بحرین مقصد توریستی و یکی از پرطرفدارترین کشورهای خاورمیانه است. جاذبه های مهم این کشور فرهنگ مدرن عربی و مکان های تاریخی است که نشان دهنده پنج هزار سال تمدن بحرین است. آب و هوا عمدتا در فصل تابستان گرم و خشک است و وزش باد کم از طریق کوه های زاگرس در خلیج فارس است. به طور منظم فصل بارانی وجود ندارد، بیشتر بارندگی در فصل زمستان اتفاق می افتد. تماشای پرندگان، غواصی و اسب سواری، فعالیت های گردشگری محبوب در بهترین مکانهای گردشگری در بحرین است.

 


 

10. مرکز تجارت جهانی بحرین، منامه

 

جاذبه های بحرین

 

این مرکز تجاری دراماتیک و الهام بخش است که ارتفاع آن به 787 فوت از سطح زمین می رسد. این مکان یک مرکز تجارت دوقلو است که توسط پل های آبی با 50 طبقه متصل شده اند.. 3 توربین بادی در داخل 2 اسکرپ در بالا نیز وجود دارد که برای بیش از 300 خانه روشنایی فراهم می کند. مرکز تجارت جهانی بحرین 2 جایزه معتبر برای بهترین طراحی معماری را به دست آورده است .

 


 

9. باب ال بحرین، منامه

 

جاذبه های بحرین

 

Bab-Al یکی از زیباترین بازارهای منامه است که تعدادی از مغازه های سبزیجات و میوه ها، لباس ها، صنایع دستی و یکی از بهترین بازارهای طلا و مروارید در آن است که از لحاظ تاریخی دارای اهمیت است. یک دروازه کمان شکل برای ورود به بازار با یک چشمه زیبا در مقابل دروازه است. کل منطقه تصویری از زیبایی واقعی و مکانی برای آرامش فراهم می کند . بسیاری از هتل های لوکس نیز به بازار نزدیک اند.

 


 

8. مسجد Al Khamis

 

جاذبه های بحرین

 

در قرن هفتم، یکی از زیباترین مساجد تاریخی بحرین به نام الخمیس در Tashan ساخته شد. این یک مسجد زیبا است که دارای 2 میناره در گوشه های جلو است و دارای نمای سنگ  است و مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز آن چوب و سنگ است.طول مسجد 113 متر است. اتاق نماز بسیار زیبا با سقف تخت پشتیبانی شده توسط ستون های چوبی ساخته شده است. این مسجد همنام مکانی است که در آن واقع شده است  که محله Khamis است که یک منطقه مسکونی با تعداد زیادی از مغازه ها است.

 


 

7. Qal’at Al – بحرین

 

جاذبه های بحرین

 

قلعه بحرین در شبه جزیره بحرین یک مکان باستان شناسی با ارتفاع 39 متری در بحرین پیدا شده و در 6 کیلومتری شهر منامه قرار دارد. این محل با مقدار زیادی عتیقه همراه بوده است. این مکان مرکز Dilmun بوده است. یک قلعه هفت طبقه است که بیش از 10،000 فوت مربع مساحتش است و دارای ساختاری سنگین و محکم است و در حدود 12 متر ارتفاع قلعه است که نام آن از این منطقه تاریخی گرفته شده است. کل منطقه چشم انداز زیبایی دارد .

 


 

6. درخت زندگی بحرین

 

جاذبه های بحرین

 

2 کیلومتر دور از جبل deckhand یک درخت بزرگ 500 ساله است که به تنهایی در تپه های ماسه ای مرتفع قرار دارد.این درخت خاص در میان کویر واقع شده است بدون هیچ منبع آبی، این درخت یک افسانه است. این یک پدیده عجیب در طبیعت است. درخت توسط 50000 نفر سالانه بازدید می شود.

 


این مطلب ادامه دارد ….. خواندن ادامه از اینجا

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 80

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!