یکی از بزرگترین کشورهای قاره آمریکا ، کشور آمریکا است که با توجه به وسعت جغرافیایی اش دارای جاذبه های متفاوتی می باشد ، همراه سایت برترین جاذبه ها باشید با معرفی 12 تا از بهترین جاذبه های گردشگری و تفریحی کشور آمریکا

 

1  -گراند کانیون

گرند کانیون

این جاذبه طبیعی باور نکردنی یکی از مکانهای پر بازدید در ایالات متحده است. رودخانه کلرادو، با ایجاد دیوارهای سنگین و لبه های بلند، گراند کانیون را عمیق تر را نشان می دهد. بازدید کنندگان با ایستادن در لبه کانن می توانند به پایین یک کوه یخ در زیر یک قبرستان نگاه کنند . در بخش جنوبی هم امکان غواصی وجود دارد.

 

2 – آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا

این آبشار در امتداد مرز کانادا و ایالات متحده، واقع شده و یکی از معروف ترین آبشارهای جهان است. آبشار نیاگارا در واقع مجموعه ای از سه آبشار است. بخش اول به اسم آبشار هورسها، بخش دوم در سمت آمریکایی رودخانه به اسم آبشار آمریکایی و بخش سوم به اسم آبشار چهره عروس که بسیار نازک تر  است ، در کنار آبشار آمریکایی قرار گرفته.

3 – پارک ملی یلو استون

پارک ملی یلوستون

پارک ملی یلوستون یکی از بزرگترین آتشفشان های باستانی است که چشم اندازی دراماتیک و پدیده های طبیعی جالبی را به وجود آورده. چشمه های آب گرم، همراه با آبشارهای باور نکردنی در امتداد رودخانه یلستون، از این جمله اند. یلوستون، قدیمی ترین پارک ملی در ایالات متحده آمریکاست.

 

4 – پارک والت دیزنی 

والت دیزنی جهانگردی

این مگاپارک تفریحی که در اورلاندو است، جذابیترین منطقه خانوادگی در این کشور است و مدتهاست که میزبان بازدیدکنندگان پیر و جوان بوده. مجموعه پارک دیزنی شامل پارک های آبی، Downtown Disney با مرکز خرید، تئاتر، پارک گلف، و بخش هایی تماشایی دیگر است که دیدن همه آنها بیش از یک هفته طول میکشد.

 

5 – میدان تایم

میدان تایمز

میدان شلوغ تایم، در قلب Midtown Manhattan قرار دارد و برای تابلوهای تبلیغاتی آن، بسیار مشهور شده. همچنین برای شمارش معکوس شب سال نو ، تعداد زیادی از مردم به این میدان می آیند.این میدان در طول روز جای بسیار جالبی است، اما برای درک کامل هیجان، شب هنگام بهترین زمان بازدید این میدان است.

پل گلدن گیت

پل گلدن گیت، که در خلیج سانفرانسیسکو است، از سال 1930 ساخته شده است. ترکیب رنگ قرمز با آب آبی، زیبایی منحصر به فردی به این شهر داده. همچنین پل به گونه ای طراحی شده که در جزیان مه، تنها برج های بالایی این پل دیده می شوند و بقیه ساره با ابر پوشانده می شود. پل گلدن گیت حدود 2 مایل طول دارد.

 

ادامه دارد ……..

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 2.3 / 5. تعداد آرا: 7

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!