برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
بهترین سواحل دنیا

بهترین شهرهای ساحلی جهان

رفتن به نزدیکی یک ساحل زیبا می تواند شما را شادتر و آرامتر کند. همچنین یک تجربه عالی برای درگیر شدن در فعالیت هایی مانند شنا، گشت و گذار و غواصی است. اما اکثر شما نمی توانید از این فعالیت ها در هر زمانی که بخواهید لذت ببرید. اما اگر شما در جایی زندگی می کنید که می توانید از زندگی شهری و فعالیت های ساحلی لذت ببرید. موارد زیر ۱۰ تا از بهترین شهرهای ساحلی در جهان اند.

 


 

۱۰ . سنگاپور

 

ساحل سنگاپور

 

دلایل زیادی برای عشق به شهر سنگاپور وجود دارد. خیابان های امن، غذای خوشمزه، سیستم حمل و نقل عمومی خوب، مراکز خرید و … و غیره. به غیر از همه این موارد شهر سنگاپور نیز برای سواحل زیبای آن مشهور است. در هر شهر کمپ های ساحلی طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند.

سواحل اصلی سنگاپور در شرق سنگاپور و جزیره سنتوس واقع شده اند. امکانات تفریحی، دسترسی به استراحتگاهها و رستورانها همچنین باعث جذابیت سواحل سنگاپور می شود.

بهترین سواحل سنگاپور :

 • ساحل پارک Sembawang
 • شرق Coat پارک ساحلی
 • ساحل Changi
 • ساحل Punggol
 

۹ . نیس، فرانسه

 

ساحل فرانسه

 

نیس یک شهر ساحلی بزرگ فرانسه واقع در خط ساحلی مدیترانه ای این کشور است. این شهر بیش از ۳۰ ساحل دیدنی دارد. سواحل خصوصی و عمومی در شهر نیس وجود دارد. سواحل عمومی به روی همه باز است. شما باید برای یک روز دسترسی به سواحل خصوصی مبلغ ۱۰ تا ۱۸ یورو پرداخت کنید.

شهر Nice دارای مجموعه ای متنوع از سواحل است – سواحل با سنگریزه، سواحل شنی، سواحل معمولی و … ، آب و هوای ملایم و معتدل در شهر در طول سال نیز سفر شما را بسیار راحت تر می کند.

بهترین سواحل شهر نیس

 • Castel Plage
 • Opera Plage
 • Plage Beau Rivage
 • ساحل آبی
 • نپتون پلاژ
 

۸ . سانتا مونیکا، کالیفرنیا

 

بهترین شهرهای ساحلی

 

سانتا مونیکا با ۵٫ ۵ مایل پوشش ساحل دریا یکی از بهترین شهرهای ساحلی در جهان است. در کنار ساحل اقیانوس آرام، ساحل دولتی سانتا مونیکا، مسیرهای پیاده روی، رستوران ها و زمین های بازی را ارائه می دهد.شما همچنین می توانید دوچرخه را برای سوار شدن در کنار ساحل اجاره کنید.

ساحل Santa Monica تمیز و خوب نگهداری می شود. این ساحل در بسیاری از فیلم های هالیوودی برجسته شده است. در طول سال شما می توانید از فعالیت های بسیاری در ساحل  سانتا مونیکا از جمله شنا، گشت و گذار، والیبال و دوچرخه سواری لذت ببرید.

 


 

۷ . کیپ تاون، آفریقای جنوبی

 

ساحل افریقای جنوبی

 

در کنار خط ساحلی خیره کننده اقیانوس هند و اقیانوس اطلس، شهر کیپ تاون دارای طیف گسترده ای از سواحل زیبا است. در فضای مناظر کوه ها، سواحل درجه یک کیپ تاون برای تماشای غروب آفتاب، آفتاب گرفتن و ورزش های تفریحی مناسب است.

تابستان بهترین زمان برای بازدید از سواحل کیپ تاون است. در تابستان در کیپ تاون می توانید تابستان آفتابی بیشتری داشته باشید.

بهترین سواحل شهر کیپ تاون

 • ساحل کالفیلون
 • خلیج شنی
 • ساحل لندودنو
 • اردوگاه خلیج
 • ساحل بولدر
 


۶ . هنگ کنگ، چین

 

هنگ کنگ

 

افق هیجان انگیز با صدها آسمان خراش اولین چیزی است که به ذهن هر کسی در حالی که صحبت از هنگ کنگ می کند می آید . اما این شهر بزرگ  نیز دارای بسیاری از سواحل زیبا است که برای فعالیت های تفریحی و ورزشی مناسب است. رشد سریع هنگ کنگ همچنین منجر به ایجاد سواحل متعدد می شود. در حال حاضر ۴۰ ساحل عمومی در دسترس است.

شما می توانید انواع سواحل را در هنگ کنگ  به دلیل جغرافیای شهر که متشکل از سه سرزمین و صدها جزیره است را ببینید. اکثر سواحل عمومی در هنگ کنگ امکانات خوب و فعالیت های تفریحی بسیاری را ارائه می دهند.

بهترین سواحل  هنگ کنگ

 • ساحل خلیج Repulse
 • ساحل روستای Shek O
 • ساحل Lo So Shing
 • ساحل خلیج Big Wave
 • ساحل Pui O

 


 

این مطلب ادامه دارد ….

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
 • مفید بود 
 • ضعیف بود 
 • متوسط بود 
 • زیبا بود 
 • جالب بود 
رفتن به نزدیکی یک ساحل زیبا می تواند شما را شادتر و آرامتر کند. همچنین یک تجربه عالی برای درگیر شدن در فعالیت هایی مانند شنا، گشت و گذار و غواصی است. اما اکثر شما نمی توانید از این فعالیت ها در هر زمانی که بخواهید لذت ببرید. اما اگر شما در جایی زندگی می کنید که می توانید از زندگی شهری و فعالیت های ساحلی لذت ببرید. موارد زیر ۱۰ تا از بهترین شهرهای ساحلی در جهان اند.     10 . سنگاپور     دلایل زیادی برای عشق به شهر سنگاپور وجود دارد. خیابان های امن، غذای خوشمزه، سیستم حمل و نقل عمومی خوب، مراکز خرید و ... و غیره. به غیر از همه این موارد شهر سنگاپور نیز برای سواحل زیبای آن مشهور است. در هر شهر کمپ های ساحلی طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند. سواحل اصلی سنگاپور در شرق سنگاپور و جزیره سنتوس واقع شده اند. امکانات تفریحی، دسترسی به استراحتگاهها و رستورانها همچنین باعث جذابیت سواحل سنگاپور می شود. بهترین سواحل سنگاپور : ساحل پارک Sembawang شرق Coat پارک ساحلی ساحل Changi ساحل Punggol   ۹ . نیس، فرانسه     نیس یک شهر ساحلی بزرگ فرانسه واقع در خط ساحلی مدیترانه ای این کشور است. این شهر بیش از ۳۰ ساحل دیدنی دارد. سواحل خصوصی و عمومی در شهر نیس وجود دارد. سواحل عمومی به روی همه باز است. شما باید برای یک روز دسترسی به سواحل خصوصی مبلغ ۱۰ تا ۱۸ یورو پرداخت کنید. شهر Nice دارای مجموعه ای متنوع از سواحل است - سواحل با سنگریزه، سواحل شنی، سواحل معمولی و ... ، آب و هوای ملایم و معتدل در شهر در طول سال نیز سفر شما را بسیار راحت تر می کند. بهترین سواحل شهر نیس Castel Plage Opera Plage Plage Beau Rivage ساحل آبی نپتون پلاژ   ۸ . سانتا مونیکا، کالیفرنیا     سانتا مونیکا با ۵٫ ۵ مایل پوشش ساحل دریا یکی از بهترین شهرهای ساحلی در جهان است. در کنار ساحل اقیانوس آرام، ساحل دولتی سانتا مونیکا، مسیرهای پیاده روی، رستوران ها و زمین های بازی را ارائه می دهد.شما همچنین می توانید دوچرخه را برای سوار شدن در کنار ساحل اجاره کنید. ساحل Santa Monica تمیز و خوب نگهداری می شود. این ساحل در بسیاری از فیلم های هالیوودی برجسته شده است. در طول سال شما می توانید از فعالیت های بسیاری در ساحل  سانتا مونیکا از جمله شنا، گشت و گذار، والیبال و دوچرخه سواری لذت ببرید.     7 . کیپ تاون، آفریقای جنوبی     در کنار خط ساحلی خیره کننده اقیانوس هند و اقیانوس اطلس، شهر کیپ تاون دارای طیف گسترده ای از سواحل زیبا است. در فضای مناظر کوه ها، سواحل درجه یک کیپ تاون برای تماشای غروب آفتاب، آفتاب گرفتن و ورزش های تفریحی مناسب است. تابستان بهترین زمان برای بازدید از سواحل کیپ تاون است. در تابستان در کیپ تاون می توانید تابستان آفتابی بیشتری داشته باشید. بهترین سواحل شهر کیپ تاون ساحل کالفیلون خلیج شنی ساحل لندودنو اردوگاه خلیج ساحل بولدر   ۶ . هنگ کنگ، چین     افق هیجان انگیز با صدها آسمان خراش اولین چیزی است که به ذهن…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند پارک ملی تایلند