برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های بروکسل بلژیک

جاهای دیدنی شهر بروکسل

 با ادامه معرفی بهترین جاهای گردشگری و توریستی شهر بروکسل کشور بلژیک همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

Place Royale (Koningsplein). 5

 محل Royale (Koningsplein)
مهمترین ساختمان در این میدان، کاخ سلطنتی (Palais Royal) است که توسط خانواده سلطنتی بلژیکی به عنوان محل اقامت رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.پرچم بلژیک که از سقف برافراشته می شود،  و هر روز در حدود ۳۰دقیقه رژه گارد درحضور حاکم  انجام می گیرد. اطراف کاخ یک مجموعه از ساختمان های فرهنگی است که دارای نمادهای نئوکلاسیک هستند. 

۶ . موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بلژیک

 موزه سلطنتی هنرهای زیبا بلژیک
موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بلژیک (۱۸۷۵-۸۱) یکی از بزرگترین و بهترین گالری های هنری در جهان است. موزه از مجموعه ای که برای اولین بار در سال ۱۷۹۷ گردآوری شده بود رشد کرد و در اصل در کاخ سابق چارلز لورن واقع شده بود. این مجموعه به دو قسمت تقسیم می شود: Musée d’Art Ancien (موزه هنر باستانی) و موزه هنر مدرن ، که طیف وسیعی از آثار بلژیکی قرن نوزدهم و بیستم را در خود دارد.

۷ . اتومیم

 اتومیوم
در کنار Manneken Pis ، اتومیوم برجسته ترین و معروف ترین بنای بروکسل است. اگر چه کمی باید با تراموا برای رسیدن به اینجا سفر کرد، ساختار عجیب ۱۰۲ متری فولاد و آلومینیوم طراحی شده توسط معمار آندره Waterkeyn برای نمایشگاه بین المللی برلین در سال ۱۹۵۸، دیدنیترین نقطه شهر است.

۸ . مرکز شمالی شهر

 کلیسای سنت کاترین
کلیسای Sainte-Catherine با شکوه که در سال ۱۸۵۰ در ترکیب سبکهای رومانسکایی، گوتیک و رنسانس ساخته شده بود تا جایگزین یک ساختمان پیشین شود. کلیسا، همه چیزهایی که از یک کلیسای Béguine در قرن ۱۳ انتظار می رفت، بین سالهای ۱۶۵۷ و ۱۶۷۶ ساخته شد را دارد. طراحی لوک فیدربه یکی از زیباترین کلیساهای باروک فلاندی و ایتالیایی در بلژیک است.

۹ . مونت دگز هنر

 مونت دگز هنر
مونت دگز هنر بین سالهای ۱۹۵۶ و ۱۹۵۸ ایجاد شد، و یک سایت بزرگ بینPlace Royale و Place de l’Albertine است . معماری پیچیده ای از ساختمان های بزرگ شامل کتابخانه آلبرت I و مدرن Palais de la Dynastie و Palais de Congrès است .  کتابفروشی آلبرت I در طول دوره حکومت بورگوندی تاسیس شد و شامل بیش از سه میلیون جلد و مجموعه ارزشمند نسخه های خطی و چندین موزه جالب است.

ادامه دارد ……

 با ادامه معرفی بهترین جاهای گردشگری و توریستی شهر بروکسل کشور بلژیک همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   Place Royale (Koningsplein). 5   مهمترین ساختمان در این میدان، کاخ سلطنتی (Palais Royal) است که توسط خانواده سلطنتی بلژیکی به عنوان محل اقامت رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.پرچم بلژیک که از سقف برافراشته می شود،  و هر روز در حدود ۳۰دقیقه رژه گارد درحضور حاکم  انجام می گیرد. اطراف کاخ یک مجموعه از ساختمان های فرهنگی است که دارای نمادهای نئوکلاسیک هستند.  ۶ . موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بلژیک   موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بلژیک (۱۸۷۵-۸۱) یکی از بزرگترین و بهترین گالری های هنری در جهان است. موزه از مجموعه ای که برای اولین بار در سال ۱۷۹۷ گردآوری شده بود رشد کرد و در اصل در کاخ سابق چارلز لورن واقع شده بود. این مجموعه به دو قسمت تقسیم می شود: Musée d'Art Ancien (موزه هنر باستانی) و موزه هنر مدرن ، که طیف وسیعی از آثار بلژیکی قرن نوزدهم و بیستم را در خود دارد. ۷ . اتومیم   در کنار Manneken Pis ، اتومیوم برجسته ترین و معروف ترین بنای بروکسل است. اگر چه کمی باید با تراموا برای رسیدن به اینجا سفر کرد، ساختار عجیب ۱۰۲ متری فولاد و آلومینیوم طراحی شده توسط معمار آندره Waterkeyn برای نمایشگاه بین المللی برلین در سال ۱۹۵۸، دیدنیترین نقطه شهر است. ۸ . مرکز شمالی شهر   کلیسای Sainte-Catherine با شکوه که در سال ۱۸۵۰ در ترکیب سبکهای رومانسکایی، گوتیک و رنسانس ساخته شده بود تا جایگزین یک ساختمان پیشین شود. کلیسا، همه چیزهایی که از یک کلیسای Béguine در قرن ۱۳ انتظار می رفت، بین سالهای ۱۶۵۷ و ۱۶۷۶ ساخته شد را دارد. طراحی لوک فیدربه یکی از زیباترین کلیساهای باروک فلاندی و ایتالیایی در بلژیک است. ۹ . مونت دگز هنر   مونت دگز هنر بین سالهای ۱۹۵۶ و ۱۹۵۸ ایجاد شد، و یک سایت بزرگ بینPlace Royale و Place de l'Albertine است . معماری پیچیده ای از ساختمان های بزرگ شامل کتابخانه آلبرت I و مدرن Palais de la Dynastie و Palais de Congrès است .  کتابفروشی آلبرت I در طول دوره حکومت بورگوندی تاسیس شد و شامل بیش از سه میلیون جلد و مجموعه ارزشمند نسخه های خطی و چندین موزه جالب است. ادامه دارد ......

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۱ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند