آب و هوای عالی، آب و هوای معتدل و آفتابی با حال و هوای دوران باستان، جای تعجب نیست که یونان مقصد انتخاب بسیاری از مسافران در هر سال است و با توجه به اینکه در یونان خیلی دشوار است بدانیم سفر را از کجا شروع کنیم وبسایت جاذبه ها لیست درخشانی از معرفی 10 جاذبه گردشگری در یونان و بیشتر جاذبه های تاریخی ارائه کرده است .همراه باشید با معرفی 10 جاذبه مهم و باستانی و تاریخی کشور یونان در قاره اروپا . یکی از موضوعات داغ برای کشور یونان اقامت آن است . شاید مقایسه اقامت تمکن مالی یونان و فرانسه راه خوبی برای این بررسی باشد .

 


1. موزه آکروپلیس و آکروپولیس یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

آکروپولیس در هر لیستی از جاذبه های توریستی یونان که تا کنون نوشته شده است، رتبه اول است . به رغم سر و صدا، گرد و غبار و جمعیت، آکروپلیس مطلقا باید برای هر کسی که از یونان بازدید می کند یا علاقه ای به گذشته داشته باشد، مورد بازدید باشد. با این حال بسیاری از مردم هنوز تجربه موزه آکروپلیس جدید را تجربه نکرده اند و به همین دلیل اشتباه واقعی آنهاست اگر آنرا از دست بدهند. مدرن، جذاب و کامل از مصنوعات و اطلاعاتی منحصر به فرد، اما شما واقعا باید Acropolis را حتی بدون دیدن موزه نیز ببینید.

 


2. آکروتیری یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

بسیاری از گردشگران آن را به مکان باستانی Akrotiri در جزیره Santorini می شناسند. در واقع، سقوط سقف چندین سال پیش منجر به بستن سایت برای بازدیدکنندگان برای سال ها شد. با این حال، Akrotiri در حال حاضر دوباره باز شده است، به سادگی شگفت آور و در ذهن ما، به درستی در میان جاذبه های توریستی یونان دارای رتبه خوبی است. این شهر باستانی توسط بسیاری از مردم به پومپیه تبدیل شده است و توسط یک آتشفشان ویران شده است. با این حال، تقریبا 2000 سال قدیمی تر از همتای ایتالیایی آن است و ویرانه های آن به زیبایی حفظ شده است نشان می دهد که این فرهنگ واقعا فرهنگی پیشرفته است. دو یا سه طبقه ساختمان، نقاشی های تزئینی و بسیاری دیگر، تقریبا بیشتر از چهار هزار سال پیش به عنوان مدرک ماهیت پیشرفته زندگی عمل می کند . از بعضی از آنها حتی حدس زدند که اکروتیری در واقع دلیل شهرت افسانه ای آتلانتیس بوده است .


 

3. تئاتر باستانی Epidaurus یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

ارائه یكی از بهترین جاذبه های یونان، تئاتر باستانی Epidaurus، جای تعجب نیست. این محل تنها 15000 نفر ظرفیت داشته و هنوز هم بسیار خوب حفظ شده است، این تنها یکی از چیزهایی است که برای کشف یک شهر یونانی باستان که بیش از 2000 سال قدمت دارد، می باشد. این جاذبه توریستی محبوب کاملا گسترده است؛ مجموعه ای که بینش شگفت انگیزی از زندگی یونان باستان در بیش از سه سطح ارائه می دهد .

 


4. میسترس Mystras یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

در کنار یک منظره تپه ای زیبا، شهر قرون وسطی ای میستر دارای مجموعه ای از کلیساهای فوق العاده، کاخ ها، خیابان ها و خانه هایی است که توسط یک قلعه تحمیل شده در بالای قله سرازیر می شوند. جالب ترین چیز این است که این شهر در حدود قرن هجدهم رها شده بود، به این معنی که بازدیدکنندگان تجربه ای را تجربه می کنند که بسیار شبیه به عقب نشینی در زمان است. غارهای جذاب و نقاشی های فوق العاده را نیز از دست ندهید.

 


5. Mycenae یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

یکی از مشهورترین جاذبه های توریستی یونان، Mycenae مرکز تمدن Mycenaean بوده است و در حال حاضر یک سایت باستان شناسی خوب در Peloponnese است. در اوج خود، Mycenae یکی از مهمترین شهرهای یونان بود و امروزه بسیاری از شگفتی های آن همچنان می توانند مورد بررسی قرار گیرند، از جمله دروازه شیر، دیوارهای محکم، کاخ تراشیده شده و البته معبد معروف Agamemnon

 


6. کاخ Grandmasters یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

کاخ Grandmasters Palace واقع در جزیره ی رودس یونان است که یک قلعه قرون وسطایی ای چشمگیر و ستاد سابق Knights Hospitaller معروف است – جنگجویان جنگ مذهبی صلیبی که به خاطر قدرت و نفوذ خود در دوره قرون وسطی شناخته شده اند در آن ساکن بودند. امروزه این قلعه قرون وسطایی عظیم به عنوان یک موزه پوشش داده شده از همه چیز از ابتدای مسیحیت تا فتح عثمانی است. اگرچه بازسازی شده در قرن نوزدهم میلادی،اما سنگهای بزرگ آن با این حالت ، فوق العاده چشمگیر است و قطعا ارزش بررسی دارد .

 


7. معبد دلفی یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

Daphni در میان جاذبه های دیدنی یونان، سایت باستان شناس ی دلفی در نزد گردشگران بسیار محبوب است و شامل  ویرانه های معروف مانند معبد آپولو و خزانه داری آتنی ها است. گردش در دلفی می تواند زمان نسبتا زیادی را به خود اختصاص دهد .

 


8. Knossos یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

مرکز توسعة تمدن  Minoan باستان، Knossos هزاران گردشگر را جذب می کند و از ترکیب هیجان انگیز گزینه های باستان شناسی و اسطوره ها و افسانه هایی که شامل Minotaur، Icarus و Daedalus است تشکیل شده است، معروف ترین جاذبه های آن عبارتند از کاخ Knossos، برخی فکر می کنند که خانه کینگ مینوس بوده است. به جای اینکه در Knossos بی هدف حرکت کنید، قطع یک کتاب راهنما، یک نقشه یا حتی یک راهنما را بدست آورید زیرا این مکان در واقع یک دخمه پرپیچ و خم است.

 


9. Meteora یونان

جاهای باستانی و تاریخی یونان

Meteora به سادگی یکی از جاذبه های شگفت انگیز در یونان است، جز صومعه های قرون وسطایی متداول بر روی صخره های سنگی است که به نظر می رسد صخره را صاف کردن و صومعه را ایجاد کردن. این سازه های شگفت انگیز ساخته شده برای ارائه پناهگاه از دست نیروهای ترکیه که یونان را در قرن 14 و 15 به فتح برده بودند، کاملا قابل ملاحظه است .

 


10. معبد Hephaestus یونان

جاهای تاریخی یونان

این معبد اغلب تحت تأثیر پارانون در آکروپلیس قرار گرفته و به دلیل مسابعت کمتر مورد بازدید قرار می گیرد ،اما به طور شفاف و به معنای واقعی کلمه، یکی از بهترین معابد یونان است. در حقیقت، این بسیار بهتر از معبد پارتنون حفظ شده است، اما کمتر شلوغ است و به طور کلی در محیطی آرام تر قرار گرفته است .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 73

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!