ادامه معرفی بهتریت دیدنی ها و جاذبه های تفریحی لس انجلس

 12 –ساحل ونیز

ساحل ونیز
شهرت ساحل ونیز به خاطر فضای زیبای ساحلی آن است. این ساحل برای پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکیت، اسکیت بورد و  دویدن بسیار مناسب است. در نزدیکی ساحل، برخی از بهترین اسکیت بوردرین های منطقه دیده می شوند. اینجا یک ساحل خانوادگی معمولی است، اما ارزش دیدن را دارد.

13 – لانگ بیچ (ساحل وسیع)

ساحل وسیع

حدود 20 مایل از مرکز شهر لس آنجلس به سمت جنوب بروید تا به  این منطقه برسید و  یک روز خود را در آرامش آن سپری کنید. در حال حاضر ، هتل و موزه، آکواریوم اقیانوس آرام و موزه آمریکای لاتین از جاذبه های این ساحل هستند . همچنین می توانید از این ساحل  بهجزیره کاتالینا سفر دریایی کوتاهی داشته باشید .

14-  موزه صفحه و چاله های نفتی

صفحه موزه و لا Brea تار بنفش
 موزه صفحه، جایی است که 40.000 سال پیش چشمه های نفتی در آن شکل گرفت، و منجر به انقراض حیوانات و در نتیحه ساخت فسیل های بازمانده از حیوانات ماقبل تاریخ شد. این موزه فسیل های مختلف پستانداران از جمله ماموت ها، گربه های دندانی صخره ای، گرگ ها و دیگر جانوران را از حدود 40،000 تا 10،000 سال پیش به طور کامل نشان میدهد

15 – مجموعه Nethercutt (موزه اتومبیلهای کلاسیک)

 یک اتومبیل رانندگی
اگر شما از طرفداران اتومبیلهای عتیقه و کلاسیک هستید، حتما از این مکان بازدید کنید. مجموعه Nethercutt مجموعه ای از خودروهای برجسته از دهه 1890 تا 1970 را نمایش می دهد. وضعیت بی نظیر این وسایل نقلیه و مدل های متنوع فراتر از حد انتظار است. همچنین تاریخچه خودروها و شرح صاحبان قبلی آنها  را نیز نمایش میدهد.

16 – موزه هنرهای معاصر (MOCA)

موزه هنر معاصر (MOCA)

موزه هنرهای معاصر از سه مجتمع جداگانه تشکیل شده و به آثار دهه 1940 اختصاص دارد. قطعاتی از مجموعه اصلی در نمایشگاه مرکزی نمایش داده می شوند و نمایشگاه های دیگر به صورت منظم تغییر می کنند و کارهای جدید و رسانه های نوظهور را به نمایش می گذارند. 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 2

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!