برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های بحرین

جاذبه های گردشگری کشور بحرین

کلیپ


 

با ادامه معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی کشور کوچک بحرین در حاشیه خلیج فارس همراه با سایت برترین جاذبه ها باشید

خواندن ابتدای مطلب از اینجا


 

۵٫ پارک و حیات وحش آل Areen، ساخیر

 

جاذبه های بحرین

 

۴۰ دقیقه دور از مرکز منامه، پارک حیات وحش آل Areen یکی از بهترین مکان های توریستی در بحرین است. این پارک سبز زرق و برق دارای تعداد زیادی موجودات از جمله بیش از ۵۰۰ گونه از حیوانات و ۱۰،۰۰۰ گونه گیاه است. پارک دارای ۲ بخش دارد، یکی از آن ها برای مردم باز است و دیگری منطقه پولی است. این پارک سالانه تعداد زیادی بازدید کننده جذب می کند .

 


۴٫ Jebel Al Dukhan

 

جاذبه های بحرین

 

جبل الدخان همچنین کوه دود نامیده می شود که بلندترین کوه در بحرین است. این کوه نقطه عطف کشور با ارتفاع ۱۴۳ متر است.بسیاری از غارها در اطراف کوه قرار دارند. بخش جنوبی کوه بهترین مکان برای کمپینگ شبانه است.

 


۳٫ پیست بین المللی بحرین، ساخیر

 

جاذبه های بحرین

 

پیست بین المللی بحرین در ماه مارس سال ۲۰۰۴ میلادی تاسیس شد و در واقع یک پیست موتوری است. بسیاری از رویدادها در پیست مانند مسابقه آزاد ، جایزه بزرگ، V8 فوق العاده اتومبیل، بیابان ۴۰۰ و بسیاری از انواع دیگر از رویدادها برگزار شده است.  این مکان توسط تعداد زیادی از گردشگران بازدید شده است.

 


۲٫ موزه ملی بحرین، منامه

 

جاذبه های بحرین

 

یکی از جذاب ترین ساختمان های بحرین که در سال ۱۹۸۸ با یک چشم انداز  رو به دریا افتتاح شد اولین موزه در بحرین که تاریخ ۶۰۰۰ ساله اش را شامل می شود. این یکی از مکان های ملودرام برای دیدار در بحرین است. این موزه یک مجموعه بزرگ از مطالب باستان شناسی است. سالن ها، گالری ها، مغازه ها و یک کافه تریا نیز در آنجا قرار دارد.

 


۱٫ مسجد بزرگ آل فاتح، منامه

 

جاذبه های بحرین

 

آل Fateh مسجدی در بحرین است که قادر است  ۷۰۰۰ نفر را در خود جای دهد و یکی از بزرگترین مساجد است. این مسجد در سال ۱۹۸۸ ساخته شد و با سنگ مرمر، شیشه و چوب ساج ساخته شد. جالب ترین چیز، گنبد مسجد است که از شیشه و  فیبر ساخته شده است و در شب این گنبد بزرگ دیدگاه جذابی دارد.

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی کشور کوچک بحرین در حاشیه خلیج فارس همراه با سایت برترین جاذبه ها باشید خواندن ابتدای مطلب از اینجا   5. پارک و حیات وحش آل Areen، ساخیر     40 دقیقه دور از مرکز منامه، پارک حیات وحش آل Areen یکی از بهترین مکان های توریستی در بحرین است. این پارک سبز زرق و برق دارای تعداد زیادی موجودات از جمله بیش از ۵۰۰ گونه از حیوانات و ۱۰،۰۰۰ گونه گیاه است. پارک دارای ۲ بخش دارد، یکی از آن ها برای مردم باز است و دیگری منطقه پولی است. این پارک سالانه تعداد زیادی بازدید کننده جذب می کند .   4. Jebel Al Dukhan     جبل الدخان همچنین کوه دود نامیده می شود که بلندترین کوه در بحرین است. این کوه نقطه عطف کشور با ارتفاع ۱۴۳ متر است.بسیاری از غارها در اطراف کوه قرار دارند. بخش جنوبی کوه بهترین مکان برای کمپینگ شبانه است.   3. پیست بین المللی بحرین، ساخیر     پیست بین المللی بحرین در ماه مارس سال ۲۰۰۴ میلادی تاسیس شد و در واقع یک پیست موتوری است. بسیاری از رویدادها در پیست مانند مسابقه آزاد ، جایزه بزرگ، V8 فوق العاده اتومبیل، بیابان ۴۰۰ و بسیاری از انواع دیگر از رویدادها برگزار شده است.  این مکان توسط تعداد زیادی از گردشگران بازدید شده است.   2. موزه ملی بحرین، منامه     یکی از جذاب ترین ساختمان های بحرین که در سال ۱۹۸۸ با یک چشم انداز  رو به دریا افتتاح شد اولین موزه در بحرین که تاریخ ۶۰۰۰ ساله اش را شامل می شود. این یکی از مکان های ملودرام برای دیدار در بحرین است. این موزه یک مجموعه بزرگ از مطالب باستان شناسی است. سالن ها، گالری ها، مغازه ها و یک کافه تریا نیز در آنجا قرار دارد.   1. مسجد بزرگ آل فاتح، منامه     آل Fateh مسجدی در بحرین است که قادر است  ۷۰۰۰ نفر را در خود جای دهد و یکی از بزرگترین مساجد است. این مسجد در سال ۱۹۸۸ ساخته شد و با سنگ مرمر، شیشه و چوب ساج ساخته شد. جالب ترین چیز، گنبد مسجد است که از شیشه و  فیبر ساخته شده است و در شب این گنبد بزرگ دیدگاه جذابی دارد.  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند