مالزی یک ترکیب کامل از فرهنگ های مختلف و topographies مختلف است. این ترکیبی کامل از طبیعت و شهرنشینی است.

با ادامه معرفی بهترین دیدنی های کشور مالزی همراه سایت برترین جاذبه ها باشید .

 

6. Malacca

 جاذبه های تاریخی مالزی
شهر Peranakan مالاکا به صورت محلی به عنوان ملکا تلفظ می شود و یکی دیگر از بهترین مکان ها برای بازدید در مالزی است. این باید حتما بازدید شود، زیرا عدم بازدید باعث از دست رفتن سایت های غنی فرهنگی، تاریخی و استعماری، مالزی می شود. شهر قدیمی است که یکی دیگر از سایت های میراث جهانی یونسکو است به غیر از ثروت تاریخی این مکان، می توانید گزینه های بسیاری از خرید را نیز تجربه کنید البته به جز سه شنبه ها

 

7. جزایر Perhentian

 جزایر مالزی
جزایر Perhentian مانند یک بهشت ​​برای گردشگران است. در روز در Perhentian Kecil می توانید با فعالیت های پرماجرا مانند snorkelling و غواصی مشغول شوید، در حالی که شب  در ساحل با ماسه های زیبا شروع می شود. Perhentian Besar، بزرگتر از دو جزیره دیگر است، مورد علاقه خانواده ها و جمعیت کوچکتر است، زیرا این فرصت را برای استراحت و لذت بردن از آب های آبی، دور از جمعیت فراهم می کند. در حالی که در ماه جولای، یافتن مسکن دشوار است، اما زمستان آرام و خلوت است.

 

8. Tioman Island

 جزیره تیمان در سواحل شرقی مالزی
جزیره تیمان در سواحل شرقی مالزی واقع شده است و بر خلاف اکثر نقاط دیگر سفر مالزی است. این خیلی دور از مرکز سنگاپور نیست، اما از لحاظ توسعه یافتگی کم است. جالب است، محل اقامتی عالی است. فعالیت های غواصی در اینجا نیز کم هزینه هستند. از قایق سواری تا رفتن به جنگل، همه چیز امکان پذیر است.

 

9. تامان نگارا

 پارک ملی مالزی
‘Taman Negara’ به معنای واقعی کلمه به “پارک ملی” در مالایا ترجمه می شود. نام مناسب برای قدیمی ترین پارک ملی در مالزی و یکی از قدیمی ترین جنگل های بارانی استوایی است. با شاخ و برگ های ضخیم، آبشارها و مناظر زیبا جذاب است. می توانید برای پیاده روی، قایقرانی، ماهیگیری، تماشای فیل یا پرندگان داشته باشید .

 

10. کامرون Highlands

 شبه جزیره مالزی
شبه جزیره مالزی همه چیز در مورد آب، جزایر، جنگل ها و آب و هوای گرمسیری است. Highlands Cameron یک دره چمنی از چمنزارهای چای سبز با مسیرهای پیاده روی است که از طریق آنها آتشفشان ها قابل دسترسی اند. چرت زدن در این هوا در طول شب به ویژه قابل توجه است، اما لذت بخش است. پیاده روی یکی از فعالیت های کلیدی در ارتفاعات کامرون است. برای آنهایی که کمتر فعالیت می کنند، باغ های پروانه ای، مزارع توت فرنگی و گلخانه ها نیز وجود دارد

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!