برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
دریاچه صورتی تانزانیا

دریاچه خطرناک و قرمز کشور تانزانیا

دریاچه Natron در کشور تانزانیا. این دریاچه نمکی می تواند بسیار خطرناک باشد . درجه حرارت آن می تواند به ۶۰ درجه برسد و سطح PH آن نیز ۱۰ است! با این حال، رنگ قرمز نادر آن، دریاچه Natron را یک مقصد بسیار منحصر به فرد و زیبا تبدیل کرده است که تنها با Laguna Colorada  کشور بولیوی مقایسه می شود.

رنگ از نارنجی تا قرمز به رنگ صورتی متفاوت است و توسط باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها تولید می شود. به طور شگفت انگیز، این دریاچه برای فلامینگو ها زیستگاه است که در اینجا لانه دارند و با وجود آب قلیایی جلبک قرمز در آن است. این مکان زیستگاهی ایمن برای این پرندگان است، چرا که هیچ شکارچی به این زمین غیر دوستانه و خطرناک وارد نمی شود .

چرا به آنجا برویم؟

این دریاچه منحصر به فرد منطقه Natron را مشاهده کنید که شرایط بازدید از مکانهای دیدنی و جذابی  دیگر شامل فلات ها و escarpments و آتشفشان ها را در کشور تانزانیا فراهم می کند.

چه وقت به آنجا برویم؟

هر زمان – آب و هوا اینجا همیشه گرم است. با این حال، در طول فصل مرطوب (از ماه نوامبر تا مه) اغلب انتظار میرود که بارانی نیز ببارد .

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

این منطقه را می توان در یک تور سافاری از پارک ملی سرنگتی یا دره ریفت بزرگ ببینید.

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه قرمز تانزانیا

 

دریاچه صورتی تانزانیا

 

دریاچه صورتی تانزانیا
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
دریاچه Natron در کشور تانزانیا. این دریاچه نمکی می تواند بسیار خطرناک باشد . درجه حرارت آن می تواند به ۶۰ درجه برسد و سطح PH آن نیز ۱۰ است! با این حال، رنگ قرمز نادر آن، دریاچه Natron را یک مقصد بسیار منحصر به فرد و زیبا تبدیل کرده است که تنها با Laguna Colorada  کشور بولیوی مقایسه می شود. رنگ از نارنجی تا قرمز به رنگ صورتی متفاوت است و توسط باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها تولید می شود. به طور شگفت انگیز، این دریاچه برای فلامینگو ها زیستگاه است که در اینجا لانه دارند و با وجود آب قلیایی جلبک قرمز در آن است. این مکان زیستگاهی ایمن برای این پرندگان است، چرا که هیچ شکارچی به این زمین غیر دوستانه و خطرناک وارد نمی شود . چرا به آنجا برویم؟ این دریاچه منحصر به فرد منطقه Natron را مشاهده کنید که شرایط بازدید از مکانهای دیدنی و جذابی  دیگر شامل فلات ها و escarpments و آتشفشان ها را در کشور تانزانیا فراهم می کند. چه وقت به آنجا برویم؟ هر زمان - آب و هوا اینجا همیشه گرم است. با این حال، در طول فصل مرطوب (از ماه نوامبر تا مه) اغلب انتظار میرود که بارانی نیز ببارد . چگونه می توانم به آنجا بروم؟ این منطقه را می توان در یک تور سافاری از پارک ملی سرنگتی یا دره ریفت بزرگ ببینید.                    

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند پارک ملی تایلند