آتشفشان پارک ملی هاوایی توجه بیشتر بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. زیرا یکی از آتشفشان های برجسته جهان است و فعالیت های آن از همه نقاط پارک ملی دیده می شود. آب و هوای آفتابی، سواحل گردشگری و مناظر گرمسیری هم از جذابیت های همیشگی هاوایی است

1 – Waikiki

واییکیک

Waikiki، با داشتن استراحتگاه های زیبای سواحل جزیره ای اقیانوس آرام، بزرگترین جاذبه توریستی هاوایی است. در حومه هونولولو، Waikiki همه امکانات و سرگرمی های یک شهر مدرن را برای بازدید کنندگان مهیا کرده. در انتهای ساخل به شکل هلال ماه دیده می شود، آتشفشانی منقرض به نام “دهانه الماس سر” شناخته و دیده می شود که پس زمینه ای جذاب به وجود آورده و غروب این ساحل را منحصر به فرد و تماشایی کرده است.

2 – آتشفشان پارک ملی

پارک ملی آتشفشان

پارک ملی آتشفشان ها در جزیره ای بزرگ از هاوایی واقع شده است. اخیرا یکی از آتشفشان ها فعال شده که نیروی غیر قابل توقف آن را نمایش میدهد. تماشای آتشفاشانی فعال، با گدازه هایی که از اطراف کوه داخل آب می ریزند، چشم انداز خیره کننده ای دارد. گدازه های داغ از اطراف کوه در جریان است و گدازه های خشک جاده را پوشش میدهند.

3-  Pearl Harbor و USS Arizona Memorial (بندر مروارید و یادبود آریزونا )

پرل هاربر و ایالات متحده آمریکا یادبود آریزونا

برای گرامی‌داشت یاد ملوانان خدمهٔ نبردناو یو اس اس آریزونا که در طی حملهٔ هواپیماهای ژاپنی به پرل هاربر کشته‌شدند در محل غرق شدن این نبردناو و بر بالای لاشهٔ آن یادبودی ساخته شده‌است. مرکز بازدید این مجموعه اطلاعات تاریخی بیشتری را در مورد بندر و حمله ژاپنی ها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده و آن ها را با یک کشتی به محل بازدید و یادبود واقعی منتقل می کند. کشتی جنگی ایالات متحده آمریکا میسوری نیز در اینجا جابجا شده است و بازدیدکنندگان می توانند بر عرشه کشتی راه بروند.

4 – Waipio Valley

دره Waipio

یکی از زیباترین نقاط دیدنی در جزیره بزرگ هاوایی، دره Waipio است. این دره با دیوارهای صخره ای اطراف آن محاصره شده، در حالی که دره راه نفوذ به اقیانوس را باز می کند، جایی که ساحل شنی با ماسه هایی که به سیاهی متمایل شده با امواج سفید و آب آبی در هم ادغام میشوند. تصویر بالا چشم انداز عالی را از این منطفه نشان می دهد.

 

ادامه دارد ………

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!