartreux بدانید، رشد کند آن است ، ۴-۵ سال طول می کشد تا اندازه ای کامل باشد. Chartreux بالغ دارای بدن عضلانی با شانه های گسترده و سینه عمیق است.

به غیر از اندازه های بزرگ، نژاد Chartreux برای پوشش خاکستری آبی رنگش شناخته شده است. این نژاد نیز دارای چشمهای بسیار جذاب است. در مورد خلق و خو، Chartreux بسیار آرام و دوست داشتنی و خانگی است.


 

۸ . گربه سیبری

وزن: نر- ۱۱-۱۶ پوند، ماده – ۸-۱۱ پوند

این نژاد فوق العاده زیبا در حدود ۱۰۰۰ سال در روسیه وجود دارد. گربه سیبری نیز به عنوان گربه ملی روسیه شناخته می شود. این گونه به دلیل سرمای روسیه دارای پوشش ضخیم حتی در پاها است. مانند چارترس، گربه سیبری به آرامی رشد می کند.آنها تنها بعد از ۵ سال به اندازه کامل می رسند.

 


 

۷ . Van ترکیه

وزن: نر – تا ۱۶ پوند ، ماده  ۱۲ -۱۴ پوند

گربه ترکی ون یک نژاد باستانی است که در ترکیه توسعه یافته و برای قرن ها وجود داشته است. هنگامی که به طور کامل رشد کند ، این نژاد پر جنب و جوش بزرگ می تواند تا ۱۶ پوند یا بیشتر وزن پیدا کند. اما، ۳-۵ سال طول می کشد تا ون ترک به یک گربه کاملا بالغ تبدیل شود. این نژاد نیز بسیار پر انرژی و فعال است. آنها دوست دارند بازی ها را یاد بگیرند، مخصوصا بازی در آب.

 


 

۶ . گربه جنگل نروژی

SIze: نر – ۱۲ – ۱۶٫۵ پوند ، ماده ۷٫۷ – ۸٫۸ پوند

گربه جنگلی نروژی که در شمال اروپا است، یک نژاد بزرگ خانگی است که می تواند یک حیوان خانگی عالی برای خانواده و کودکان باشد. ویژگی خاص ،اندازه بزرگ و زیبا و پوشش دو تکه است. صرف نظر از اندازه های بزرگ، گربه های جنگل نروژی می توانند به راحتی صعود یا پرش کنند. آنها یک بدن متعادل با سینه عمیق، پاها بزرگ، پاها عضلانی و سر مثلثی شکل دارند. پوشش زیبا در انواع مختلفی از جمله سیاه و سفید، آبی، قرمز، نقره ای، طلایی، کرم و قهوه ای است. پوشش چرمی گربه های نروژی را از آب و هوای زمستان سخت نگه می دارد.

 


 

این مطلب ادامه دارد …..

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
اگرچه گربه های کوچک دوست داشتنی اند اما گربه های بزرگ نیز زیبا، مهربان و بازیگوش هستند. بعضی از آنها حتی مشابه خانواده های BIG WILD CATS نیز هستند. اینجا لیستی از ۱۰ تا از بزرگترین گربه های جهان است.   توضیح پوند : یکی از واحدهای وزن است و تقریبا معادل نیم کیلوگرم ( مقداری کمتر ) است .     Chausie .10 وزن: نر- ۹-۱۵ پوند ، ماده - ۷ - ۱۰ پوند Chausie گربه دستکاری شده ژنتیکی بزرگ است که گونه مشترک گربه جنگل و گربه خانگی است. گربه Chausie به طور کامل رشد کند تا ۱۵ پوند وزن خواهد داشت. این نژاد دارای بدن ورزیده، سینه عمیق، پاهای بلند و گوش های بزرگ است. آنها بسیار فعال، پر انرژی هستند و دارای مهارت پریدن و شکار عالی هستند.     ۹ . Chartreux وزن: نر- ۱۰-۱۵ پوند ، ماده- ۷-۱۰ پوند Chartreux یک نژاد زیبا از گربه خانگی است. به طور معمول وزن آن با ۷ تا ۱۰ پوند، یکی از بزرگترین نژادهای گربه در جهان است. مهمترین چیزی که باید درباره نژاد Chartreux بدانید، رشد کند آن است ، ۴-۵ سال طول می کشد تا اندازه ای کامل باشد. Chartreux بالغ دارای بدن عضلانی با شانه های گسترده و سینه عمیق است. به غیر از اندازه های بزرگ، نژاد Chartreux برای پوشش خاکستری آبی رنگش شناخته شده است. این نژاد نیز دارای چشمهای بسیار جذاب است. در مورد خلق و خو، Chartreux بسیار آرام و دوست داشتنی و خانگی است.   ۸ . گربه سیبری وزن: نر- ۱۱-۱۶ پوند، ماده - ۸-۱۱ پوند این نژاد فوق العاده زیبا در حدود ۱۰۰۰ سال در روسیه وجود دارد. گربه سیبری نیز به عنوان گربه ملی روسیه شناخته می شود. این گونه به دلیل سرمای روسیه دارای پوشش ضخیم حتی در پاها است. مانند چارترس، گربه سیبری به آرامی رشد می کند.آنها تنها بعد از ۵ سال به اندازه کامل می رسند.     7 . Van ترکیه وزن: نر - تا ۱۶ پوند ، ماده  ۱۲ -۱۴ پوند گربه ترکی ون یک نژاد باستانی است که در ترکیه توسعه یافته و برای قرن ها وجود داشته است. هنگامی که به طور کامل رشد کند ، این نژاد پر جنب و جوش بزرگ می تواند تا ۱۶ پوند یا بیشتر وزن پیدا کند. اما، ۳-۵ سال طول می کشد تا ون ترک به یک گربه کاملا بالغ تبدیل شود. این نژاد نیز بسیار پر انرژی و فعال است. آنها دوست دارند بازی ها را یاد بگیرند، مخصوصا بازی در آب.     ۶ . گربه جنگل نروژی SIze: نر - ۱۲ - ۱۶٫۵ پوند ، ماده ۷٫۷ - ۸٫۸ پوند گربه جنگلی نروژی که در شمال اروپا است، یک نژاد بزرگ خانگی است که می تواند یک حیوان خانگی عالی برای خانواده و کودکان باشد. ویژگی خاص ،اندازه بزرگ و زیبا و پوشش دو تکه است. صرف نظر از اندازه های بزرگ، گربه های جنگل نروژی می توانند به راحتی صعود یا پرش کنند. آنها یک بدن متعادل با سینه عمیق، پاها بزرگ، پاها عضلانی و سر مثلثی شکل دارند. پوشش زیبا در انواع مختلفی از جمله سیاه و سفید، آبی، قرمز، نقره…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند