برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
مزارع طلایی چین

منظره طلایی بوته های کلزا در Luoping، چین

چراغ خواب

Luoping County، Yunnan، چین. لوپینگ در استان جنوبی چین واقع شده و برخی از مکان های جذاب را فراهم می کند. لوپینگ همانند Yuanyang – یکی دیگر از شهرهای معروف است که برای تراس های زمینهای برنج ، شگفتی های طبیعی خود را دارد.

هر بهار این زمین ها به یک دریای پر زرق و برق طلایی Canola تبدیل می شوند که همچنین به عنوان کلزا شناخته می شود. مناطق وسیعی از این گیاهان گل کلم بروکلی پوشانده می شوند که از آنها روغن پخت و پز تهیه می شود. بهترین نمایش های پانورامیک از کوه ها و قله ها

چرا به آنجا برویم؟

جالب ترین چشم انداز گلدار، جذب گردشگران و عکاسان.

چه وقتی به آنجا برویم؟

گیاهان و گل ها از فوریه تا آوریل شکوفا می شوند.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

شما می توانید از کل کشور با یک تور از انجا بازدید کنید . با این حال اگر خودتان می خواهید بروید از Luoping با اتوبوس از Qujing و Kunming بروید.

 

 

 

 

مزارع گل کانولا در چین

 

 

مزارع گل کانولا در چین

زمین های کونولا

مزارع گل کانولا در چین

 

مزارع گل کانولا در چین

 

مزارع گل کانولا در چین

مزارع گل کانولا در چین

مزارع گل کانولا در چین

 
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Luoping County، Yunnan، چین. لوپینگ در استان جنوبی چین واقع شده و برخی از مکان های جذاب را فراهم می کند. لوپینگ همانند Yuanyang - یکی دیگر از شهرهای معروف است که برای تراس های زمینهای برنج ، شگفتی های طبیعی خود را دارد. هر بهار این زمین ها به یک دریای پر زرق و برق طلایی Canola تبدیل می شوند که همچنین به عنوان کلزا شناخته می شود. مناطق وسیعی از این گیاهان گل کلم بروکلی پوشانده می شوند که از آنها روغن پخت و پز تهیه می شود. بهترین نمایش های پانورامیک از کوه ها و قله ها چرا به آنجا برویم؟ جالب ترین چشم انداز گلدار، جذب گردشگران و عکاسان. چه وقتی به آنجا برویم؟ گیاهان و گل ها از فوریه تا آوریل شکوفا می شوند. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ شما می توانید از کل کشور با یک تور از انجا بازدید کنید . با این حال اگر خودتان می خواهید بروید از Luoping با اتوبوس از Qujing و Kunming بروید.                  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند