برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
گالری دانمارک

جاذبه های توریستی دانمارک

کلیپ


 

برای یک کشور نسبتا کوچک مثل دانمارک موارد خوبی به عنوان جاذبه های توریستی وجود دارد از جمله : بررسی فروشگاه ها و فرهنگ زندگی شهری، سفر به قلعه های قدیمی و بازدید از شهرهای کوچک و جزایر دریایی. شهر اصلی مورد بازدید معمولا پایتخت دانمارک شهر  Copenhagen کپنهاگ است، این کشور دارای روستاهای زیبا و دوست داشتنی با شهرها و مناظر جالب است. بال اروپا در منطقه “اسکاندیناوی” دارای سواحل شگفت انگیز، قلعه های زیبا و موجودات دریایی، جنگل های سرسبز، آب و هوای معتدل، شهروندان خون گرم است.  همکاری دانمارک و سوئد Bronen ( The Bridge ) پل جهانی Oresund را نشان داد که یک مهندسی خیره کننده است که دو کشور را به وسیله جاده و راه آهن پیوند می دهد.

اهمیت به موضوع محیطی زیست در دانمارک در سراسر کشور واضح است. در کپنهاگ، دوچرخه بر ماشین برتر است و مسلما بهترین راه برای کشف این شهر جمع و جور و زیبا است. غذا خوری و ناهار خوری دانمارکی بهترین راه برای چشیدن طعم غذاهای اسکاندیناوی است .

با معرفی و بررسی ۱۲ جاذبه مهم و گردشگری کشور اروپایی دانمارک همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۱٫ باغ Tivoli ، کپنهاگ

Tivoli Gardens، کپنهاگ
 

هنگام بازدید از کپنهاگ، بسیاری از بازدیدکنندگان به باغ معروف Tivoli می روند که از سال ۱۸۴۳، الهام بخش  پارک های معروف  دیزنی در جهان بوده است و در اینجا شما می توانید طیف وسیعی از جاذبه ها از قبیل غواصی، متروکه ها، تئاتر های عروسکی، رستوران ها، کافه ها، باغ ها، سالن های غذا خوری و حتی یک سالن کنسرت را ببینید. Tivoli در سراسر جهان شناخته شده است در فیلم های متعدد ظاهر شده و نماد واقعی شهر است. در شب،  نور آتش بازی آسمان را روشن می کند، و در زمستان، باغ ها با چراغ برای فصل کریسمس تزئین شده اند.

 

۲ . کاخ Christiansborg کریستینسبورگ، کپنهاگ

کاخ کریستینسبورگ، کپنهاگ
 

در جزیره کوچکی از Slotsholmen در مرکز کپنهاگ، شما محل حاکمیت دانمارک را پیدا خواهید کرد. با داشتن بیش از ۸۰۰ سال سابقه، کریستین اسبورگ پایگاه قدرت پادشاهی دانمارک است و اکنون محل مجلس، دفتر نخست وزیر و دیوان عالی کشور است.بال های چندگانه هنوز توسط خانه سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از انها بروی مردم باز است.

 

۳ . موزه ملی دانمارک، کپنهاگ

موزه ملی دانمارک، کپنهاگ
 

با قدم زدن ده دقیقه ای از باغ های تیوولی  به موزه ملی (Nationalmuseet) می رسید که به تاریخ و فرهنگ دانمارک می پردازد. موزه یک مجموعه قابل توجه از آثار تاریخی دانمارکی را شامل می شود، از جمله یک تاج پادشاه ۲۰۰۰ ساله، چینی و نقره ای دانمارکی و رومیزی و گوتیک. مجموعه های دیگر شامل لباس های برجسته از قرن ۱۸ و ۱۹ و همچنین مبلمان عتیقه برجسته است. تکمیل این موزه از طریق تاریخ دانمارک، یک نمایشگاه قومی عالی با مواردی از گرینلند، آسیا و آفریقا است. در موزه کودکان و بچه ها می توانند  لباس بپوشن، صعود کنند  به کشتی وایکینگ، و بازدید از یک کلاس مربوط به سال ۱۹۲۰ داشته باشند .

 

 

۴٫ گالری ملی دانمارک ((Statens Museum for Kunst)، کپنهاگ

 
 گالری دانمارک

گالری ملی دانمارک بزرگترین مجموعه از هنر دانمارکی است. نمایشگاه های اصلی زمانی در کریستین اسبورگ بود اما در اواخر قرن ۱۹ به محل فعلی منتقل شد. موزه نقاشی های هنرمندان هلندی، پیکاسو و ادوارد منچ را با بیش از ۷۰۰ سال سابقه هنر اروپایی و اسکاندیناوی پوشش می دهد.

 

۵٫ Nyhavn، کپنهاگ

Nyhavn، کپنهاگ
 

 تصویر فوق جز بی شمار کارت پستال های شهر Nyhavn (بندر جدید) است که یک مکان عالی برای قدم زدن و یا رفتن به یک کافه و صرف قهوه است.منطقه ساحلی دارای خانه های رنگارنگ، رستوران ها و کشتی های بزرگ (برخی از آنها تاریخی اند) است که در کنار ساحل قرار داده شده اند. Nyhavn در حال حاضر یک جاذبه مهم برای گردشگران و مردم محلی است.

 

این مطلب ادامه دارد …..

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
برای یک کشور نسبتا کوچک مثل دانمارک موارد خوبی به عنوان جاذبه های توریستی وجود دارد از جمله : بررسی فروشگاه ها و فرهنگ زندگی شهری، سفر به قلعه های قدیمی و بازدید از شهرهای کوچک و جزایر دریایی. شهر اصلی مورد بازدید معمولا پایتخت دانمارک شهر  Copenhagen کپنهاگ است، این کشور دارای روستاهای زیبا و دوست داشتنی با شهرها و مناظر جالب است. بال اروپا در منطقه "اسکاندیناوی" دارای سواحل شگفت انگیز، قلعه های زیبا و موجودات دریایی، جنگل های سرسبز، آب و هوای معتدل، شهروندان خون گرم است.  همکاری دانمارک و سوئد Bronen ( The Bridge ) پل جهانی Oresund را نشان داد که یک مهندسی خیره کننده است که دو کشور را به وسیله جاده و راه آهن پیوند می دهد. اهمیت به موضوع محیطی زیست در دانمارک در سراسر کشور واضح است. در کپنهاگ، دوچرخه بر ماشین برتر است و مسلما بهترین راه برای کشف این شهر جمع و جور و زیبا است. غذا خوری و ناهار خوری دانمارکی بهترین راه برای چشیدن طعم غذاهای اسکاندیناوی است . با معرفی و بررسی ۱۲ جاذبه مهم و گردشگری کشور اروپایی دانمارک همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۱٫ باغ Tivoli ، کپنهاگ   هنگام بازدید از کپنهاگ، بسیاری از بازدیدکنندگان به باغ معروف Tivoli می روند که از سال ۱۸۴۳، الهام بخش  پارک های معروف  دیزنی در جهان بوده است و در اینجا شما می توانید طیف وسیعی از جاذبه ها از قبیل غواصی، متروکه ها، تئاتر های عروسکی، رستوران ها، کافه ها، باغ ها، سالن های غذا خوری و حتی یک سالن کنسرت را ببینید. Tivoli در سراسر جهان شناخته شده است در فیلم های متعدد ظاهر شده و نماد واقعی شهر است. در شب،  نور آتش بازی آسمان را روشن می کند، و در زمستان، باغ ها با چراغ برای فصل کریسمس تزئین شده اند.   ۲ . کاخ Christiansborg کریستینسبورگ، کپنهاگ   در جزیره کوچکی از Slotsholmen در مرکز کپنهاگ، شما محل حاکمیت دانمارک را پیدا خواهید کرد. با داشتن بیش از ۸۰۰ سال سابقه، کریستین اسبورگ پایگاه قدرت پادشاهی دانمارک است و اکنون محل مجلس، دفتر نخست وزیر و دیوان عالی کشور است.بال های چندگانه هنوز توسط خانه سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از انها بروی مردم باز است.   ۳ . موزه ملی دانمارک، کپنهاگ   با قدم زدن ده دقیقه ای از باغ های تیوولی  به موزه ملی (Nationalmuseet) می رسید که به تاریخ و فرهنگ دانمارک می پردازد. موزه یک مجموعه قابل توجه از آثار تاریخی دانمارکی را شامل می شود، از جمله یک تاج پادشاه ۲۰۰۰ ساله، چینی و نقره ای دانمارکی و رومیزی و گوتیک. مجموعه های دیگر شامل لباس های برجسته از قرن ۱۸ و ۱۹ و همچنین مبلمان عتیقه برجسته است. تکمیل این موزه از طریق تاریخ دانمارک، یک نمایشگاه قومی عالی با مواردی از گرینلند، آسیا و آفریقا است. در موزه کودکان و بچه ها می توانند  لباس بپوشن، صعود کنند  به کشتی وایکینگ، و بازدید از یک کلاس مربوط به سال ۱۹۲۰ داشته باشند .     ۴٫ گالری ملی دانمارک ((Statens Museum for Kunst)، کپنهاگ     گالری ملی دانمارک بزرگترین مجموعه از هنر دانمارکی است. نمایشگاه های اصلی…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: ۰٫۶ ( ۱ رای)
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند