برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
پارک ملی تایلند

پارک ملی Khao Sam Roi Yot تایلند

کلیپ


 

پارک ملی Khao Sam Roi Yot خوا سام رویت یوت، تایلند. یک پارک دریایی در استان Prachuap Khiri Khan  مشرف به خلیج تایلند از طبیعت شگفت انگیزی برخوردار است که هزاران گردشگر را جذب می کند. این پارک در کوه ها قرار دارد، جایی که صدها تپه سنگ آهکی در آن قرار دارند و چشم انداز منحصر به فردی را ایجاد می کنند.

این پارک همچنین دارای محیطی سر سبز و حیات وحش متنوعی است، سواحل شنی زیبا و جزایر، مسیرهای پیاده روی و دیدگاه های پانورامای عالی از اماکن که می توان از آنها لذت برد. اما جالب ترین و جذاب ترین جاذبه ، غار Phraya Nakhon است. این یک غار بزرگ با سوراخی به طرف بالا است، به طوری که نور خورشید داخل آن می آید و یک فضای رمانتیک ایجاد می کند. جای تعجب نیست که یک غرفه سلطنتی در آن وجود دارد – نمونه ای زیبا از فرهنگ دیداری طبیعت.

چرا به آنجا برویم؟

پارک مکان های متعددی را ارائه می دهد، مسیرهای پیاده روی رمانتیک و حیوانات (مانند فیل وحشی، میمون برگ دزکی، پرندگان آبزی و غیره) فرصت های تماشای آنها را فراهم می کند.

چه وقت به آنجا برویم؟

تمام سال می شود ، اما اگر می خواهید یک حیوان خاص را همیشه قبل از مهاجرت ببینید، به عنوان مثال در ماه های ژانویه و فوریه مهاجرت می کنند.، در این زمان بروید .

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

این پارک به راحتی قابل دسترس است: با اتوبوس از Hua Hin (60 کیلومتر) یا بانکوک با رانندگی سه ساعته به آن خواهید رسید .

 

 

 

پارک ملی تایلند

 

پارک ملی تایلند

khao samپارک ملی تایلند

 

khao sam پارک

 

پارک ملی تایلند

 

پارک ملی تایلند

 

پارک ملی تایلند

khao sam- پارک تایلند

پارک ملی تایلند
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
پارک ملی Khao Sam Roi Yot خوا سام رویت یوت، تایلند. یک پارک دریایی در استان Prachuap Khiri Khan  مشرف به خلیج تایلند از طبیعت شگفت انگیزی برخوردار است که هزاران گردشگر را جذب می کند. این پارک در کوه ها قرار دارد، جایی که صدها تپه سنگ آهکی در آن قرار دارند و چشم انداز منحصر به فردی را ایجاد می کنند. این پارک همچنین دارای محیطی سر سبز و حیات وحش متنوعی است، سواحل شنی زیبا و جزایر، مسیرهای پیاده روی و دیدگاه های پانورامای عالی از اماکن که می توان از آنها لذت برد. اما جالب ترین و جذاب ترین جاذبه ، غار Phraya Nakhon است. این یک غار بزرگ با سوراخی به طرف بالا است، به طوری که نور خورشید داخل آن می آید و یک فضای رمانتیک ایجاد می کند. جای تعجب نیست که یک غرفه سلطنتی در آن وجود دارد - نمونه ای زیبا از فرهنگ دیداری طبیعت. چرا به آنجا برویم؟ پارک مکان های متعددی را ارائه می دهد، مسیرهای پیاده روی رمانتیک و حیوانات (مانند فیل وحشی، میمون برگ دزکی، پرندگان آبزی و غیره) فرصت های تماشای آنها را فراهم می کند. چه وقت به آنجا برویم؟ تمام سال می شود ، اما اگر می خواهید یک حیوان خاص را همیشه قبل از مهاجرت ببینید، به عنوان مثال در ماه های ژانویه و فوریه مهاجرت می کنند.، در این زمان بروید . چگونه می توانم به آنجا بروم؟ این پارک به راحتی قابل دسترس است: با اتوبوس از Hua Hin (60 کیلومتر) یا بانکوک با رانندگی سه ساعته به آن خواهید رسید .                

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جاذبه های ترکیه بهترین جاذبه های گردشگری جهان بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جزایر تفریحی دنیا جزایر توریستی مالدیو جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا ریپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند