برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
شیک ترین شهرهای اروپایی

شهرهای کوچک و زیبای اروپا

ادامه معرفی زیباترین شهرهای اروپا

۱۲- ویسمار، آلمان

ویزار، آلمان

این بندر تاریخی دریای بالتیک، از شهرهای تجاری است که آثار قرون وسطایی خود را حفظ کرده و به عنوان یک مکانی با معماری هانا در میراث جهانی یونسکو حفظ شده است. با قدم زدن در خیابان های امروزی می توان، خانه های نیمه تراش، کلیسای قرون وسطایی شگفت انگیز روح القدس، و یک جفت کلیسای آجری ماموتی – ۳۶ متری ناهار سنت نیکلاس که در سال ۱۳۸۱ ساخته شده است، را مشاهده کرد.

 

۱۳- لاگواردیا، اسپانیا

لاگواردیا، اسپانیا

Laguardia در ارتفاع های بلند ریاکا، در جنوب بیلبائو، در بالای تپه ای قرار گرفته است. دارای ساختمان های محکمی است که توسط دیواره های سنگی عظیم ساخته شده اند. در طی دوره قرون وسطایی، تونل های سنگی پر پیچ و خم، به عنوان پناه گاهی برای فرار در زمانی که شهر تحت حمله قرار می گرفت، استفاده می شد.

۱۴- بوسا، ساردینیا

بوسا، ساردینیا

بوس از یک خط از خانه های استیک همراه با درخت های نخل در کنار رودخانه تشکیل شده که، از طریق انسداد خطوط قرون وسطایی و گذرگاه ها به بالای قلعه Malaspina (قرن ۱۲th) می رسد. خیابان اصلی، خیابان باریکی است که توسط پرنس پالاززی ساخته شده و در حال حاضر فروشگاه های مسکن، گالری  و موزه است.

 

۱۵- Locronan، France

Locronan، France

Locronan یک شهر سنگی قرون وسطی است که بین دو جزیره در فینیستر بریتانا واقع شده و از زیباترین سواحل نزدیک به اقیانوس آرام است. ساختمان های قرون وسطی با مناظر قرن هجدهم مخلوط شده اند. مجتمع Chapelle Sainte-Anne-la-Palud یک مکان عبادتگاهی مهم است که در آن مذهبی های مسیحی مجسمه آن سنت را احترام می کنند.

 

۱۶- مورن و ونگن، سوئیس

Mürren و Wengen، سوئیس

Mürren و Wengen دو روستای کوچک آلپ در قسمتی محافظت شده در بالای درۀ Lauterbrunnen، در منطقه اورنبرن برنز سوئیس قرار دارند و  جذابیت روستایی خود را در انزوای پر زرق و برق طبیعت و بدون دسترسی به جاده ها حفظ می کنند. مورن با کشف یک حلقه کوچک آلپ در قرن ۱۹ رشد کرد. هر دو روستا، منظره هایی دیدنی از کوه های آلپ سوئیس هستند.

ادامه معرفی زیباترین شهرهای اروپا ۱۲- ویسمار، آلمان این بندر تاریخی دریای بالتیک، از شهرهای تجاری است که آثار قرون وسطایی خود را حفظ کرده و به عنوان یک مکانی با معماری هانا در میراث جهانی یونسکو حفظ شده است. با قدم زدن در خیابان های امروزی می توان، خانه های نیمه تراش، کلیسای قرون وسطایی شگفت انگیز روح القدس، و یک جفت کلیسای آجری ماموتی - ۳۶ متری ناهار سنت نیکلاس که در سال ۱۳۸۱ ساخته شده است، را مشاهده کرد.   ۱۳- لاگواردیا، اسپانیا Laguardia در ارتفاع های بلند ریاکا، در جنوب بیلبائو، در بالای تپه ای قرار گرفته است. دارای ساختمان های محکمی است که توسط دیواره های سنگی عظیم ساخته شده اند. در طی دوره قرون وسطایی، تونل های سنگی پر پیچ و خم، به عنوان پناه گاهی برای فرار در زمانی که شهر تحت حمله قرار می گرفت، استفاده می شد. ۱۴- بوسا، ساردینیا بوس از یک خط از خانه های استیک همراه با درخت های نخل در کنار رودخانه تشکیل شده که، از طریق انسداد خطوط قرون وسطایی و گذرگاه ها به بالای قلعه Malaspina (قرن ۱۲th) می رسد. خیابان اصلی، خیابان باریکی است که توسط پرنس پالاززی ساخته شده و در حال حاضر فروشگاه های مسکن، گالری  و موزه است.   15- Locronan، France Locronan یک شهر سنگی قرون وسطی است که بین دو جزیره در فینیستر بریتانا واقع شده و از زیباترین سواحل نزدیک به اقیانوس آرام است. ساختمان های قرون وسطی با مناظر قرن هجدهم مخلوط شده اند. مجتمع Chapelle Sainte-Anne-la-Palud یک مکان عبادتگاهی مهم است که در آن مذهبی های مسیحی مجسمه آن سنت را احترام می کنند.   16- مورن و ونگن، سوئیس Mürren و Wengen دو روستای کوچک آلپ در قسمتی محافظت شده در بالای درۀ Lauterbrunnen، در منطقه اورنبرن برنز سوئیس قرار دارند و  جذابیت روستایی خود را در انزوای پر زرق و برق طبیعت و بدون دسترسی به جاده ها حفظ می کنند. مورن با کشف یک حلقه کوچک آلپ در قرن ۱۹ رشد کرد. هر دو روستا، منظره هایی دیدنی از کوه های آلپ سوئیس هستند.

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۸۲ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند