برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های آلمان

محبوب ترین جاذبه های گردشگری بایرن

کلیپ


 

با ادامه مطلب معرفی و بررسی جاذبه ها و دیدنی های ایالت بایرن ( شامل شهرهایی چون مونیخ و ….   )  از کشور اروپایی آلمان همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


 

۵٫ پارک های ملی

تنوع باورنکردنی از جانوران و گیاهان در اینجا یافت می شود. پیاده روی در جنگل و طبیعت وحشی باعث تعطیلاتی جالب و هیجان انگیز می شود. علاوه بر این، بیشترین تعداد پارک ها را در تمام طول سال هم در تابستان و زمستان در اینجا می توان مشاهده کرد.

چرا به آنجا برویم؟

اکثر پارک ها جنگلی اند. همچنین در کوه ها، مطمئن شوید که برخی از دیدگاه های جالب و مناظر گسترده را ببینید. در این سفرها تماشای حیوانات نیز می تواند اتفاق بیافتد .

 

بالا بایرن پارک
بالا Bavaria-Park2
بالا Bavaria-Park3

۴٫ قلعه ها

لودویگ II – پادشاه بایرن ، تعدادد زیادی از قلعه ها و کاخ ها تحت نظر او ساخته شده اند. او از دوران رمانتیک الهام گرفت، بنابراین ساختمانها شگفت انگیز به نظر می رسند. امروزه آنها برای بازدید عمومی باز هستند و میلیون ها گردشگر سالانه آنها را مشاهده می کنند.

چرا به آنجا برویم؟

معروف ترین قلعه Neuschwanstein است. همچنین از قلعه Burghausen، کاخ Nymphenburg، قلعه Coburg، محل اقامت Würzburg  و بسیاری دیگر بازدید کنید.

 

بالا Bavaria-Castles3
بالا Bavaria-Castles2
بالا Bavaria-Castles
بالا Bavaria-Castles4

۳٫ دیدار از نورنبرگ

گفته می شود که در قرن بیستم تاسیس شده است، این یکی از قدیمی ترین شهرهای تاریخی اروپا است. گردشگران از قلعه امپریالیستی آن باید دیدن می کنند، که  آن خانه کایزر و پادشاهان آلمان بوده است. خانه هنرمند آلبرشت دیرر و ناسیونال های حزبی رالی نیز یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی هستند. شهرت عاشقانه قدیمی ای در قلب شهر با معماری زیبا جذاب است.

چرا به آنجا برویم؟

دومین شهر بزرگ ایالت بایرن پس از مونیخ است اما نورنبرگ با این حال قدیمی تر و دارای میراث تاریخی ثروتمندتر از مونیخ است.

 

بالا بایرن-نورنبرگ
بالا بایرن-نورمبرگ 2
بالا بایرن-نورمبرگ 3
بالا بایرن-نورمبرگ 4
بالا بایرن-نورمبرگ 5

۲٫ آلپ باواریا

آلمان همچنین دارای یک بخش خوب از کوه های آلپ است ، سلسه کوه های آلپ بزرگترین کوه های اروپائی اند  و در جنوب بایرن یافت می شوند. این امر باعث شده فعالیت های فضای باز و سرگرم کننده را در تمام طول سال فراهم شود از پیاده روی تا دوچرخه سواری و کمپینگ در تابستان، اسکی و اسنوبورد در زمستان.

چرا به آنجا برویم؟

هوا سالم، اسپا های مختلف و استراحتگاه ها و همچنین زندگی فرهنگی غنی، جشنواره ها و حوادث آن را یکی از مکان های مورد علاقه ما در منطقه می کند .

 

بالا Bavaria-Alps3
بالا بایرن آلپ
بالا Bavaria-Alps2
بالا Bavaria-Alps-Photo توسط CameliaTWU

۱٫ مونیخ را ببینید

مونیخ مرکز ایالت بایرن و همچنین یکی از زیباترین شهرهای آلمان است. در فضای کوه های آلپ واقع شده است، دارای معماری تاریخی و موزه هایی در کلاس جهانی، محله های گلف، کافه ها و رستوران ها است. جشن سالانه آبجو Octoberfest میلیونها گردشگر را به تنهایی جذب می کند!

چرا به آنجا برویم؟

مونیخ یکی از این شهرهایی است که شما باید حداقل یک بار در طول زندگی خود از آن بازدید کنید.

 

بالا بایرن مونیخ
بالا بایرن مونیخ 2
بالا بایرن مونیخ 4
بالا بایرن مونیخ 3
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه مطلب معرفی و بررسی جاذبه ها و دیدنی های ایالت بایرن ( شامل شهرهایی چون مونیخ و ....   )  از کشور اروپایی آلمان همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   5. پارک های ملی تنوع باورنکردنی از جانوران و گیاهان در اینجا یافت می شود. پیاده روی در جنگل و طبیعت وحشی باعث تعطیلاتی جالب و هیجان انگیز می شود. علاوه بر این، بیشترین تعداد پارک ها را در تمام طول سال هم در تابستان و زمستان در اینجا می توان مشاهده کرد. چرا به آنجا برویم؟ اکثر پارک ها جنگلی اند. همچنین در کوه ها، مطمئن شوید که برخی از دیدگاه های جالب و مناظر گسترده را ببینید. در این سفرها تماشای حیوانات نیز می تواند اتفاق بیافتد .   4. قلعه ها لودویگ II - پادشاه بایرن ، تعدادد زیادی از قلعه ها و کاخ ها تحت نظر او ساخته شده اند. او از دوران رمانتیک الهام گرفت، بنابراین ساختمانها شگفت انگیز به نظر می رسند. امروزه آنها برای بازدید عمومی باز هستند و میلیون ها گردشگر سالانه آنها را مشاهده می کنند. چرا به آنجا برویم؟ معروف ترین قلعه Neuschwanstein است. همچنین از قلعه Burghausen، کاخ Nymphenburg، قلعه Coburg، محل اقامت Würzburg  و بسیاری دیگر بازدید کنید.   3. دیدار از نورنبرگ گفته می شود که در قرن بیستم تاسیس شده است، این یکی از قدیمی ترین شهرهای تاریخی اروپا است. گردشگران از قلعه امپریالیستی آن باید دیدن می کنند، که  آن خانه کایزر و پادشاهان آلمان بوده است. خانه هنرمند آلبرشت دیرر و ناسیونال های حزبی رالی نیز یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی هستند. شهرت عاشقانه قدیمی ای در قلب شهر با معماری زیبا جذاب است. چرا به آنجا برویم؟ دومین شهر بزرگ ایالت بایرن پس از مونیخ است اما نورنبرگ با این حال قدیمی تر و دارای میراث تاریخی ثروتمندتر از مونیخ است.   2. آلپ باواریا آلمان همچنین دارای یک بخش خوب از کوه های آلپ است ، سلسه کوه های آلپ بزرگترین کوه های اروپائی اند  و در جنوب بایرن یافت می شوند. این امر باعث شده فعالیت های فضای باز و سرگرم کننده را در تمام طول سال فراهم شود از پیاده روی تا دوچرخه سواری و کمپینگ در تابستان، اسکی و اسنوبورد در زمستان. چرا به آنجا برویم؟ هوا سالم، اسپا های مختلف و استراحتگاه ها و همچنین زندگی فرهنگی غنی، جشنواره ها و حوادث آن را یکی از مکان های مورد علاقه ما در منطقه می کند .   1. مونیخ را ببینید مونیخ مرکز ایالت بایرن و همچنین یکی از زیباترین شهرهای آلمان است. در فضای کوه های آلپ واقع شده است، دارای معماری تاریخی و موزه هایی در کلاس جهانی، محله های گلف، کافه ها و رستوران ها است. جشن سالانه آبجو Octoberfest میلیونها گردشگر را به تنهایی جذب می کند! چرا به آنجا برویم؟ مونیخ یکی از این شهرهایی است که شما باید حداقل یک بار در طول زندگی خود از آن بازدید کنید.  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند