شهر جورجیا کشور آمریکا یکی از شهرهای قشنگ آمریکایی است با معرفی بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری و تفریحی ایالت جورجیا آمریکا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

1. باتلاق Okefenokee

باتلاق Okefenokee

باتلاق Okefenokee، در جنوب جورجیا،  بیش از 770 کیلومتر مربع را پوشش داده. منطقه از پیچ و خم آبشارها، شناورهای سایپرس و چمنزارهای باتلاق پوشیده شده است. ویژگی های جالب این جزایر شناور بودن آنهاست که زیر پا لرزان است اما با این حال از کل جنگل حمایت می کند.

 

2 . پارک فورسیت 

فورسیت پارک
 

ساوانا برای بسیاری از پارک ها و میدان های زیبا اش شناخته شده است. پارک فورسیت بزرگترین پارک در شهر است و نمونه خوبی است از یک پارک جنوبی ساخته شده در اواسط سال 1800 . ویژگی های اصلی شامل آبنمای سراسری، مسیرهای پیاده روی و درختان قدیمی دوست داشتنی است با جایگاه هایی برای استراحت.

 

3 . جزیره جکیل

جزیره جکیل
 

جزیره Jekyll نیز به عنوان “جزیره میلیونر” شناخته می شود و توسط یک گروه از میلیونرهای ساحلی که اجتماع خود را “باشگاه جزیره جکیل” نامیده بودند، خریداری شد. در سال 1947 این جزیره برای استفاده به عنوان پارک ایالتی به جورجیا فروخته شد. امروز جزیره یک منطقه رفت و آمد برای سواحل، مسیرهای پیاده روی طبیعی، امکانات گلف و مناطق کمپینگ است.

 

4  .جنگل ملی Chattahoochee

جنگل ملی چتهوشی
 

جنگل ملی Chattahoochee تقریبا 750،000 هکتار در شمال جورجیا را پوشش می دهد. این منطقه دیدنی با دریاچه ها، رودخانه ها و آبشارهای زیبا، محل خوبی برای کمپینگ، پیاده روی، قایقرانی، شنا و غیره است.

 

 5. باغ Callaway

باغ های Callaway

شمال کلمبوس، در کوه پاین، یک مرکز تفریحی محبوب توسط تیم صنعتی کریس به نام Callaway، تاسیس شده و با دریاچه های مصنوعی، باغ های مکنولیا و آزالیا و خانه پروانه پوشیده شده است. رابین لیک، میزبان مسابقات سالانه کارشناسی ارشد واترکی و وایکینگ، فرصتی عالی برای شرکت در ورزشهای آبی ارائه می دهد.

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 2

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!