ترینیداد و توباگو دو جزیره  با یک ملت اما شخصیت های بسیار متفاوت هستند. در عامیانه توباگو خواهر جوانتر و توسعه یافته نرینیداد است. جنگل های گرمسیری، صخره ها و سواحل ماسه ای سفید از جاذبه های مهم گردشگری در این کشور  به حساب می آیند.

 

1- خلیج مارکاس، ترینیداد

 

خلیج مارکاس، ترینیداد

 

جزایر مارکاس یکی از معروف ترین سواحل ترینیداد است که در حدود 40 دقیقه رانندگی از بندر اسپانیا به سمت شمال شرقی فاصله دارد. خلیج زیبای این بخش پوشیده از ماسه های طلایی است و یکی از زیباترین سواحل نزدیک به شهر نامیده می شود. رانندگی از بندر اسپانیا تا این خلیج منظره ای فوق العاده از جنگل های کوهستانی و چشم اندازهای نفس گیر از شبه جزیره های سرسبز به طرف دریا را نشان می دهد. فروشندگان غذا همواره در ساحل در دسترس هستند.

 

2 – Pigeon Point، توباگو

 

نقطه کبوتر، توباگو

 

سواحل ماسه ای سفید و دریای زیبا  Pigeon Point  زیبا ترین ساحل در توباگو به شمار می آید. این پارک محبوب با سواحل مرجانی و ماسه ای نیز به عنوان پارک موروثی Pigeon Point شناخته می شود و شامل غذاخوری ها، مغازه ها، هتل برای استراحت و صندلی هایی راحتی است که همه تحت پوشش ساحل قرار دارند. صندلی های مناسب برای حمام آفتاب نیز برای اجاره در دسترس هستند.

 

3- بندر اسپانیا، ترینیداد

 

بندر اسپانیا، ترینیداد

 

بندر اسپانیا مرکز سرمایه گذاری این کشور است. این مرکز کسب و کار شلوغ دارای چند نمونه خوب از معماری استعماری است و همچنین چندین جاذبه گردشگری  است. از معماری های برجسته آن می توان به Red House مجلل در وودفورد، یک مجموعه ای از اقامتگاه های زیبا در امتداد فضای سبز گسترده ای از پارک ساوانای ملکه با نام Magnificent Seven اشاره کرد.

 

4- پناهگاه پرندگان Caroni ، ترینیداد

 

تپه Caroni پرنده، ترینیداد

 

پناهگاه پرندگانCaroni ، در جنوب بندر اسپانیا، یک نیرو برای جذب دوستداران طبیعت است. این مجموعه ای از آبراهه های منگروه است که محل تجمع لک لک های گرمسیری، پرنده ملی ترینیداد و توباگو است. تورهای قایقرانی بعد از ظهر در جستجوی این پرندگان زیبا و چشمگیر همواره برقرار است. این منطقه غنی از تنوع زیستی است و شما همچنین می توانید بسیاری از گونه های دیگر حیات وحش را مشاهده کنید. تورهای ماهیگیری و عکاسی نیز در دسترس هستند.

 

Asa Wright Nature Center & Lodge – 5، ترینیداد

 

آساره رایت طبیعت مرکز و الج، ترینیداد

 

بهشت برای پرنده ها، Asa Wright Nature Center & Lodge شامل 1500 هکتار از جنگل های گرمسیری در Arima و Valleys Aripo است. مرغ مگس خوار، دارکوب، جغد پیکمی، تنگونها تنها برخی از گونه های موجود در این باغ است. درآمد حاصله از تورهای یک روزه در این بهشت زیبا صرف حفظ منابع جنگل، خرید زمین جدید و برنامه های آموزشی زیست محیطی می شود.

ادامه دارد ……..

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!