ادامه معرفی جاهای دیدنی و توریستو شهر سان فرانسیسکو کشور امریکا

6 – محله چینی ها

چینی شهرشما ممکن است در سایر شهرها در محله چینی ها بوده باشید، اما Chinatown سانفرانسیسکو یک قلمرو دیگر است. اینجا بزرگترین مرکز چینیها در خارج از آسیا و قدیمیترین نوع آن در آمریکای شمالی است.  اگر سفر شما در سانفرانسیسکو همزمان با رویدادی مهم در چین باشد، می توانید انتظار یک جشن خاص را داشته باشید.

 

7-  لژیون افتخار

لژیون افتخار

موزه لژیون هونور مجموعه ای فوق العاده از هنرهای تزئینی اروپایی، مجسمه سازی، و نقاشی ها، همراه با آثار باستانی از مدیترانه و خاور نزدیک است.  ساختمان موزه نئوکلاسیک هنرهای زیبا در یک محیط شگفت انگیز، در پارک لینکلن ، نفیس ترین موزه سان فرانسیسکو است.
8- آکادمی علوم کالیفرنیا

آکادمی علوم کالیفرنیا

آکادمی علوم کالیفرنیا، در پارک گلدن گیت، یک شگفتی معماری و همچنین یک موزه چند منظوره است. این ساختمان پیشرفته “سبز” با طراحی پایدار دارای یک سقف زندگی است که با گیاهان بومی پوشیده شده. دیوارها عمدتا از شیشه ساخته شده اند، سقف دارای پانل های خورشیدی برای تولید برق است و خاک به عنوان عایق طبیعی عمل می کند.  

9 – موزه هنرهای زیبا در سان فرانسیسکو

د موزه هنرهای زیبا در سان فرانسیسکو

موزه یو-یانگ موزه هنرهای زیبا در پارک گلدن گیت واقع شده و یکی از بزرگترین موسسات هنری عمومی در سانفرانسیسکو است. نمایشگاه آثار بسیاری از مصر، یونان ، رم و خاور نزدیک، هنر بریتانیا و هنر بومی آفریقا ، امریکا و جزایر اقیانوس آرام  را نگهداری و نمایش میدهد.

10 – موزه هنر مدرن سان فرانسیسکو

موزه هنر مدرن سان فرانسیسکو

موزه هنر مدرن سان فرانسیسکو (SFMOMA) پس از بازسازی گسترده، در بهار سال 2016  باز شد. تقریبا سه برابر اندازه قبلی آن است. موزه در حال حاضر دارای 10 طبقه است، با 45،000 فوت فضای باز گالری زمین آزاد که به صورت رایگان برای بازدید عموم دایر میباشد.

ادامه دارد …….

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!