ادامه معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری و تفریحی اورلاندو فلوریدا آمریکا

6  -جزایر ماجراجویی

جزایر ماجراجویی

جزایر ماجراجویی دارای پنج جزیره منحصر به فرد است، و هر کدام در تم های خود طراحی شده، میتوانید انتخاب کنید که با سرگرمیهای مختلف و انواع وسایل سواری آبی به استقبال هیجان بروید یا در طبیعت زیبای این جزایر به آرامش برسید.

7 – پارک آبی فلوریدا Wet ‘N Wild

مرطوب N وحشی

یکی از اولین پارک های آبگرم فلوریدا، Wet ‘N Wild است که با بازیها و هیجان زیاد برای سرگرمی مردم در تمام طول روز در دسترس است. پرطرفدارترین  بازیهای آن عبارتند از: “پرش”، اسلاید سرعت شش طبقه، و “بمب خلیج” که همه اینها به صورت انفرادی یا گروهی قابل استفاده است.

8 – مرکز علمی اورلاندو

مرکز علمی اورلاندو

مرکز علوم اورلاندو ترکیب چندین علم از مکانیک به زیست شناسی و تکنولوژی کاربردی را نشان می دهد. در میان نمایش های متفاوت”شهر کودکان” از همه برتر است.  مرکز علمی، علاوه بر گالری های نمایشگاه، نمایشگاه های مرتبط را از سراسر کشور ارائه می دهد.

9 – کلیسای ملی مری، ملکه جهان

کلیسای حرم ملی مری، ملکه جهان

کلیسای ملی مری، در دهه 1980 ساخته شد. این کلیسای بزرگ که میتواند تا 2،000 نفر را در خود جای دهد، با پنجره های شیشه ای رنگارنگ تزئین شده. کلیسا دارای یک مجسمه مرمری 8 فوتی است که توسط مجسمه ساز جیل بورکی ساخته شده. در کلیسا، موزه ای از مجسمه و نقاشی های مذهبی نیز هست.

 

10 – سرزمین تمساح (Gator land)

Gatorland
این باغ وحش دارای هزاران زرافه، تمساح و خزندگان دیگر است که بعضی از آنها در نمایش های روزانه دیده میشوند. قطار کوچکی بر روی زمین ها در حرکت است که بازدید کنندگان را برای مشاهده مزرعه پرورش شترمرغ و منطقه اطراف آن جابه جا میکند. محلی هم برای پیاده روی بر روی باتلاق وجود دارد که بچه ها از آن لذت خواهند برد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!