برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های مکزیک

جاذبه های کشور آمریکا

با ادامه معرفی جاذبه های توریستی و تاریخی نیومکزیکو همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

۶ . موزه بیلی بچه کوچک

بیلی موزه بچه
 

در دشتهای شرقی نیومکزیکو، شهر کوچکی از فورت سامنر، محل سکونت بللی بچه کوچک بوده است. در موزه، تفنگ بیلی، تجهیزات اسب سواری و پوستر اصلی وانت مورد استفاده قرار می گیرد.  موزه همچنین دارای مجموعه ای از اسلحه های زیر آبی، سلاح گرم قدیمی و اتومبیل های عتیقه و کامیون ها است.

 

۷ . پارک ملی تاریخی Pecos

پارک ملی تاریخی Pecos
 

پارک ملی تاریخی Pecos شامل مواردی است که بعدها یکی از بزرگترین pueblos بومی آمریکا در ایالت بود. این منطقه از اوایل قرن ۱۴ تا ۱۸۳۸ با جمعیتی بیش از ۲۰۰۰ نفر ساکن این منطقه شدند. در سال ۱۹۹۰، پارک به ۶،۶۰۰ هکتار افزایش یافت.

 

۸ . بشقاب های بسیار بزرگ

آرایه بسیار بزرگ
 

در تپه های نواحی دور افتاده در غرب Socorro نهفته است. آرایه بسیار بزرگ کارل G Jansky (VLA) – یک مجموعه نجوم رادیویی واقع در Plains of San Agustin. از این آرایه ها برای مشاهده سیاهچاله ها و سایر پدیده های نجومی استفاده می شود. مسیرهای پیاده روی به سمت این آرایه ها هدایت می شوند.

 

۹ . واله ویدال

واله ویدال

زیباترین چشم انداز در نیومکزیکو، واله ویدال، یک منطقه کوهستانی ۷۹۴ هکتاری است که در کوه های سنگر د کریستو  قرار دارد. Valle Vidal که از معادن از کار افتاده در سال ۱۹۹۶ محافظت می کند، منظره های بی نظیر ارائه می دهد. پیاده روی، کمپینگ، ماهیگیری و فرصت های شکار در آن فراوان است.

 

۱۰ . ویلر پیک

ویلر پیک خلیج فارس
 

بالاترین نقطه در نیومکزیکو، صعود به قله Wheeler در ارتفاع ۱۳۱۶۱ فوتی است. کوه در کنار دره مورنو در نزدیکی آتشفشان فرشته قرار دارد. این منطقه مرکز انواع مختلف حیات وحش است و بازدیدکنندگان ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشند تا شاه ماهی، پیکا، گوزن، گوسفند و عقاب طلایی را از نزدیک ببینند.

 

با ادامه معرفی جاذبه های توریستی و تاریخی نیومکزیکو همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   6 . موزه بیلی بچه کوچک   در دشتهای شرقی نیومکزیکو، شهر کوچکی از فورت سامنر، محل سکونت بللی بچه کوچک بوده است. در موزه، تفنگ بیلی، تجهیزات اسب سواری و پوستر اصلی وانت مورد استفاده قرار می گیرد.  موزه همچنین دارای مجموعه ای از اسلحه های زیر آبی، سلاح گرم قدیمی و اتومبیل های عتیقه و کامیون ها است.   ۷ . پارک ملی تاریخی Pecos   پارک ملی تاریخی Pecos شامل مواردی است که بعدها یکی از بزرگترین pueblos بومی آمریکا در ایالت بود. این منطقه از اوایل قرن ۱۴ تا ۱۸۳۸ با جمعیتی بیش از ۲۰۰۰ نفر ساکن این منطقه شدند. در سال ۱۹۹۰، پارک به ۶،۶۰۰ هکتار افزایش یافت.   ۸ . بشقاب های بسیار بزرگ   در تپه های نواحی دور افتاده در غرب Socorro نهفته است. آرایه بسیار بزرگ کارل G Jansky (VLA) - یک مجموعه نجوم رادیویی واقع در Plains of San Agustin. از این آرایه ها برای مشاهده سیاهچاله ها و سایر پدیده های نجومی استفاده می شود. مسیرهای پیاده روی به سمت این آرایه ها هدایت می شوند.   ۹ . واله ویدال زیباترین چشم انداز در نیومکزیکو، واله ویدال، یک منطقه کوهستانی ۷۹۴ هکتاری است که در کوه های سنگر د کریستو  قرار دارد. Valle Vidal که از معادن از کار افتاده در سال ۱۹۹۶ محافظت می کند، منظره های بی نظیر ارائه می دهد. پیاده روی، کمپینگ، ماهیگیری و فرصت های شکار در آن فراوان است.   10 . ویلر پیک   بالاترین نقطه در نیومکزیکو، صعود به قله Wheeler در ارتفاع ۱۳۱۶۱ فوتی است. کوه در کنار دره مورنو در نزدیکی آتشفشان فرشته قرار دارد. این منطقه مرکز انواع مختلف حیات وحش است و بازدیدکنندگان ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشند تا شاه ماهی، پیکا، گوزن، گوسفند و عقاب طلایی را از نزدیک ببینند.  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۳ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar