ادامه بهترین جاهای دیدنی و تفریحی بانکوک تایلند

6 – چرخش غول پیکر

نوسان غول پیکر
در مرکز میدان شلوغ بانکوک در مقابل Wat Suthat یکی از مهمترین چشم انداز های بانکوک یعنی  قاب 27 خوانی با عنوان “غول پیکر”قرار دارد. این مکان مرکز مراسم مذهبی است که هر ساله در ماه دسامبر پس از برداشت برنج برگزار می شود.

7  -موزه ملی و کاخ وانگ وان

موزه ملی و کاخ وانگ وان

 موزه ملی و کاخ وانگ وان تا اواسط دهه 1970  تنها موزه تایلند بود کاخ قدیمی وانگ که توسط راما ساخته شده است، اساسا همانطور که بود، همچنان حفظ شده است و به عنوان سابقه تاریخ تایلند محسوب می گردد.

8 – بازار Chatuchak

بازار Chatuchak

بازار روزهای تعطیلات بانکوک از بزرگترین بازار ها در جهان است. در اینجا خریداران می تواند همه چیز را از  قبیل جواهرات و نمادهای مذهبی به شکل حیوانات و غذاهای خوشمزه خیابانی را پیدا کنند.

9  -بازار شناور Damnoen Saduak

بازار شناور Damnoen Saduak
 شما می توانید برای تجربه یک بازار جالبتر، توری را به Damnoen Saduak که یک بازار شناور معروف واقع در Ratchaburi (حدود 1.5 ساعت خارج از بانکوک) است ترتیب دهید. محبوبیت بازارهای شناور به حدی است که  یک بار نشان بنکیو نام مستعار “ونیز شرق” را به دست آورده است،

10 – راه کوه سان

خائو سان جاده

این  منطقه، ناحیه غم انگیز بانکوک است که یک محله با مهمانخانه ها، فروشندگان مواد غذایی، مغازه های لباس است. در حالیکه این ناحیه رنگی و هیجان انگیز به نظر می رسد اما جمعیت و عطر و موسیقی غم انگیز آن می تواند روح آرامی را مکدر نماید.

ادامه دارد ………….

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!