برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های سوئد

بهترین جاهای گردشگری استکهلم سوئد

با ادامه معرفی مهمترین و زیباترین جاذبه های پایتخت کشور سوئد همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۷- تالار شهرداری (Stadshuset)

تالار شهر (Stadshuset)

 سالن شهرداری در لبه آب است و سه تاج طلایی بر روی آن قرار گرفته و یکی از ساختمانهای برجسته اسکاتلندی و جزء تصاویر بی شمار برای کارت پستال ها است. سالانه Nobel در اینجا برگزار می شود و گیرندگان اولین بار در بل هالن (The Blue Hall) غذا می خورند.


۸- گشت و گذار با قایق

استکهلم با قایق دیدنی

در طول ماه های تابستان با جریان دریا ، شهر کاملا به معنای واقعی کلمه با قایق هایی از تمام شکل ها و اندازه ها پر می شود. بسیاری از شهروندان ساکن خانه های تابستانی در جزایر skärgården (مجمع الجزایر)  کل تابستان خود را با قایق جابجا می شوند.


۹- موزه مدرن

موزه مدرن

 بازدیدکنندگان می توانند آثار هنرمندان از جمله پیکاسو، دالی، درارت و ماتیس را در اینجا بازدید کنند. موزه مدرن همه چیز را از کلاسیک های مدرن تا هنر معاصر نشان می دهد. در منظره جزیره اسکپسولمن ، ساختمان موزه مدرن توسط رافائل منو، معمار اسپانیایی طراحی شده است.


۱۰- پارک ملی سلطنتی

پارک ملی ملی سلطنتی

پارک ملی سلطنتی یک بخش قابل توجه در سوئد است. یک فضای سبز با شش مایل طول که در استکهلم قرار دارد . این، اولین پارک ملی شهری جهان است و جایی است که گردشگران و افراد محلی برای گردش به این مکان می آیند. جنگل شامل گوزن، روباه و بسیاری از پرندگان زیبا و نادر است.


۱۱- Sky View – زمین

نمایش آسمان - زمین

SkyView در ناحیه جنوبی استکهلم واقع شده است و شما را به سمت بالای بزرگترین ساختمان کروی جهان می برد ، Globe Ericsson ، یکی از نشانه های مدرن استکهلم می باشد. ۱۳۰ متر بالاتر از سطح دریا است، و شما را به دیدگاه فراموش نشدنی در سراسر شهر میبرد.


۱۲- Östermalm

Östermalm

 طراحی مدرن استکهلم بسیار زیباست و چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند. Östermalm منطقه منحصر به فرد  شهر است. در Biblioteksgatan، تعداد زیادی از مغازه های گل و بوتیک وجود دارد. دوستداران هنر و طراحی داخلی از Svenskt Tenn وMalmstenbutiken در ابتدای Strandvägen  لذت می برند.

با ادامه معرفی مهمترین و زیباترین جاذبه های پایتخت کشور سوئد همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۷- تالار شهرداری (Stadshuset)  سالن شهرداری در لبه آب است و سه تاج طلایی بر روی آن قرار گرفته و یکی از ساختمانهای برجسته اسکاتلندی و جزء تصاویر بی شمار برای کارت پستال ها است. سالانه Nobel در اینجا برگزار می شود و گیرندگان اولین بار در بل هالن (The Blue Hall) غذا می خورند. ۸- گشت و گذار با قایق در طول ماه های تابستان با جریان دریا ، شهر کاملا به معنای واقعی کلمه با قایق هایی از تمام شکل ها و اندازه ها پر می شود. بسیاری از شهروندان ساکن خانه های تابستانی در جزایر skärgården (مجمع الجزایر)  کل تابستان خود را با قایق جابجا می شوند. ۹- موزه مدرن  بازدیدکنندگان می توانند آثار هنرمندان از جمله پیکاسو، دالی، درارت و ماتیس را در اینجا بازدید کنند. موزه مدرن همه چیز را از کلاسیک های مدرن تا هنر معاصر نشان می دهد. در منظره جزیره اسکپسولمن ، ساختمان موزه مدرن توسط رافائل منو، معمار اسپانیایی طراحی شده است. ۱۰- پارک ملی سلطنتی پارک ملی سلطنتی یک بخش قابل توجه در سوئد است. یک فضای سبز با شش مایل طول که در استکهلم قرار دارد . این، اولین پارک ملی شهری جهان است و جایی است که گردشگران و افراد محلی برای گردش به این مکان می آیند. جنگل شامل گوزن، روباه و بسیاری از پرندگان زیبا و نادر است. ۱۱- Sky View - زمین SkyView در ناحیه جنوبی استکهلم واقع شده است و شما را به سمت بالای بزرگترین ساختمان کروی جهان می برد ، Globe Ericsson ، یکی از نشانه های مدرن استکهلم می باشد. ۱۳۰ متر بالاتر از سطح دریا است، و شما را به دیدگاه فراموش نشدنی در سراسر شهر میبرد. ۱۲- Östermalm  طراحی مدرن استکهلم بسیار زیباست و چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند. Östermalm منطقه منحصر به فرد  شهر است. در Biblioteksgatan، تعداد زیادی از مغازه های گل و بوتیک وجود دارد. دوستداران هنر و طراحی داخلی از Svenskt Tenn وMalmstenbutiken در ابتدای Strandvägen  لذت می برند.

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: ۴٫۷ ( ۱ رای)
۹۶ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند