برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه طبیعی ژاپن

جاذبه های طبیعی کشور ژاپن

چراغ خواب

با ادامه معرفی اماکن و مناظر طبیعت زیبای ژاپن همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۵٫ پنج دریاچه فوجی

گروهی از دریاچه ها در پایه کوه فوجی یافت می شوند. دریاچه ها پس از فوران آتشفشان های بزرگ شکل گرفته اند. در بهار این منطقه از shibazakura پوشیده شده است – گل های صورتی و جذاب که بازدید کنندگان می تواند جشن بهار را مشاهده کنند.

 

دریاچه های ژاپن

 

جاذبه های طبیعی ژاپن

 

کوه فوجی طلوع آفتاب

 


۴٫آبشار Nachi

با ۴۳۶ فوت (۱۳۳ متر) بلندترین آبشار در ژاپن است . Seiganto-ji – یک معبد بودایی – در پس زمینه آبشار قرار میگیرد و جذابیت و عرفان بودایی بیشتری را به همراه میآورد.

 

آبشار ژاپن

 آبشار ژاپن nachi

 

عکس Nachi

۳٫ کوه Aso آسو

یکی از بزرگترین آتشفشانهای جهان در جزیره کیوشو واقع شده است. آتشفشان در پارک ملی آسو کوئه واقع شده است، به دلیل اینکه یک پارک در فاصله چند دقیقه از دهانه وجود دارد که از نظر ظاهری پر بخار است. نقاشی و شعرهایی از زیبایی این چشم انداز بومی الهام گرفته شده است.

 

جاذبه های طبیعی ژاپن

 

جاذبه های طبیعی ژاپن

جاذبه های طبیعی ژاپن

 


۲٫ کوه Yari یاری

کوه یاری یکی از معروف ترین و زیباترین کوه ها در ژاپن است. این  کوه محبوب در میان backpackers، که یک چالش برای بالا رفتن از ۴۰ کیلومتر تا اوج  قله است قرار گرفته . مناظر نفس گیر است و محل های گوناگون برای اقامت و همچنین امکانات فراهم شده است .

 

yariکوه ژاپن

 

yariکوه ژاپن

 

یاری کوه ژاپن

 


۱٫ کوه فوجی

بلندترین کوه ژاپن، فوجی همچنین دارای اهمیت تاریخی و فرهنگی طولانی است. آتشفشان این منظره را شکل داده است و یک مکان زیارتگاه است که نه تنها زائران را جذب می کند بلکه گردشگران را نیز جذب می کند.

 

کوه فوجی

 

fuji ژاپن

fuji کوه ژاپن
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه معرفی اماکن و مناظر طبیعت زیبای ژاپن همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۵٫ پنج دریاچه فوجی گروهی از دریاچه ها در پایه کوه فوجی یافت می شوند. دریاچه ها پس از فوران آتشفشان های بزرگ شکل گرفته اند. در بهار این منطقه از shibazakura پوشیده شده است - گل های صورتی و جذاب که بازدید کنندگان می تواند جشن بهار را مشاهده کنند.         ۴٫آبشار Nachi با ۴۳۶ فوت (۱۳۳ متر) بلندترین آبشار در ژاپن است . Seiganto-ji - یک معبد بودایی - در پس زمینه آبشار قرار میگیرد و جذابیت و عرفان بودایی بیشتری را به همراه میآورد.     ۳٫ کوه Aso آسو یکی از بزرگترین آتشفشانهای جهان در جزیره کیوشو واقع شده است. آتشفشان در پارک ملی آسو کوئه واقع شده است، به دلیل اینکه یک پارک در فاصله چند دقیقه از دهانه وجود دارد که از نظر ظاهری پر بخار است. نقاشی و شعرهایی از زیبایی این چشم انداز بومی الهام گرفته شده است.       ۲٫ کوه Yari یاری کوه یاری یکی از معروف ترین و زیباترین کوه ها در ژاپن است. این  کوه محبوب در میان backpackers، که یک چالش برای بالا رفتن از ۴۰ کیلومتر تا اوج  قله است قرار گرفته . مناظر نفس گیر است و محل های گوناگون برای اقامت و همچنین امکانات فراهم شده است .         ۱٫ کوه فوجی بلندترین کوه ژاپن، فوجی همچنین دارای اهمیت تاریخی و فرهنگی طولانی است. آتشفشان این منظره را شکل داده است و یک مکان زیارتگاه است که نه تنها زائران را جذب می کند بلکه گردشگران را نیز جذب می کند.    

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند