ادامه معرفی بهترین جرایر کارائیب و دیدنی و شگفتی های زیبای منطقه سنت لوسیا

3 -پارک ملی دریایی Anse Chastanet

 

پارک ملی دریایی آنس چاستان

 

صخره های مرجانی Anse Chastanet دارای گنجینه ای زیبا از زندگی در دریا است. در غارهای دو تا هشت متر زیر آب، غواصان می توانند اسفنج های رنگی، مرجان های نرم و مرجان های تخته سنگی را مشاهده کنند. Frogfish ساکن در غارهای بزرگ است، و غواصان ممکن است بسیاری از انواع ماهی از جمله ماهی قزل آلا، wrasse، کروموز و barracudas را در این جزیره مرجانی زیر آب مشاهده کنند.

 

Soufrière – 4

 

سوفری

 

روستای ماهیگیری رنگارنگ Soufrière در اطراف یک خلیج زیبا قرار دارد و بهترین منطقه برای داشتن چشم انداز از جاده اصلی به فیت Vieux است. این شهر در حدود سال 1745 تاسیس شد که با ویژگی های برجسته ای نظیر میدان اصلی شهر، کلیسای Blessed Virgin Mary و بسیاری از ساختمان های با بالکن های چوبی و سقف های حلبی معروف شده است. میدان شهر دارای اولین محل ساخته شدن گیوتین در طول انقلاب فرانسه در سال 1780 بوده است. بسیاری از صاحبان مزرعه و خانواده هایشان در این بخش اعدام شدند.

 

5 -املاک مورن کوباریل

 

مورن کوبریل املاک

 

مورن کوباریل املاک متروکه ای است که در حال حاضر به عنوان منطقه توریستی گردشگران را به خود جذب می کند. ساکنین در مناطق این بخش به کار کشت کاکائو، نارگیل و مانیوک مشغول هستند. مهمانان همچنین می توانند از تورهای بازدید از گیاهان، باغ های گرمسیری و روستای سنتی لذت ببرید. راهنماهای تور استفاده از نارگیل برای محصولات غذایی ، چگونگی تهیه شربت قند، کاکائو  و قهوه را به بازدیدکنندکان نشان می دهند. پس از اتمام تور، مهمانان می توانند از غذاهای کریول در رستوران دهکده استفاده کنند.

 

Sulfur Springs Park، Mount Soufriere – 6

 

Sulphur Springs Park، Mount Soufriere

 

Mount Soufriere (همچنین به عنوان Sulphur Springs Park شناخته می شود) منطقه ای است که فعال ترین زمین های گرمایی در آنتیل های کوچک را دارد. یک جاده از لبه ی دهانه 274 متری عبور می کند که منطقه ای نایاب از عبور آتشفشان ها است. اگر چه آخرین فوران بزرگ آتشفشانی در سنت لوسیا حدود 40،000 سال پیش رخ داد اما این گودال آتشفشانی همچنان گوگرد را به هوا وارد می کند و استخرهای آب  گرم از بالای آن جاری می شود.

7 -باغ گیاه شناسی الماس، آبشار و چشمه های معدنی، Soufrière Estate

 

الماس فالز

 

قطعه آیشار الماس Soufrière Estate سه جاذبه محبوب دارد: باغ های خوب، آبشار زیبا و آب معدنی و حمام های آبگرم معدنی ، که در اصل برای نیروهای شاه لویی XVI فرانسه ساخته شده بود. باغ ها شامل درختان نارگیل، کاکائو، چوب ماهون و درختان سدر قرمز با گل های گرمسیری و درختچه ها از سراسر جهان  است. در این باغ ها بازدید کنندگان می توانند میوه ها و سبزیجات محلی مانند کریستوفین، سورسپ و داسین را پیدا کنند. با هزینه های بسیار کم، بازدیدکنندگان همچنین می توانند از استخر های آرام بخش و یا حمام خصوصی نیز استفاده کنند.

 

ادامه دارد ……..

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!