برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
بهترین باغ وحش های جهان

معروف ترین باغ وحش های دنیا

با ادامه معرفی بهترین باغ وحش های دنیا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۴٫باغ وحش تورنتو  – کانادا

 

بهترین باغ وحش های جهان 
باغ وحش Torondo در انتاریو، کانادا، یکی از بزرگترین باغ وحش های جذاب در جهان محسوب می شود، با توجه به دو عامل کلیدی، یعنی اندازه و تعداد گونه ها. با مساحت ۷۱۰ هکتار و دارای ۴۹۱ گونه است. یکی از ویژگی های محبوب این باغ وحش، هفت منطقه  آن است یعنی هندو مالایا، آفریقا، آمریکا، تاندرا پیک، استرالیا، اوراسیا و دامنه کانادایی است.


۳٫ باغ و باغ وحش برلین – آلمان

 

مشهورترین باغ وحش های جهان 
باغ زلاندنو برلین در Tiergarten در سال ۱۸۴۴ به عنوان مجموعه شخصی ویلیام IV پادشاهی پروسوی ایجاد شد. بسیاری از حیوانات در WW-II نابود شدند. باغ وحش دارای مساحت ۸۶٫۵ هکتار دارای بالاترین مجموعه ای از گونه هاست، مرکز ۱۵۰۰ گونه و مجموعه ای جالب از ۱۹،۵۰۰ حیوان انحصاری، باغ وحش  یکی از بزرگترین باغ وحش جهان است.


۲٫ باغات و باغ وحش های آفریقای جنوبی

 

زیباترین باغ وحش های جهان 
باغ وحش باغ های ملی آفریقای جنوبی در پرتوریا واقع شده است. این یکی از زیباترین باغ وحش های جهان است؛ نیمی از باغ وحش در یک زمین نسبتا مسطح قرار دارد، در حالی که قسمت دیگری از آن در دامنه های تپه واقع شده است. رودخانه آپایس از طریق باغ وحش، با دو پل در سرتاسر رودخانه عبور می کند .


۱٫باغ وحش پکن  – چین

 

مشهورترین باغ وحش های جهان 
باغ وحش پکن یک پارک باغ وحش در چین است. این منطقه دارای ۲۲۰ هکتار است و شامل دریاچه ها و حوضچه هایی است که ۱۴ هکتار را پوشش می دهند. باغ وحش و خانه آکواریوم آن در حدود ۱۴،۵۰۰ موجودات با بیش از ۴۵۰ گونه از حیوانات زمینی و ۵۰۰ گونه از حیوانات دریایی را در خود جای داده است. حدود شش میلیون نفر هر ساله این مکان را بازدید می کنند تا مجموعه ای از حیوانات نادر و گونه های تهدید شده و یا خطرناک را ببینند.


* باغ وحش سنگاپور

زیباترین باغ وحش های جهان 
باغ وحش سنگاپور یا باغ وحش Mandai در منطقه سنگاپور مرکزی به شدت جنگلی است. یکی از شناخته شده ترین باغ وحش ها در جهان،  ۱۶٪ حیوانات در اینجا در حال خطر انقراض اند .

با ادامه معرفی بهترین باغ وحش های دنیا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۴٫باغ وحش تورنتو  - کانادا     باغ وحش Torondo در انتاریو، کانادا، یکی از بزرگترین باغ وحش های جذاب در جهان محسوب می شود، با توجه به دو عامل کلیدی، یعنی اندازه و تعداد گونه ها. با مساحت ۷۱۰ هکتار و دارای ۴۹۱ گونه است. یکی از ویژگی های محبوب این باغ وحش، هفت منطقه  آن است یعنی هندو مالایا، آفریقا، آمریکا، تاندرا پیک، استرالیا، اوراسیا و دامنه کانادایی است. ۳٫ باغ و باغ وحش برلین - آلمان     باغ زلاندنو برلین در Tiergarten در سال ۱۸۴۴ به عنوان مجموعه شخصی ویلیام IV پادشاهی پروسوی ایجاد شد. بسیاری از حیوانات در WW-II نابود شدند. باغ وحش دارای مساحت ۸۶٫۵ هکتار دارای بالاترین مجموعه ای از گونه هاست، مرکز ۱۵۰۰ گونه و مجموعه ای جالب از ۱۹،۵۰۰ حیوان انحصاری، باغ وحش  یکی از بزرگترین باغ وحش جهان است. ۲٫ باغات و باغ وحش های آفریقای جنوبی     باغ وحش باغ های ملی آفریقای جنوبی در پرتوریا واقع شده است. این یکی از زیباترین باغ وحش های جهان است؛ نیمی از باغ وحش در یک زمین نسبتا مسطح قرار دارد، در حالی که قسمت دیگری از آن در دامنه های تپه واقع شده است. رودخانه آپایس از طریق باغ وحش، با دو پل در سرتاسر رودخانه عبور می کند . ۱٫باغ وحش پکن  - چین     باغ وحش پکن یک پارک باغ وحش در چین است. این منطقه دارای ۲۲۰ هکتار است و شامل دریاچه ها و حوضچه هایی است که ۱۴ هکتار را پوشش می دهند. باغ وحش و خانه آکواریوم آن در حدود ۱۴،۵۰۰ موجودات با بیش از ۴۵۰ گونه از حیوانات زمینی و ۵۰۰ گونه از حیوانات دریایی را در خود جای داده است. حدود شش میلیون نفر هر ساله این مکان را بازدید می کنند تا مجموعه ای از حیوانات نادر و گونه های تهدید شده و یا خطرناک را ببینند. * باغ وحش سنگاپور   باغ وحش سنگاپور یا باغ وحش Mandai در منطقه سنگاپور مرکزی به شدت جنگلی است. یکی از شناخته شده ترین باغ وحش ها در جهان،  ۱۶٪ حیوانات در اینجا در حال خطر انقراض اند .

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند