برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جزایر و هتل های مالدیو

تاپ ترین استراحتگاه های جزایر مالدیو

چراغ خواب

در مطلب قبلی از لیست ۱۰ تایی بهترین و لوکس ترین یا در واقع تاپ ترین تفرج گاه ها و استراحتگاه های مالدیو ۵ تا را معرفی کردیم و اینک به معرفی ۵ مکان باقی مانده می پردازیم

 


 

۵٫ استراحت گاه W Retreat & Spa

این استراحتگاه به دلیل توجه به جزئیات شناخته شده است. طراحی جوانانه و معاصر آن برای کسی که به سبک مدرن علاقه دارد، جذاب است. این استراحتگاه دارای باشگاه شبانه ، کروز با دو قایق بادبانی و مهمتر از همه دارای بهترین صخره ها در کل مالدیو است.

چرا به آنجا برویم؟

پر جنب و جوش و سبک معاصر، که دارای بهترین صخره است.

 

 جزایر مالدیو W Retreat & Spa

 

جزایر مالدیو

 

جزایر مالدیو

 

 جزایر مالدیو W Retreat & Spa

 


۴٫ جزیره Cocoa

کل مجموعه طوری طراحی شده است تا آرامش کامل را ایجاد کند. ماسه سفید، آب گرم، ویلا های راحت، غذای عالی، محل دور از شلوغی – جزیره کاکائو یک عقب نشینی نهایی از شلوغی برای تعطیلات است.

چرا به آنجا برویم؟

این استراحتگاه بر روی یک جزیره تأسیس شده است که آرام و با طبیعت کامل احاطه شده است. خدمات و امکانات در کلاس جهانی است .

 

 عکس از جزیره کاکائو

 

10 استراحتگاه در مالدیو - عکس از جزیره کاکائو

 

جزایر مالدیو

 


۳٫ Six Senses Laamu

تنها شگفتی در Atamu Laamu، که تنها ۱۵۰ کیلومتر از خط استوا فاصله دارد، Six Senses دارای طرح زیست محیطی و معاصر است. ویلا های لوکس روستایی آن با طبیعت همخوانی دارند ، همچنین ویلاها دارای جداول شیشه ای اند که با اقیانوس مجددا ارتباط برقرار می کنند.

چرا به آنجا بروین؟

استراحتگاه صلح آمیز و لوکس که دارای درمان های آبگرم ، مرکز غواصی و غذاهای مدیترانه ای است.

 

Top 10 تفریحات در مالدیو-عکس از Six Senses Laamu

 

Top 10 تفریحات در مالدیو-عکس توسط Six Senses Laamu3

 

جزایر مالدیو

 


۲٫ استراحتگاه Shangri-La’s Villingili

Villingili، جزیره ای دور افتاده در مالدیو، با پوشش گیاهی سرسبز و حتی یک دریاچه است. Shangri-La همچنین پیشگام ساخت ویلاهای درختی است. این مجتمع همچنین کروز قایق بادبانی را در کنار خط استوا فراهم کرده است .

چرا به آنجا برویم؟

یک مجتمع لوکس غیر متعارف، احاطه شده با جنگل های استوایی، دوستانه و خانوادگی، نزدیک به استوا، با کارکنان فرهنگ کار بالا است.

 

جزایر مالدیو

 

جزایر مالدیو

 

جزایر مالدیو Spa و  Shangri-La

 

جزایر مالدیو Shangri-La

 


۱٫ استراحتگاه Soneva Fushi

Soneva Fushi، واقع در جزیره Kunfunadhoo، از یک اقامتگاه  خیلی کوچک به سرعت به زنجیره ای از هتل ها و اقامت گاه های بین المللی تبدیل شده است. این یک هتل دارای مسئولیت زیست محیطی است که نوآوری های مختلفی را برای به روز رسانی کامل و آرامش فراهم می کند.

چرا به آنجا برویم؟

بنیانگذاران Soneva Fushi پیشگامانی هستند که استانداردهای بالایی را برای مهمانان خود تعیین کرده اند: مهمانان مجددا به طبیعت می پیوندند و بهترین تجربیات را بدست می اورند .

 

Top 10 تفریحات در مالدیو-عکس از سونوا فوشی

 

جزایر مالدیو

 

جزایر مالدیو

 

جزایر مالدیو Soneva Fushi
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
در مطلب قبلی از لیست ۱۰ تایی بهترین و لوکس ترین یا در واقع تاپ ترین تفرج گاه ها و استراحتگاه های مالدیو ۵ تا را معرفی کردیم و اینک به معرفی ۵ مکان باقی مانده می پردازیم     5. استراحت گاه W Retreat & Spa این استراحتگاه به دلیل توجه به جزئیات شناخته شده است. طراحی جوانانه و معاصر آن برای کسی که به سبک مدرن علاقه دارد، جذاب است. این استراحتگاه دارای باشگاه شبانه ، کروز با دو قایق بادبانی و مهمتر از همه دارای بهترین صخره ها در کل مالدیو است. چرا به آنجا برویم؟ پر جنب و جوش و سبک معاصر، که دارای بهترین صخره است.           ۴٫ جزیره Cocoa کل مجموعه طوری طراحی شده است تا آرامش کامل را ایجاد کند. ماسه سفید، آب گرم، ویلا های راحت، غذای عالی، محل دور از شلوغی - جزیره کاکائو یک عقب نشینی نهایی از شلوغی برای تعطیلات است. چرا به آنجا برویم؟ این استراحتگاه بر روی یک جزیره تأسیس شده است که آرام و با طبیعت کامل احاطه شده است. خدمات و امکانات در کلاس جهانی است .         ۳٫ Six Senses Laamu تنها شگفتی در Atamu Laamu، که تنها ۱۵۰ کیلومتر از خط استوا فاصله دارد، Six Senses دارای طرح زیست محیطی و معاصر است. ویلا های لوکس روستایی آن با طبیعت همخوانی دارند ، همچنین ویلاها دارای جداول شیشه ای اند که با اقیانوس مجددا ارتباط برقرار می کنند. چرا به آنجا بروین؟ استراحتگاه صلح آمیز و لوکس که دارای درمان های آبگرم ، مرکز غواصی و غذاهای مدیترانه ای است.         ۲٫ استراحتگاه Shangri-La's Villingili Villingili، جزیره ای دور افتاده در مالدیو، با پوشش گیاهی سرسبز و حتی یک دریاچه است. Shangri-La همچنین پیشگام ساخت ویلاهای درختی است. این مجتمع همچنین کروز قایق بادبانی را در کنار خط استوا فراهم کرده است . چرا به آنجا برویم؟ یک مجتمع لوکس غیر متعارف، احاطه شده با جنگل های استوایی، دوستانه و خانوادگی، نزدیک به استوا، با کارکنان فرهنگ کار بالا است.           ۱٫ استراحتگاه Soneva Fushi Soneva Fushi، واقع در جزیره Kunfunadhoo، از یک اقامتگاه  خیلی کوچک به سرعت به زنجیره ای از هتل ها و اقامت گاه های بین المللی تبدیل شده است. این یک هتل دارای مسئولیت زیست محیطی است که نوآوری های مختلفی را برای به روز رسانی کامل و آرامش فراهم می کند. چرا به آنجا برویم؟ بنیانگذاران Soneva Fushi پیشگامانی هستند که استانداردهای بالایی را برای مهمانان خود تعیین کرده اند: مهمانان مجددا به طبیعت می پیوندند و بهترین تجربیات را بدست می اورند .        

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند