با معرفی 20 تا از بهترین مکانهای تفریحی و گردشگری شهر سان فرانسیسکو آمریکا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

1 – پل گلدن گیت

پل گلدن گیتپل گلدن گیت نماد کالیفرنیا است و معروفترین مکان برای عکسبرداری در شهر است . این پل در تاریخ 28 مه 1937 افتتاح شد. ساخت آن 4 سال به طول انجامید و در زمان اتمام آن طولانی ترین پل معلق در جهان بود که حدود دو مایل طول داشت. پل در طول ساعات روز فقط برای عابران و دوچرخه سواران باز است. 

 

2 – جزیره آلکاتراس

جزیره آلکاتراسزندان باستانی الكاتراس كه در جزیره الكاتراس در خلیج سانفرانسیسكو واقع شده، یکی از بدترین زندان های آمریكا است که پس از 30 سال فعالیت بسته شد و از سال 1973 به عنوان جاذبه توریستی مورد بهره برداری قرار گرفت. بعضی از مشهورترین جنایتکاران آمریکایی در اینجا زندانی بودند، از جمله آل کاپون و Birdman که بعدا پایه ای برای فیلم فانتزی پرنده الكاتراس شد.

3. اسکله ماهیگیری

اسکله ماهیگیری

یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری سان فرانسیسکو اسکله ماهیگیری است. برخی از جاذبه های اصلی این منطقه عبارتند از: موزه موم مادام تیوسو و میدان Ghirardelli .کشتی های بازسازی شده قرن نوزدهم، نوار ساحلی در خیابان های پارک،یک زیردریایی جنگ جهانی دوم و بخشی از پارک ملی تاریخی دریایی سانفرانسیسکو.

4 – ماشین های کابلی

ماشین های کابل
ماشین های کابلی در سال 1873 معرفی گردید تا برای سفرهای درون شهری به مردم محلی کمک کند. امروزه، تعداد کمی از ماشینهای کابلی فعال هستند که گردشگران را به شیوه ای عالی از بهترین مسیرهای دیدنی عبور میدهند. جذابیت این ماشینها با اسکله ماهیگیری، و هتل ناب هیل برابری میکند.

5 – پارک گلدن گیت 

پارک گلدن گیت
پارک گلدن گیت، خانه ای است با باغ ها و موزه ها، و یک فضای سبز افسانه ای در قلب سان فرانسیسکو  که اغلب به عنوان “ریه” شهر مورد توجه قرار گرفته است. جاذبه های اصلی شاملموزه دنیانگ ، موزه آکادمی علوم کالیفرنیا با آکواریوم استینارت ، باغ چای ژاپنی و باغ گیاه سان فرانسیسکو است .

 

ادامه دارد ……

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!