برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
بزرگراه شانگهای چین

سفر به آینده از طریق بزرگراه های شانگهای، چین

چراغ خواب

بزرگراه Shanghai،در شهر شانگهای کشور چین . این بزرگراه معروف شانگهای در نور شب به رنگ آبی روشن دیده می شود، و آن را نه تنها زیبا، بلکه خیالی و تصوری از آینده نیز می کند .آسمان خراش های شهر شاگهای در منطقه Pudong در پس زمینه دیده می شود که نمای جالبی را ارائه می کنند .

برخی از بزرگراه ها در سطح بالاتر هستند و به عنوان بزرگراه های با سرعت بالا در شهر شناخته می شوند، از آنجا که محدودیت سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت (۵۰ مایل در ساعت) است بزرگراه ها باعث می شود حرکت در منطقه شلوغ آسانتر و سریعتر انجام شود، همچنین یک صحنه فوق العاده برای عکسبرداری ایجاد شود .

چرا به اینجا برویم؟

Pudong یک منطقه تجاری است، با این حال، معروف ترین ساختمان ها نیز در اینجا یافت می شوند.

چه وقت به آنجا برویم؟

در شب در بزرگراه ها رانندگی کنید تا این چراغ های شگفت انگیز را ببینید.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

منطقه Pudong دارای حمل و نقل عمومی است، با این حال استفاده از تاکسی یا اجاره ماشین برای دور زدن نیز در دسترس است.

 

سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین

 

 
سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین

 

سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین

 

سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین

 

سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین

 

سوار شدن به آینده از طریق بزرگراههای شانگهای، چین
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
بزرگراه Shanghai،در شهر شانگهای کشور چین . این بزرگراه معروف شانگهای در نور شب به رنگ آبی روشن دیده می شود، و آن را نه تنها زیبا، بلکه خیالی و تصوری از آینده نیز می کند .آسمان خراش های شهر شاگهای در منطقه Pudong در پس زمینه دیده می شود که نمای جالبی را ارائه می کنند . برخی از بزرگراه ها در سطح بالاتر هستند و به عنوان بزرگراه های با سرعت بالا در شهر شناخته می شوند، از آنجا که محدودیت سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت (۵۰ مایل در ساعت) است بزرگراه ها باعث می شود حرکت در منطقه شلوغ آسانتر و سریعتر انجام شود، همچنین یک صحنه فوق العاده برای عکسبرداری ایجاد شود . چرا به اینجا برویم؟ Pudong یک منطقه تجاری است، با این حال، معروف ترین ساختمان ها نیز در اینجا یافت می شوند. چه وقت به آنجا برویم؟ در شب در بزرگراه ها رانندگی کنید تا این چراغ های شگفت انگیز را ببینید. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ منطقه Pudong دارای حمل و نقل عمومی است، با این حال استفاده از تاکسی یا اجاره ماشین برای دور زدن نیز در دسترس است.              

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند