استخر بی نهایت در Marina Bay Sands Skypark در سال 2010 در سنگاپور افتتاح شد. این استخر مرتفع  در ارتفاع 1115 فوت (340 متر) ساخته شده و متعلق به هتلی 2،560 اتاقه است و یکی از بزرگترین و چشمگیر ترین استخر ها در جهان است.

ساخت سالن استخر واقعا شگفت انگیز است: سه ساختمان را در بر می گیرد. و به نظر می رسد که آب بر لبه ساختمان ها است. موضوع قابل توجه این است که برای تامین آب استخر  55 طبقه آب به بالا پمپ شده است.

معمار Moshe Safdiehas استراحتگاه ساحلی مارینا ساندز را نیز طراحی کرده است. کل مجموعه Skypark هر روز توسط هزاران بازدید کننده بازدید می شود .

اما شنا کردن در لبه ساختمان به نظر نمی رسد کاملا خطرناک باشد.  استخر دارای دو سیستم گردشی هستند. اولین توابع مانند یک استخر منظم، فیلتر کردن و گرم کردن آب در استخر اصلی است. دومین فیلتر آب را در حوضچه دریافت می کند و آن را به استخر بالایی می رساند.

استخر بی نهایت روی سقف SkyPark بر روی سه برج هتل قرار دارد. این پلتفرم طولانی تر از برج ایفل است و یکی از بزرگترین نوع آن در جهان است. سه برابر طول یک استخر المپیک و 650 فوت ارتفاع آن، بزرگترین استخر موجود در جهان از لحاظ ارتفاع است.

استخر سنگاپور
استخر سنگاپور
استخر سنگاپور
استخر سنگاپور

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!