تماس با ما و تبلیغات

 تبلیغات در سایت شامل
1- ریپورتاژ آگهی :*ریپورتاژ آگهی در واقع یک مطلب با محتوای تبلیغی شما، با درج سه  عدد بک لینک فالو ، دائمی می باشد و برای همیشه در سایت ما در دسته رپورتاژ اگهی یا دسته مربوطه باقی می ماند و هرگز حذف نخواهد شد .
حهت درج رپورتاژ و درج بک لینک در فوتر و سایدبار سایت و مشاهده قیمت ها به سایت تریبون مراجعه نمایید وبسایت ما در انجا ثبت است .
2- تبلیغات بنری در ابعاد مختلف به صورت ماهانه  ( بر اساس ابعاد بنر قیمت فرق خواهد کرد ) در بین محتوای هر مطلب در تمامی مطالب سایت ، جهت قیمت این مورد تماس بگیرید .
3- تبلیغات به شیوه نوین و سئو محور : در مطالبی از سایت خود ما که دارای رتبه های نخست در گوگل هستند یک عدد لینک فالو به مطلب سایت خود بدهید ( در این روش فقط در هر مطلب یک عدد لینک میشود سفارش داد ، همچنین بر اساس سئو محور بودن زمان در این نوع سفارش حداقل یکسال می باشد ) : جهت سفارش تبلیغات از این روش از سایت تریبون یکتانت می توانید اقدام کنید سایت جاذبه ها در تریبون در بخش پرومیکس ثبت هست .
نکات قابل توجه : تبلیغات در سایت جاذبه ها بهترین روش تبلیغات برای سایتهای تور و گردشگری، اقامت و مهاجرت و خرید بلیط است زیرا مخاطبان آن کاملا هدفمند اند
آمار و ارقام ما در حال حاضر :
https://www.similarweb.com/website/jazabeha.ir
وبسایت در بیش از 1000 کلید واژه در زمینه جاذبه ها و …. در صفحه اول گوگل قرار دارد . جهت درخواست گزارش آمارگیر گوگل در کلمه مد نظر در تماس باشید .
ویژگی بنر ها : دارای حجم مناسب و کیفیت مناسب باید باشند

یا اینکه مستقیما به motekef@gmail.com  ایمیل بفرستید .

یا شماره تماس : 09017601033 ، همچنین می توانید از طریق وبسایت modelsite.ir  اقدام نمایید .