برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های نیجریه

بهترین مکانهای گردشگری در نیجریه

کلیپ


 

کشور نیجریه در غرب قاره آفریقا واقع شده و پرجمعیترین کشور این قاره است ، پایتخت آن آبوجا و بزرگ‌ترین شهر آن لاگوس است گردشگری در نیجریه به دلیل گروه های مختلف قومی، جنگل های بارانی، دشت ها، آبشارها و دیگر جاذبه های طبیعی قابل توجه خواهد بود. صنعت گردشگری تحت کنترل وزارت فرهنگ کشور است. همچنین برخی از جشنواره ها و جشن های فرهنگی دیگر نیز برگزار می شود که نه تنها گردشگران محلی بلکه گردشگران خارجی را نیز جذب می کند. در اینجا لیستی از بهترین مکانهای گردشگری در نیجریه ارائه شده است.

 


۱۰٫ بازار Lekki – لاگوس

 

جاذبه های نیجریه

 

بازار Lekki نیز به Elegushi Market نامگذاری شده است، در حال حاضر، به طور کلی صنایع گسترده ای از سراسر نیجریه و غرب آفریقا را دارد. این بازار در جزایر ویکتوریا، محله Lagos واقع شده است. بازار طیف گسترده ای از مروارید، نقاشی، پارچه، حلقه های ساخته شده از پوست حیوانات، عاج و چوب برای خرید دارد . آخر هفته زمان ایده آلی برای بازدید و خرید است!

 


 

۹٫ مرکز حفاظت شده Lekki، لاگوس

 

جاذبه های نیجریه

 

این مکان توسط بنیاد گفتگوی نیجریه اداره می شود و این مرکز دارای یک محدوده بزرگ از تالاب ها است که برای تماشای حیات وحش تعیین شده است. پیاده رو ها شما را قادر می سازد تا میمون ها، تمساح ها و پرندگان مختلف را ببینید. صبح زود بهترین زمان برای دیدار و نفس کشیدن در هوای تازه در مناطق سرسبز است. یک مرکز مکالمه و یک کتابخانه نیز وجود دارد.

 


 

۸٫ Dala Hill، ایالت Kano

جاذبه های نیجریه

تپه Dala در کانو واقع شده است، تقریبا ۵۳۴ متر ارتفاع دارد. شما می توانید به بالای تپه از طریق حدود ۹۰۰ پله برسید . این جاذبه توریستی برای بازدید شهر از این تپه است .

 


 

۷٫ موزه ملی نیجریه، لاگوس

 

جاذبه های نیجریه

 

این موزه در سال ۱۹۵۷ توسط مردی انگلیسی ساخته شد. این یک موزه ملی است که در شهر لاگوس نیجریه واقع شده است.این موزه همچنین دارای مجموعه قابل توجهی از هنرهای مختلف نیجریه است، مانند آثار نقاشی و حکاکی و نمایشگاههای قوم نگاری. همچنین بسیاری از آثار هنری ساخته شده است که قرمز مایل به قهوه ای Jemma ساخته شده و این هنر بخشی از فرهنگ Nok است .

 


 

۶٫ کلیسای ملی نیجریه، ابوجا

 

جاذبه های نیجریه

 

کلیسای منطقه Abuja در سبک نئو گوتیک ساخته شده است و دارای آرک های متعددی است که در اینجا شیشه ها رنگی ساده اما جذاب اند ، رنگ زرد، سبز، قرمز را می توان در کلیسا مشاهده کرد. این کلیسا برای مردم باز است زمانی که کلیسا برای مراسم مسیحی استفاده نمی شود. اغلب مسیحیان از این کلیسا بازدید می کنند.

 


 

این مطلب ادامه دارد …

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
کشور نیجریه در غرب قاره آفریقا واقع شده و پرجمعیترین کشور این قاره است ، پایتخت آن آبوجا و بزرگ‌ترین شهر آن لاگوس است گردشگری در نیجریه به دلیل گروه های مختلف قومی، جنگل های بارانی، دشت ها، آبشارها و دیگر جاذبه های طبیعی قابل توجه خواهد بود. صنعت گردشگری تحت کنترل وزارت فرهنگ کشور است. همچنین برخی از جشنواره ها و جشن های فرهنگی دیگر نیز برگزار می شود که نه تنها گردشگران محلی بلکه گردشگران خارجی را نیز جذب می کند. در اینجا لیستی از بهترین مکانهای گردشگری در نیجریه ارائه شده است.   10. بازار Lekki - لاگوس     بازار Lekki نیز به Elegushi Market نامگذاری شده است، در حال حاضر، به طور کلی صنایع گسترده ای از سراسر نیجریه و غرب آفریقا را دارد. این بازار در جزایر ویکتوریا، محله Lagos واقع شده است. بازار طیف گسترده ای از مروارید، نقاشی، پارچه، حلقه های ساخته شده از پوست حیوانات، عاج و چوب برای خرید دارد . آخر هفته زمان ایده آلی برای بازدید و خرید است!     9. مرکز حفاظت شده Lekki، لاگوس     این مکان توسط بنیاد گفتگوی نیجریه اداره می شود و این مرکز دارای یک محدوده بزرگ از تالاب ها است که برای تماشای حیات وحش تعیین شده است. پیاده رو ها شما را قادر می سازد تا میمون ها، تمساح ها و پرندگان مختلف را ببینید. صبح زود بهترین زمان برای دیدار و نفس کشیدن در هوای تازه در مناطق سرسبز است. یک مرکز مکالمه و یک کتابخانه نیز وجود دارد.     8. Dala Hill، ایالت Kano تپه Dala در کانو واقع شده است، تقریبا ۵۳۴ متر ارتفاع دارد. شما می توانید به بالای تپه از طریق حدود ۹۰۰ پله برسید . این جاذبه توریستی برای بازدید شهر از این تپه است .     7. موزه ملی نیجریه، لاگوس     این موزه در سال ۱۹۵۷ توسط مردی انگلیسی ساخته شد. این یک موزه ملی است که در شهر لاگوس نیجریه واقع شده است.این موزه همچنین دارای مجموعه قابل توجهی از هنرهای مختلف نیجریه است، مانند آثار نقاشی و حکاکی و نمایشگاههای قوم نگاری. همچنین بسیاری از آثار هنری ساخته شده است که قرمز مایل به قهوه ای Jemma ساخته شده و این هنر بخشی از فرهنگ Nok است .     6. کلیسای ملی نیجریه، ابوجا     کلیسای منطقه Abuja در سبک نئو گوتیک ساخته شده است و دارای آرک های متعددی است که در اینجا شیشه ها رنگی ساده اما جذاب اند ، رنگ زرد، سبز، قرمز را می توان در کلیسا مشاهده کرد. این کلیسا برای مردم باز است زمانی که کلیسا برای مراسم مسیحی استفاده نمی شود. اغلب مسیحیان از این کلیسا بازدید می کنند.     این مطلب ادامه دارد ...  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند