برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا

آبشار منحصر به فرد Baatara در لبنان

محرم

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان. همچنین به عنوان غار سه پل شناخته می شود، این یک پدیده شگفت انگیز و عجیب طبیعی است. آبشار با ارتفاع ۲۵۵ متر (۸۳۷ فوت) در زیر کوه سه پل آهکی شکل گیری شده است که نتیجه میلیون ها سال فرسایش است که تا امروز ادامه دارد. سقوط  آب با ذوب شدن یخ بوجود می آید . زمین شناسان ادعا می کنند که تشکیل سنگ حدود ۱۶۰ میلیون سال است، به این معنی که در دوران ژوراسیک، زمانی که دایناسورها در زمین بودند،این کوه وجود داشته . امروزه، جاذبه توریستی محبوب است. توصیه می شود که بسیار مراقب باشید، زیرا صخره ها لغزنده هستند و سنگ ها نسبتا ضعیف هستند. بنابراین مجاز نیستید بر روی پل یک گروه از مردم بیاستند . با این وجود این مکان جاذبه ای نفس گیر است و ارزش دیدن یک بار در طول عمر را دارد.

چرا به آنجا برویم؟

یک پدیده شگفت انگیز واقعی طبیعی، ارائه یک پیاده روی پرماجرا، دیدگاه های عالی و تجربه فراموش نشدنی.

چه وقت به آنجا برویم؟

بین مارس و آوریل بروید – این زمانی است که برف ذوب می شود و آبشار با تمام جلوه های آن جریان دارد.

چگونه می توانیم آنجا برویم؟

از طریق اتوبوس یا اجاره یک ماشین در لبنان. روستای Balaa بین Laklouk و Tannourine واقع شده است. آبشار فقط حدود ۵ دقیقه دور از روستای Balaa است.

 

 

 

 

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان

 

آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
آبشار باتارا Baatara Gorge لبنان. همچنین به عنوان غار سه پل شناخته می شود، این یک پدیده شگفت انگیز و عجیب طبیعی است. آبشار با ارتفاع ۲۵۵ متر (۸۳۷ فوت) در زیر کوه سه پل آهکی شکل گیری شده است که نتیجه میلیون ها سال فرسایش است که تا امروز ادامه دارد. سقوط  آب با ذوب شدن یخ بوجود می آید . زمین شناسان ادعا می کنند که تشکیل سنگ حدود ۱۶۰ میلیون سال است، به این معنی که در دوران ژوراسیک، زمانی که دایناسورها در زمین بودند،این کوه وجود داشته . امروزه، جاذبه توریستی محبوب است. توصیه می شود که بسیار مراقب باشید، زیرا صخره ها لغزنده هستند و سنگ ها نسبتا ضعیف هستند. بنابراین مجاز نیستید بر روی پل یک گروه از مردم بیاستند . با این وجود این مکان جاذبه ای نفس گیر است و ارزش دیدن یک بار در طول عمر را دارد. چرا به آنجا برویم؟ یک پدیده شگفت انگیز واقعی طبیعی، ارائه یک پیاده روی پرماجرا، دیدگاه های عالی و تجربه فراموش نشدنی. چه وقت به آنجا برویم؟ بین مارس و آوریل بروید - این زمانی است که برف ذوب می شود و آبشار با تمام جلوه های آن جریان دارد. چگونه می توانیم آنجا برویم؟ از طریق اتوبوس یا اجاره یک ماشین در لبنان. روستای Balaa بین Laklouk و Tannourine واقع شده است. آبشار فقط حدود ۵ دقیقه دور از روستای Balaa است.                        

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند