برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه چین

۱۰ جاذبه دیدنی چین

چین بزرگ و جزئیتاتش غیر قابل تشخیص است. بسیاری از شگفتی های طبیعی، جواهرات تاریخی و کلان شهرهای آینده را در برگرفته. برای کشف همه چیز، به یک عمر نیاز دارید. با این وجود ما پیشنهاد می دهیم که این لیست را بررسی کنید چون ده ها چیز بزرگ را برای دیدن و انجام در کشور چین شگفت انگیز انتخاب کرده ایم.


 

۱۰٫ بزرگترین جشنواره یخ و برف در Harbin

بزرگترین فستیوال یخ و برف در زمین از سال ۱۹۶۳ هر ساله در هاربین، که یک شهر در شمال شرقی است که در زمستان دمایش سرد و پایین است برگزار می شود . مجسمه ها در اطراف شهر قرار می گیرند، اکثر آنها در جزیره ی خورشید و همچنین دیوار یخ و برف نمایش داده می شوند. مجسمه ها با توجه به موضوعات خاص مرتب شده اند: مثلا برخی از آثار هنری کلاسیک چینی، دیگر کشور ها، افسانه های اروپایی و یا ساختمان های معروف را نشان می دهند.

 

فستیوال یخ و برف چین

 

 

فستیوال یخ و برف چین

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

 

فستیوال یخ و برف چین

 

فستیوال یخ و برف چین

 

هاربین

 


۹٫ ماجراجویی در Seabeach سرخ

جنس (Seepweed) چشم انداز غیر معمول و چشمگیر را ایجاد می کند. هر پاییز ۲۶ کیلومتراز ذخایر طبیعت منطقه قرمز می شود. سراب Seabeach باور نکردنی نهفته در محل رودخانه لیائو. Seepweed در ماه سپتامبر این رنگ قرمز مایل به سرخ به دست می آید: در تابستان سبز باقی می ماند. گردشگران مجاز به بازدید از Seabeach سرخ در مناطق خاص با پل، که ویژه برای گردشگری طراحی شده است اند. شما می توانید با یک اتوبوس یا یک قطار از پکن یا تیانجین به اینجا برسید و این دیدگاه قابل توجه را در طول زندگی خود تحسین کنید.

 

جاذبه های چین

 

جاذبه های چین

 

جاذبه های چین

 

جاذبه های چین

 


۸٫ تجربه رنگارنگ Danxia

Danxia Landform شگفتی طبیعی است که در بخش جنوبی چین یافت شده است. محدوده ماسه سنگی رنگارنگ نیز زیر غارهای زیرزمینی زیر سطح آن را پنهان می کند – علاوه بر این، مناظر Danxia در سازمان میراث جهانی ثبت شده است. گردشگران معمولا به شهر کوچک Zhangye می روند، از جایی که می توان به راحتی چشم انداز های زرق و برق دار را مشاهده کرد. . جاده ها و مسیرهای جدید برای ایجاد گردشگری ساخته شده و تجربه مسافرت را راحت کرده است. و علاوه بر طبیعت، معابد باستانی، که در اطراف این منطقه قرار دارند، این سفر را فراموش نشدنی خواهند کرد.

 

شگفتی طبیعی چین

 

شگفتی طبیعی چین

 

شگفتی طبیعی چین

 

شگفتی طبیعی چین

 


۷٫ تور قایقی در رودخانه Li لی

یکی از محبوب ترین سفرهای ما، همانطور که فکر می کردیم واقعا زیبا و شاعرانه است. بخش ۸۳ کیلومتری (۵۲ مایل) از گیلین تا یانگشو گسترش می یابد و برای مناظر زیبا اش شناخته شده است که می تواند با در نظر گرفتن یک تور قایق یا کشتی به آن دست یافت   این محبوب ترین جاذبه در منطقه Guangxi و یکی از جاذبه های برتر در چین است. راهنمای تور گردشگران را با بخش های مختلف آشنا می کند: هر یک از آنها دارای یک داستان قانع کننده در مورد منشاء آن است. بازار، مغازه ها و شهر قدیمی نیز در طول تور بازدید می شود .

 

رودخانه لی- جاذبه چین

 

رودخانه لی- جاذبه چین
رودخانه لی- جاذبه چین

 


۶٫ مزارع برنج چین

Yuanyang شهری کشیده در امتداد رودخانه سرخ، شناخته شده است در سراسر جهان برای تراس های برنج خود. این منطقه در لیست میراث جهانی در چین گنجانده شده است. این مکان با تأثیر گردشگری، اصالت خود را حفظ کرده است. تراسها در حدود ۱۰۰۰ سال پیش در کوههای ۱۸۰۰ متری بالاتر از سطح دریا، دستی توسط مردم محلی ایجاد شده است. اگر چه موقعیت آن راه دوری است و جاده های منجر به آن از بهترین کیفیت برخوردار نیست، اما تجربه آن ممکن است واقعا منحصر به فرد باشد. علاوه بر تراسهای زیبا، زندگی و فرهنگ گروه های قومی نیز یکی دیگر از جنبه های غیر قابل مشاهده چین را نشان می دهد.

 

مزارع برنج چین

 

مزارع برنج چین

 

مزارع برنج چین


ادامه دارد …….

آیا این مطلب مفید بود ؟

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا تور ترکیه جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی ارزان رپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند

تبلیغات