مناظر Maramures در منطقه ، Carpathians  کشور اروپایی رومانی. منطقه ای تاریخی که در سراسر شمال شرقی کشور رومانی نسبت به کشور اوکراین گسترش می یابد. در واقع این یک دره است که با کوه ها احاطه شده است. رودخانه ها و چشمه ها، جنگل های سرسبز و طبیعت خوشایند آن را به یک جواهر واقعی در وسط قاره اروپا تبدیل کرده است .

عکاس  Alex Robciuc اخیرا به این منطقه سفر کرده است. او واقعا هنرمندانه عمل کرده است و کاری اختصاصی را ایجاد کرده است. از صبح زود بیدار می شده است تا مناظر را در سپیده دم شکار کند. روستاهای کوچک متعدد در اطراف پراکنده شده اند، با کلیساهای چوبی سنتی برجسته. مردم محلی رفتاری دوستانه در تمام طول سال با بازدید کنندگان دارند و به آنها خوش آمد می گویند .

چرا به آنجا برویم؟

این در واقع یک مکان ویژه در قلب قاره سبز ( اروپا ) است. بسیاری از مکان ها و معماری ها توسط یونسکو محافظت شده است. آداب و رسوم محلی، غذا و نوشیدنی اینجا جایی است که باید آنرا کشف کرد.

چه وقت به آنجا برویم؟

هر زمان – در زمستان برای اسکی مناسب است ، طبیعت، پارک ها و معماری را باید در تابستان ببینید. البته هر فصل زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

این منطقه تنها 50 کیلومتر (30 مایل) از فرودگاه Sighetu  فاصله دارد . از طریق اتوبوس یا قطار از سراسر کشور رومانی می توانید به آنجا برسید .

 

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 43

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!