برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه تایپه

جاذبه های تایپه

چراغ خواب

شهر تایپه،  پایتخت تایوان به دلایلی به عنوان یک شهر جهانی به شمار می آید: تایپه میراث فرهنگ اسپانیایی، هلندی، ژاپنی، چینی را در بر می گیرد که امروزه با شیوه زندگی مدرن ترکیب می شود.

با توجه به این تاثیرات فرهنگی، سبک های مختلف معماری را می توان در تایپه پیدا کرد. از خانه های اسپانیایی و هلندی تا معابد ژاپنی – شهر ترکیبی منحصر به فردی از فرهنگ اروپایی و آسیایی است. سالن یادبود ملی چیانگ کای شیک Chiang Kai-shek یک بنای تاریخی برای رئیس جمهور سابق چین است و جاذبه توریستی است. برج ۱۰۱ تایپه یک آسمان خراش ۱۰۱ طبقه (۵۰۹ متر) است که از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ بزرگترین ساختمان جهان بوده است. چشم انداز چشمگیری از آن به شهر باز می شود.

ماساژ در همه جا محبوب است، اما ماساژ را در تایپه امتحان کنید . تایپه نیز دارای فعالیت شبانه زیادی است. علاوه بر باشگاه ها، خرید در بازار شبانه یک فعالیت محبوب است. و اگر از خستگی و شوخی شهری خسته شده باشید، به کوه ها بروید که در کنار شهر قرار دارند.

تایپه یک شهر شلوغ است، اما گفته می شود که مردمش بسیار دوستانه با گردشگران از دیگر شهرهای آسیایی برخورد دارند .

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

 
جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان

 

جاذبه های فرهنگی در تایپه، تایوان
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
شهر تایپه،  پایتخت تایوان به دلایلی به عنوان یک شهر جهانی به شمار می آید: تایپه میراث فرهنگ اسپانیایی، هلندی، ژاپنی، چینی را در بر می گیرد که امروزه با شیوه زندگی مدرن ترکیب می شود. با توجه به این تاثیرات فرهنگی، سبک های مختلف معماری را می توان در تایپه پیدا کرد. از خانه های اسپانیایی و هلندی تا معابد ژاپنی - شهر ترکیبی منحصر به فردی از فرهنگ اروپایی و آسیایی است. سالن یادبود ملی چیانگ کای شیک Chiang Kai-shek یک بنای تاریخی برای رئیس جمهور سابق چین است و جاذبه توریستی است. برج ۱۰۱ تایپه یک آسمان خراش ۱۰۱ طبقه (۵۰۹ متر) است که از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ بزرگترین ساختمان جهان بوده است. چشم انداز چشمگیری از آن به شهر باز می شود. ماساژ در همه جا محبوب است، اما ماساژ را در تایپه امتحان کنید . تایپه نیز دارای فعالیت شبانه زیادی است. علاوه بر باشگاه ها، خرید در بازار شبانه یک فعالیت محبوب است. و اگر از خستگی و شوخی شهری خسته شده باشید، به کوه ها بروید که در کنار شهر قرار دارند. تایپه یک شهر شلوغ است، اما گفته می شود که مردمش بسیار دوستانه با گردشگران از دیگر شهرهای آسیایی برخورد دارند .                      

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۷ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند