برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های کشور کویت

جاذبه های توریستی و گردشگری کویت

کلیپ


 

با ادامه معرفی جاهای دیدنی و توریستی کشور کوچک کویت همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۵٫ مرکز فرهنگی آمریکایی ها

جاذبه های کشور کویت

مرکز فرهنگی آمریکا محل شگفت انگیزی از هنرهایی از فرهنگ های مختلف مانند خاورمیانه، آسیا و شرق دور است. جاذبه اصلی بیمارستان های آمریکایی است که به روش فوق العاده ای ساخته شده اند. تمام مکان های تاریخی به روش آموزنده نمایش داده می شوند. اقامت شما در کویت بدون بازدید از مرکز فرهنگی آمریکا می تواند ناقص باشد.ساعات کاری از دوشنبه تا پنجشنبه و از شنبه ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر است. با این حال، در روز جمعه شما می توانید بین ۲pm تا ۷pm از ان بازدید کنید. به منظور حفظ و نگهداری، مرکز فرهنگی آمریکا باقی مانده است .


۴٫ آکو پارک

جاذبه های کشور کویت

پارک آبی در خیابان خلیج فارس واقع شده و اولین پارک آبی بزرگ در منطقه خلیج فارس است.این منطقه بسیار وسیع است و در مجاورت برج های کویت قرار دارد. کل مساحت آکو پارک بیش از ۶۰۰۰۰ متر مربع است. این یک مکان عالی برای سرگرم شدن با خانواده است. بسیاری از ورزش ها و سرگرمی و بازی ها آبی در آن وجود دارد، منطقه شنا برای بزرگسالان، استخر برای بچه ها، غواصی، سالن والیبال و خیلی بیشتر وجود دارد. ویژگی اصلی این پارک این است که سالن های مجزا برای مردان و زنان در آن وجود دارد. شما همچنین می توانید ناهار را در رستوران های ویژه که در پارک قرار دارند، داشته باشید.


۳٫ باغ وحش کویت

جاذبه های کشور کویت

باغ وحش کویت دارای مجموعه عظیمی از حیوانات نادر و دیگر حیوانات است. این باغ وحش شامل تعداد ۱۶۰۶ حیوان از جمله گونه های خطرناک است. علاوه بر این، پرندگان نادر در پنج واحد مختلف طبقه بندی می شوند و هر رده دارای حداقل ۱۲ گونه است. محیط چشمگیر برای حیوانات در قفس ها فراهم شده است. جز اهداف باغ وحش آموزش بچه ها در مورد حیوانات و نحوه رفتار با حیواناتنیز است. چهار بخش در پارک وجود دارد بخش حیوانات ، بخش فرهنگی، بخش خدمات تعمیر و نگهداری.


۲٫ برج های کویت

جاذبه های کشور کویت

برج های کویت اساسا گروهی از سه برج برجسته است که در خلیج فارس دارای زیبایی فراوان هستند. برج اصلی ۱۸۷ متر ارتفاع، برج دوم ۱۴۷ متر ارتفاعدارد که فروشگاه آبی است و برج سوم دارای تجهیزاتی برای روشن کردن دو برج بزرگ است. به گفته معمار، این برج ها نماد بشر و تکنولوژی هستند. این برج ها به اندازه ای زیبا هستند که قلب بازدید کنندگان را به تپش در می آورند .


۱٫ مسجد جامع بزرگ کویت

جاذبه های کشور کویت

این مسجد بزرگ یکی از گنجینه های جهان است. این مسجد بزرگترین مسجد و همچنین مسجد حکومتی کویت است. مسجد جامع افتخار دارد که جشن ها و مراسم رسمی دینی در آن برگزار شود. مساحت حدود ۴۶۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد. مسجد جامع یک مدل عالی از سبک معماری اسلامی است. علاوه بر این، طراحی ساختاری فارسی نیز در ان وجود دارد. مسلمانان از سراسر جهان بیشتر در ماه رمضان (ماه اسلامی) به اینجا می آیند .

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه معرفی جاهای دیدنی و توریستی کشور کوچک کویت همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۵٫ مرکز فرهنگی آمریکایی ها مرکز فرهنگی آمریکا محل شگفت انگیزی از هنرهایی از فرهنگ های مختلف مانند خاورمیانه، آسیا و شرق دور است. جاذبه اصلی بیمارستان های آمریکایی است که به روش فوق العاده ای ساخته شده اند. تمام مکان های تاریخی به روش آموزنده نمایش داده می شوند. اقامت شما در کویت بدون بازدید از مرکز فرهنگی آمریکا می تواند ناقص باشد.ساعات کاری از دوشنبه تا پنجشنبه و از شنبه ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر است. با این حال، در روز جمعه شما می توانید بین ۲pm تا ۷pm از ان بازدید کنید. به منظور حفظ و نگهداری، مرکز فرهنگی آمریکا باقی مانده است . ۴٫ آکو پارک پارک آبی در خیابان خلیج فارس واقع شده و اولین پارک آبی بزرگ در منطقه خلیج فارس است.این منطقه بسیار وسیع است و در مجاورت برج های کویت قرار دارد. کل مساحت آکو پارک بیش از ۶۰۰۰۰ متر مربع است. این یک مکان عالی برای سرگرم شدن با خانواده است. بسیاری از ورزش ها و سرگرمی و بازی ها آبی در آن وجود دارد، منطقه شنا برای بزرگسالان، استخر برای بچه ها، غواصی، سالن والیبال و خیلی بیشتر وجود دارد. ویژگی اصلی این پارک این است که سالن های مجزا برای مردان و زنان در آن وجود دارد. شما همچنین می توانید ناهار را در رستوران های ویژه که در پارک قرار دارند، داشته باشید. ۳٫ باغ وحش کویت باغ وحش کویت دارای مجموعه عظیمی از حیوانات نادر و دیگر حیوانات است. این باغ وحش شامل تعداد ۱۶۰۶ حیوان از جمله گونه های خطرناک است. علاوه بر این، پرندگان نادر در پنج واحد مختلف طبقه بندی می شوند و هر رده دارای حداقل ۱۲ گونه است. محیط چشمگیر برای حیوانات در قفس ها فراهم شده است. جز اهداف باغ وحش آموزش بچه ها در مورد حیوانات و نحوه رفتار با حیواناتنیز است. چهار بخش در پارک وجود دارد بخش حیوانات ، بخش فرهنگی، بخش خدمات تعمیر و نگهداری. ۲٫ برج های کویت برج های کویت اساسا گروهی از سه برج برجسته است که در خلیج فارس دارای زیبایی فراوان هستند. برج اصلی ۱۸۷ متر ارتفاع، برج دوم ۱۴۷ متر ارتفاعدارد که فروشگاه آبی است و برج سوم دارای تجهیزاتی برای روشن کردن دو برج بزرگ است. به گفته معمار، این برج ها نماد بشر و تکنولوژی هستند. این برج ها به اندازه ای زیبا هستند که قلب بازدید کنندگان را به تپش در می آورند . ۱٫ مسجد جامع بزرگ کویت این مسجد بزرگ یکی از گنجینه های جهان است. این مسجد بزرگترین مسجد و همچنین مسجد حکومتی کویت است. مسجد جامع افتخار دارد که جشن ها و مراسم رسمی دینی در آن برگزار شود. مساحت حدود ۴۶۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد. مسجد جامع یک مدل عالی از سبک معماری اسلامی است. علاوه بر این، طراحی ساختاری فارسی نیز در ان وجود دارد. مسلمانان از سراسر جهان بیشتر در ماه رمضان (ماه اسلامی) به اینجا می آیند .

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: ۴٫۷۵ ( ۱ رای)
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند