برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
آتشفشان صحرای لیبی

منطقه عجیب آتشفشانی Waw Namus در صحرای لیبی

کلیپ


 

Waw Namus در کشور لیبی در قاره آفریقا. این یک پدیده عجیب واقعی در طبیعت منحصر به فرد  مرکز صحرای لیبی است. کل منطقه یک میدان آتشفشانی است که ۱۰ تا ۲۰ کیلومتر  گسترش می یابد و از فضا نیز قابل مشاهده است. در وسط آن یک گودال و یک مخروط وجود دارد. علاوه بر این، سه دریاچه شور نیز وجود دارد که یک کمر بند سرسبز ایجاد می کنند.

برای قرن ها توقفگاه مهمی برای کاروان ها بوده است که منابع آب خود را دوباره پر می کردند. اما امروزه یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی کشور لیبی است. بازدیدکنندگان از زیبایی Waw Namus لذت می برند: caldera در حدود ۱۰۰ متر (۳۳۰ فوت) عمیق است و ویژگی دریاچه ها و درختان خرما که باعث یک دید عالی می شود .

چرا به آنجا برویم؟

یکی از مکان های خیره کننده در صحرای لیبی ،پدیده تعجب آور طبیعی است که قطعا ارزش یک بار دیدن در طول عمر را دارد. اما با توجه به شرایط فعلی لیبی کار خطرناکی بازدید از آن می باشد .

چه وقت به آنجا برویم؟

تمام سال

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

تورهای بسیاری از شهرهای بزرگ لیبی شما را به آنجا می برند.

 

 

آتشفشان صحرای لیبی

 

 
آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

 

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی

آتشفشان صحرای لیبی
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Waw Namus در کشور لیبی در قاره آفریقا. این یک پدیده عجیب واقعی در طبیعت منحصر به فرد  مرکز صحرای لیبی است. کل منطقه یک میدان آتشفشانی است که ۱۰ تا ۲۰ کیلومتر  گسترش می یابد و از فضا نیز قابل مشاهده است. در وسط آن یک گودال و یک مخروط وجود دارد. علاوه بر این، سه دریاچه شور نیز وجود دارد که یک کمر بند سرسبز ایجاد می کنند. برای قرن ها توقفگاه مهمی برای کاروان ها بوده است که منابع آب خود را دوباره پر می کردند. اما امروزه یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی کشور لیبی است. بازدیدکنندگان از زیبایی Waw Namus لذت می برند: caldera در حدود ۱۰۰ متر (۳۳۰ فوت) عمیق است و ویژگی دریاچه ها و درختان خرما که باعث یک دید عالی می شود . چرا به آنجا برویم؟ یکی از مکان های خیره کننده در صحرای لیبی ،پدیده تعجب آور طبیعی است که قطعا ارزش یک بار دیدن در طول عمر را دارد. اما با توجه به شرایط فعلی لیبی کار خطرناکی بازدید از آن می باشد . چه وقت به آنجا برویم؟ تمام سال چگونه می توانم به آنجا بروم؟ تورهای بسیاری از شهرهای بزرگ لیبی شما را به آنجا می برند.          

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند