برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های نیجریه

بهترین جاذبه های توریستی نیجریه

با ادامه جاذبه های گردشگری کشور آفریقایی نیجریه همراه سایت برترین جاذبه ها باشد


۵٫ دریاچه Oguta ، ایالت Lmo

 

جاذبه های نیجریه

 

دریاچه Oguta یکی از بزرگترین دریاچه های طبیعی در ایالت Lmo است که در منطقه جنگل های استوایی قرار دارد. دریاچه اوگوتا یکی از معروف ترین نقاط گردشگری نیجریه است .دریاچه Uhamiri نیز به خوبی دریاچه oguta است .

 


۴٫ جزیره Kunta Kinteh ، گامبیا

 

جاذبه های نیجریه

 

جزیره Lunta Kinteh اساسا جزیره james نامیده می شود ، این جزیره در رودخانه گامبیا، ۳۰ کیلومتر دور از دهانه رودخانه در نزدیکی Juffureh است. فیت جیمز نیز در این جزیره واقع شده است. مکان معروف و عالی برای گردشگران.

 


۳٫ صخره Aso ، ابوجا

 

جاذبه های نیجریه

 

Aso Rock یک صخره بزرگ است که در ابوجا، نیجریه واقع شده است. این یکی از صخره های سنگی معروف و قابل توجه  کشور است، Aso به معنی پیروزی (مردم پیروز) است. بهترین مکان برای دیدار است .

 


۲٫ صخره زوما ، ابوجا

 

جاذبه های نیجریه

 

کوه سنگی زوما سنگ منشوری بزرگ است که در نیجر، نیجریه واقع شده است. گاهی اوقات به عنوان دروازه ای به ابوجا به آن اشاره می شود. زوما سنگ زیبای طبیعی است.

 


۱٫ جزیره ویکتوریا ، لاگوس

 

جاذبه های نیجریه

 

جزیره ویکتوریا هم در کانادا و هم در لاگوس نیجریه وجود دارد. این مکان اصلی تجارت و مرکز مالی Lagos، نیجریه است.جزیره ویکتوریا یکی از گران ترین و همچنین منطقه منحصر به فرد برای زندگی در نیجریه است، آن به عنوان منطقه شیک از نیجریه در نظر گرفته شده است. بسیاری از معامله گران برای تجارت خود از این منطقه بازدید می کنند.

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه جاذبه های گردشگری کشور آفریقایی نیجریه همراه سایت برترین جاذبه ها باشد ۵٫ دریاچه Oguta ، ایالت Lmo     دریاچه Oguta یکی از بزرگترین دریاچه های طبیعی در ایالت Lmo است که در منطقه جنگل های استوایی قرار دارد. دریاچه اوگوتا یکی از معروف ترین نقاط گردشگری نیجریه است .دریاچه Uhamiri نیز به خوبی دریاچه oguta است .   4. جزیره Kunta Kinteh ، گامبیا     جزیره Lunta Kinteh اساسا جزیره james نامیده می شود ، این جزیره در رودخانه گامبیا، ۳۰ کیلومتر دور از دهانه رودخانه در نزدیکی Juffureh است. فیت جیمز نیز در این جزیره واقع شده است. مکان معروف و عالی برای گردشگران.   3. صخره Aso ، ابوجا     Aso Rock یک صخره بزرگ است که در ابوجا، نیجریه واقع شده است. این یکی از صخره های سنگی معروف و قابل توجه  کشور است، Aso به معنی پیروزی (مردم پیروز) است. بهترین مکان برای دیدار است .   2. صخره زوما ، ابوجا     کوه سنگی زوما سنگ منشوری بزرگ است که در نیجر، نیجریه واقع شده است. گاهی اوقات به عنوان دروازه ای به ابوجا به آن اشاره می شود. زوما سنگ زیبای طبیعی است.   1. جزیره ویکتوریا ، لاگوس     جزیره ویکتوریا هم در کانادا و هم در لاگوس نیجریه وجود دارد. این مکان اصلی تجارت و مرکز مالی Lagos، نیجریه است.جزیره ویکتوریا یکی از گران ترین و همچنین منطقه منحصر به فرد برای زندگی در نیجریه است، آن به عنوان منطقه شیک از نیجریه در نظر گرفته شده است. بسیاری از معامله گران برای تجارت خود از این منطقه بازدید می کنند.  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند