با ادامه معرفی مناظر دیدنی مجموعه جزایر بالی کشور اندونزی همراه ما باشید

6- زمینهای کشاورزی و برنج کاری Tegallalang و Jatiluwih در بالی

تراس برنج Jatiluwih

اگر شما یک عکاس هستید که مایل به گرفتن عکس از زمین های برنجی زیبا در بالی هستید، تپه های برنج Tegallalang یا Jatiluwih  را باید مشاهده کنید.  Terraces برنجی و  Tegallalang یکی از معروف ترین مناطق برای عکاسی از  مناظر زیبا و جذاب و بی نظیر است. هر دو از این مکان ها از تعاونی مدیریت سنتی به نام “سوابک” استفاده می کنند که یک سیستم آبیاری شناخته شده در یونسکو است که قدمت آن به قرن نهم می رسد.

 7 – Waterbom

کرم ابریشم بالی

Waterbom Bali یک پارک آبی است که در قلب کوتا قرار دارد و برای وسایل نفریحی برای همه اعضای خانواده مناسب است. بچه ها می توانند در استخر شنا کنند مادران و پدران می توانند ار  آبگرم  آن  که جنبه درمانی دارد استفاده نمایند. رستوران ها و کافیشاپ های آن طیف وسیعی از رژیم های مختلف غدایی را عرضه می کنند و درختان بزرگ و سایه دار و باغ های زیبا فضای لذت بخشی را برای گردشگران ایجاد می کنند.

 8 – Pura Ulun Danu Bratan

Pura Ulun Danu Bratan

Pura Ulun Danu Bratan یکی از مجسمه های معبد مشهور بالی در قرن 17 میلادی  است که در یک جزیره کوچک در کنار ساحل غربی دریاچه براتان در مرکز بالی قرار دارد دریاچه براتان یکی از منابع اصلی آبیاری و آب آشامیدنی بالی است و مجموعه معبد به نام Dewi Danu، الهه دریا و دریاچه معروف است. در نزدیکی مجموعه معبد، باغ گیاه شناسی بالی (Kebun Raya Bali)  و پارک ماجراجویی Bali Treetop قرار دارد.

9  – مرکز خرید سمینیاک

مد طراح سمیینیک

بالی برای طراحان لباس  و خریداران  به عنوان محل افسانه ای شناخته شده است و  می توان بهترین نمونه هایی از طراحی های بالیانی را در کنار خیابان های شلوغ سمیینیک پیدا کرد. مد لبه طراح لب، لباس شنا، جواهرات، مبلمان و لوازم خانگی فقط برخی از اقلام است که شما می توانید در مغازه های شیک و غرفه های بازار پیدا کنید بوتیک های برتر بالی شامل بیاسا ، ماگالای پاسکال، و بامبو بلوند هستند ،

10 – ساحل کوتا

ساحل کوتا

ساحل کوتا با داشتن شن و ماسه های معروف و همسایه های سنتی ساحلی  Legian و Seminyak  هنوز هم به عنوان محل سرگرم کننده می باشد در این ساحل  می نوان تخته موج سواری، تخته های بوتیک، صندلی های خورشیدی و چترها را به طور مستقیم از فروشندگان ساحل نهیه نمود  بسیاری از کافه ها و رستوران های آن مودبانه شما را متقاعد می کنند که از غذاهای آنها استفاده نمایید، اما یک نارگیل سرد یخ زده با آب میوه ای که در گرمای مستقیم خورشید  برای شما می تواند به عنوان یک نعمت لذتبخش در یک روز به یاد ماندنی باشد.

ادامه دارد ………

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!