برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
صحرای زیبای لیبی

تپه ها و دریاچه های شگفت انگیز Ubari کشور لیبی

کلیپ


 

Ubari (یا Awbari) در کشور آفریقایی لیبی که به منطقه دارای تپه ها و دریاچه های سینمایی نیز شهرت دارد به دلیل ساخت فیلم ها در این منطقه. مرکز ناحیه وادی الحیاء، شهر oasis، یک جواهر واقعا زیبا با چشم انداز وسیع و سحر آمیز است.

ساحل سرسبز همچنین درختان نخل خرما در صحرای که باعث می شود تا این جلوه سینمایی به نظر برسد. کسانی که با یک سافاری بیابانی می آیند پس از سختی راه یک حمام با طراوت را در دریاچه ها انجام میدهند. شهری Ubari یک گروه حدود ۲۰ دریاچه و ویرانه های روستاهای باستانی را تشکیل می دهد.

چرا به آنجا برویم؟

یک مکان واقعا منحصر به فرد، دارای اهمیت زمین شناسی و تاریخی است. تورهای هدایت شده در دسترس هستند در نزدیکی دریاچه Gebraoun شما می توانید امکانات اسکی ماسه را پیدا کنید.

چه وقت به آنجا برویم؟

تمام سال

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

Ubari در ۱۲۰ کیلومتری سبا قرار گرفته است. گردشگران به وسیله اتومبیل به اینجا خواهند رسید. همچنین یک فرودگاه نظامی در Ubari وجود دارد که اخیرا توسط آژانس ها استفاده می شود که سالن های صفری در لیبی را سازماندهی می کنند.

 

صحرای زیبای لیبی
 
صحرای زیبای لیبی

صحرای زیبای لیبی

صحرای زیبای لیبی

صحرای زیبای لیبی

صحرای زیبای لیبی

صحرای زیبای لیبی

 

صحرای زیبای لیبی

 

صحرای زیبای لیبی
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Ubari (یا Awbari) در کشور آفریقایی لیبی که به منطقه دارای تپه ها و دریاچه های سینمایی نیز شهرت دارد به دلیل ساخت فیلم ها در این منطقه. مرکز ناحیه وادی الحیاء، شهر oasis، یک جواهر واقعا زیبا با چشم انداز وسیع و سحر آمیز است. ساحل سرسبز همچنین درختان نخل خرما در صحرای که باعث می شود تا این جلوه سینمایی به نظر برسد. کسانی که با یک سافاری بیابانی می آیند پس از سختی راه یک حمام با طراوت را در دریاچه ها انجام میدهند. شهری Ubari یک گروه حدود ۲۰ دریاچه و ویرانه های روستاهای باستانی را تشکیل می دهد. چرا به آنجا برویم؟ یک مکان واقعا منحصر به فرد، دارای اهمیت زمین شناسی و تاریخی است. تورهای هدایت شده در دسترس هستند در نزدیکی دریاچه Gebraoun شما می توانید امکانات اسکی ماسه را پیدا کنید. چه وقت به آنجا برویم؟ تمام سال چگونه می توانم به آنجا بروم؟ Ubari در ۱۲۰ کیلومتری سبا قرار گرفته است. گردشگران به وسیله اتومبیل به اینجا خواهند رسید. همچنین یک فرودگاه نظامی در Ubari وجود دارد که اخیرا توسط آژانس ها استفاده می شود که سالن های صفری در لیبی را سازماندهی می کنند.        

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند