برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های انگلستان

جاذبه های توریستی انگلستان

چراغ خواب

تاریخ طولانی و تاثیر گذار بر فرهنگ انگلستان، این کشور را به عنوان یکی از محبوب ترین مقصد های توریستی جهان تبدیل کرده است، دارای ۱۷ اثر ثبت شده در سازمان میراث جهانی، بهترین سواحل، جشنواره های موسیقی و بازی های جهانی . هر ساله انگلستان بیش از ۲۵ میلیون گردشگر بین المللی را به خود جذب می کند. به همین ترتیب گردشگری نقش مهمی در اقتصاد این کشور بازی می کند. موارد زیر ۱۰ تا از محبوب ترین جاذبه های انگلستان هستند.

 


 

۱۰ . چشم لندن

LONDONeye - جاذبه های توریستی انگلستان

چرخ فلک لندن یا چرخ هزاره واقع در رودخانه Thames در لندن، یکی از بزرگترین پلت فرم های مشاهده شهر و بهترین راه برای کشف شهر برای گردشگران است. بزرگترین چرخ فلک اروپایی که ارتفاع ۴۴۳ فوت دارد، می توانید چیزهایی را که حدود ۲۵ مایل دور از آن هستند مشاهده کنید. چشم لندن هر سال بیش از سه و نیم میلیون بازدید کننده را جذب می کند.

حتی سالها پروژه ساختن چشم لندن، که در سال ۱۹۹۹ توسط نخست وزیر سابق تونی بلر افتتاح شد، طول کشید. دارای ظرفیت صندلی برای ۸۰۰ نفر در یک دور است. بازدیدکنندگان همچنین می توانند در داخل اتاق ایستاده و راه بروند. 

 


 

۹٫ موزه تاریخ طبیعی لندن

Museum - جاذبه های توریستی انگلستان

این موزه مشهور جهان شامل ۷۰ میلیون آیتم از مقوله هایی مانند گیاه شناسی، آنومولوژی، کانی شناسی، دیرینه شناسی و zoology می باشد. مجموعه های این موزه همچنین شامل بسیاری از نمونه های مهم کشف شده توسط چارلز داروین، دارای ارزش های علمی و تاریخی زیادی است.

چهار موزیک اصلی در موزه تاریخ طبیعی وجود دارد که دارای چهار رنگ خاص هستند. منطقه اول منطقه سبز، مدیریت بخش سیاره، زندگی، محیط زیست و تکامل است. منطقه دوم منطقه قرمز است، کشف حقایق در مورد چگونگی تشکیل این سیاره ، زندگی و تغییرات آن در طول زمان است . سومین منطقه آبی است بخش های مختلف زندگی در زمین را مدیریت می کند. . بخش چهارم و نهایی منطقه نارنجی است، تمرکز در مورد زندگی وحشی و یافته های چارلز داروین. این موزه همچنین برای مجموعه اسکلت دایناسورها و غول های یخی دیگر شناخته شده است. 

 


 

۸ . قلعه وارویک

WARWICK - جاذبه های توریستی انگلستان

قلعه Warwick واقع در منطقه رودخانه ایون، در Warwickshire، انگلستان. این قلعه به عنوان “بزرگترین قلعه قرون وسطایی بریتانیا” شناخته شده است، نمایشگاه تاریخ زندگی از قرن ۱۰، جذب نیم میلیون بازدید کننده در هر سال .

قلعه وارویک در سال ۱۰۶۸ توسط ویلیام فاتح ساخته شده است، چندین بار بازسازی شده است. مجموعه ای از آلات موسیقی و سلاح های قدیمی در این قلعه وجود دارد. دو برج  قلعه طراحی و ساخت آنها به قرن پانزده  نسبت داده شده است، در آن زمان به عنوان پلت فرم توپخانه استفاده می شده اند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند از باغ زیبای ویکتوریا در زمینی سرسبز لذت ببرند.

 


 

۷٫ کاخ بلنهایم

blenheim - جاذبه های توریستی انگلستان

یکی از مکان های میراث جهانی انگلستان واقع در آکسفوردشایر. این یکی از بزرگترین خانه های کشور انگلستان است که بین سالهای ۱۷۰۵ تا ۱۷۲۲ ساخته شده است. سبک نادر سبک باروک انگلیسی برای ساختن کاخ Blenheim که بیشتر به عنوان محل تولد وینستون چرچیل شناخته می شود، مورد استفاده قرار گرفته است.

مزرعه، زمین بازی ، خانه پروانه، باغ و پارک، جاذبه های اصلی گردشگری در کاخ بلنهایم هستند.جشنواره ها و کنسرت های مختلف نیز توسط مقامات برای گردشگران برگزار می شود.

 

۶٫ قلعه ویندزور

محبوب ترین جاذبه های توریستی در انگلستان

قدیمی ترین و بزرگترین قلعه در سراسر جهان، واقع در برکشایر، انگلستان قلعه Windsor است. قلعه ویندزور نیز توسط ملکه الیزابت دوم به عنوان مکانی برای گذراندن آخر هفته انتخاب شده است، همچنین به عنوان محل برگزاری مراسم مهم کشور محسوب می شود.

قلعه ویندزور در منطقه وسیعی ۱۳ هکتاری، شامل قصر و شهری کوچک است. در سال ۱۰۶۶ توسط Norman ساخته شد و بعدا تغییر یافت. درتور هدایتی شما ۹۰۰ سال از تاریخ قلعه و زندگی خانوادگی سلطنتی را آشنا می شوید .

تور جاده نیز در قلعه ویندزور موجود است، راهنماهای باتجربه شما را به مکان های تاریخی و پارک قلعه ویندزور می برد. از تراس قلعه شما همچنین می توانید از زیبایی مکان های اطراف لذت ببرید.

 


 

این مطلب ادامه دارد …..

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • جالب بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • ضعیف بود 
تاریخ طولانی و تاثیر گذار بر فرهنگ انگلستان، این کشور را به عنوان یکی از محبوب ترین مقصد های توریستی جهان تبدیل کرده است، دارای ۱۷ اثر ثبت شده در سازمان میراث جهانی، بهترین سواحل، جشنواره های موسیقی و بازی های جهانی . هر ساله انگلستان بیش از ۲۵ میلیون گردشگر بین المللی را به خود جذب می کند. به همین ترتیب گردشگری نقش مهمی در اقتصاد این کشور بازی می کند. موارد زیر ۱۰ تا از محبوب ترین جاذبه های انگلستان هستند.     10 . چشم لندن چرخ فلک لندن یا چرخ هزاره واقع در رودخانه Thames در لندن، یکی از بزرگترین پلت فرم های مشاهده شهر و بهترین راه برای کشف شهر برای گردشگران است. بزرگترین چرخ فلک اروپایی که ارتفاع ۴۴۳ فوت دارد، می توانید چیزهایی را که حدود ۲۵ مایل دور از آن هستند مشاهده کنید. چشم لندن هر سال بیش از سه و نیم میلیون بازدید کننده را جذب می کند. حتی سالها پروژه ساختن چشم لندن، که در سال ۱۹۹۹ توسط نخست وزیر سابق تونی بلر افتتاح شد، طول کشید. دارای ظرفیت صندلی برای ۸۰۰ نفر در یک دور است. بازدیدکنندگان همچنین می توانند در داخل اتاق ایستاده و راه بروند.      ۹٫ موزه تاریخ طبیعی لندن این موزه مشهور جهان شامل ۷۰ میلیون آیتم از مقوله هایی مانند گیاه شناسی، آنومولوژی، کانی شناسی، دیرینه شناسی و zoology می باشد. مجموعه های این موزه همچنین شامل بسیاری از نمونه های مهم کشف شده توسط چارلز داروین، دارای ارزش های علمی و تاریخی زیادی است. چهار موزیک اصلی در موزه تاریخ طبیعی وجود دارد که دارای چهار رنگ خاص هستند. منطقه اول منطقه سبز، مدیریت بخش سیاره، زندگی، محیط زیست و تکامل است. منطقه دوم منطقه قرمز است، کشف حقایق در مورد چگونگی تشکیل این سیاره ، زندگی و تغییرات آن در طول زمان است . سومین منطقه آبی است بخش های مختلف زندگی در زمین را مدیریت می کند. . بخش چهارم و نهایی منطقه نارنجی است، تمرکز در مورد زندگی وحشی و یافته های چارلز داروین. این موزه همچنین برای مجموعه اسکلت دایناسورها و غول های یخی دیگر شناخته شده است.      ۸ . قلعه وارویک قلعه Warwick واقع در منطقه رودخانه ایون، در Warwickshire، انگلستان. این قلعه به عنوان "بزرگترین قلعه قرون وسطایی بریتانیا" شناخته شده است، نمایشگاه تاریخ زندگی از قرن ۱۰، جذب نیم میلیون بازدید کننده در هر سال . قلعه وارویک در سال ۱۰۶۸ توسط ویلیام فاتح ساخته شده است، چندین بار بازسازی شده است. مجموعه ای از آلات موسیقی و سلاح های قدیمی در این قلعه وجود دارد. دو برج  قلعه طراحی و ساخت آنها به قرن پانزده  نسبت داده شده است، در آن زمان به عنوان پلت فرم توپخانه استفاده می شده اند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند از باغ زیبای ویکتوریا در زمینی سرسبز لذت ببرند.     7. کاخ بلنهایم یکی از مکان های میراث جهانی انگلستان واقع در آکسفوردشایر. این یکی از بزرگترین خانه های کشور انگلستان است که بین سالهای ۱۷۰۵ تا ۱۷۲۲ ساخته شده است. سبک نادر سبک باروک انگلیسی برای ساختن کاخ Blenheim که بیشتر به عنوان محل تولد وینستون چرچیل شناخته می شود، مورد استفاده قرار گرفته است.…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: ۴٫۱۵ ( ۱ رای)
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند