اگر می خواهید به کشور استرالیا سفر کنید و بچه ها را نیز همراه خود می برید حتما به شهر Brisbane  استرالیا که در شرق این کشور وجود دارد بروید زیرا موارد بسیار خوب و هیجان انگیزی برای بچه ها دارد ، با سایت برترین جاذبه ها همراه باشید با معرفی این جاذبه های فوق العاده برای کودکان و نوجوانان

 

1.کوالا را در پناهگاه کوالا ببینید

یک کوالا را در پناهگاه کوالا پناه ببرید
 

Cuddling koala برای بسیاری از بچه های دوست داشتنی است،  Lone Pine بزرگترین پناهگاه کوالایی در جهان است که بیش از 130 نفر از این شکارچیان نازرا در خود جای داده است در این پارک جاذبه های دیگری برای بچه ها نیز وجود دارد از جمله عذا خوردن کنگو، نگه داشتن جوجه های کودک و خوک های دریایی در مزرعه، و تغذیه lorikeets وحشی. بیش از 90 گونه دیگر از حیات وحش بومی استرالیا نیز در این  پارک زندگی می کنند، از جمله پلاتپیوس ها، اوموس هاو dingoes .

 

2. سوار شدن در کشتی کروز در امتداد رودخانه بریزبن

کروز در امتداد رودخانه بریزبن

یکی از محبوب ترین مسیر های کشتی های کروز برای بچه ها مسیر  Miramar Cruise به Lone Pine Koala Sanctuary است که از پنتون مرکزفرهنگی  شهر جدا می شود.  رودخانه کروز از پارک لند خارج می شود و در طول راه جاذبه های فراوانی دارد از جمله کشتی های ماهیگیری؛ یک گزینه رایگان خدمات کشتی CityHopper است که در امتداد رودخانه بریزبن سفر می کند و در نقاط بالا مانند بانک جنوبی 3 و موزه دریایی توقف می کند.

 

3 . تخیل خود را در ScienCenter بپرورانید

تصور شما در ScienCenter را ممنوع کنید

یکی از  قسمتهای موزه کوئینزلند به ScienCentre اختصاص داده شده است که مجموعه ای سرگرم کننده از نمایشگاه های تعاملی است ، کودکان می توانند ساعت ها با یادگیری آمارهای حیاتی خود در مورد بدنشان سرگرم باشند مانند شرکت در فعالیت های مربوط به وزن، فضا، زمان، صدا و انرژی؛ پیدا کردن پازل؛ و کشف چگونگی کار در ایستگاه های عمل. شما می توانید بلیط های مربوط به موزه را در طبقه دوم موزه کوئینزلند خریداری کنید.

 

4 . بازدید از اسکلت دایناسور در موزه کوئینزلند

کشف اسکلت دایناسورها در موزه کوئینزلند
 

در موزه کوئینزلند می توان اسکلت دایناسور، ماهی مرکب غول آسا، فسیل ها، پوسته ها و حشرات زنده را مشاهده نمود. از دیگر جاذبه های این موزه می توان به نمایشگاه های موجودات منقرض شده، خزندگان غول پیکر دریایی و megafauna نام برد این موزه مرکز کشف و نمایشگاه های فرهنگی اقیانوس آرام و سرزمین های توریستی کوئینزلند است و از بهترین نمایشگاه های دائمی رایگان است.

5. تماشای حیات وحش در خیابان روم پارک

اجرای وحشی در خیابان روم پارک
 
در زمین های بازی در خیابان پارک رم می توان کو دکان را در حال چرخش، صعود کردن به دیوارها و کشیدن اسلاید ها در زیر سایه های درختان انجیر مشاهده نمود.. این پارک زیبا 39 هکتار با امکانات آبی و مسیرهای پیچشی است که محل مناسبی برای پیک نیک است. همچنین میزبان یکی از زیباترین باغ های نمایشگاهی معاصر کشور است که دارای تخت گل و رنگ های پر جنب و جوش و کاشت جمعی گونه های نیمه گرمسیری مانند کف دست و بامبو است.

 ادامه جاذبه های استرالیا برای کودکان را از اینجا مطالعه کنید .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!