برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های سوییس

جاذبه های توریستی زوریخ

با ادامه معرفی بهترین جاهای دیدنی و توریستی شهر زوریخ کشور سوئیس همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

۵- فریومینستر

فریومینستر

با اشاره به ایجاد یک حیاط در این کلیسا در سال ۸۵۳ برای زنان اشرافی اروپایی توسط امپراتور لودویگ برای دخترش، هیلدگارد، نام فریمونستر پروتستان به معنای کلیسای زنان بر آن قرار گرفته است. تا قرون وسطا، رئیس کلیسا فرماندار شهر بود. کلیسا یک کلیسای سه گانه ای است که از قرون ۱۳ تا ۱۵ میلادی ساخته شده است.

۶- Confiserie Sprüngli یک کافه قنادی

Confiserie Sprüngli: یک کافه قنادی

خانه Sprüngli در سال ۱۸۵۶ افتتاح شد، و امروزه، کافۀ قنادی در Paradeplatz، محل توقفی دلخواه برای مردم محلی و گردشگران است. یک نگاه به ستون ها و در و پنجره، شما را ترقیب به وارد شدن به آن میکند. فروشگاه خرده فروشی در انتهای خیابان نیز  است.

۷- بورکلیپلاتز و دریاچه زوریخ

بورکلیپلاتز و دریاچه زوریخ

در جایی دریاچه Limmat جریان دارد، Quaibrücke برای اتصال Bellevue Platz و Bürkliplatz است. کل ساحل پر از پروانه ها و پارک های زیبایی است که ساکنین محلی در آنجا تفریح می کنند. حدود ۱٫۵ کیلومتر از Bellevueplatz پارک زیبای Zürichhorn است شنبۀ هر ماه در بازارکلیپلاتز از ماه مه تا اکتبر، بازارهای بزرگ با بیش از ۵۰۰ فروشنده برگزار می شود.

۸- Limmatquai و Rathaus (تالار شهر)

لیمتیکوی و راتاهوس (تالار شهر)

در کنار Limmatquai، خیابان محبوبی برای خرید، با تعدادی از خانه های قدیمی که فضای داخلی قدیمی نیز دارند وجود دارد. و این نشان دهندۀ ثروت اصناف این منطقه است. بسیاری از آنها رستوران ها را اداره می کنند. ساختمان ها بین سالهای ۱۶۹۴ و ۱۶۹۸ ساخته شده اند. ساختمان عظیم پسین رنسانس دارای دکوراسیونی از مجسمه غنی و سالن تشریفاتی باروک است که ارزش دیدن آن را دارد.

۹- یتلیبرگ

یتلیبرگ

در جنوب غربی زوریخ، یوتلیبرگ که شمالی ترین قله در رشته Albis است با ارتفاع ۸۷۱ متر واقع شده است. Uetlibergbahn، یک ایستگاه راه آهن در کوه است، از ایستگاه سلناو تا ایستگاه بالا، جایی که ۱۰ دقیقه پیاده طی می شود. حتی مسیر با راهپیمایی در شب به خوبی روشن است و صبحدم میتوان به رستوران های آن رسید. 


ادامه دارد …..

با ادامه معرفی بهترین جاهای دیدنی و توریستی شهر زوریخ کشور سوئیس همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   5- فریومینستر با اشاره به ایجاد یک حیاط در این کلیسا در سال ۸۵۳ برای زنان اشرافی اروپایی توسط امپراتور لودویگ برای دخترش، هیلدگارد، نام فریمونستر پروتستان به معنای کلیسای زنان بر آن قرار گرفته است. تا قرون وسطا، رئیس کلیسا فرماندار شهر بود. کلیسا یک کلیسای سه گانه ای است که از قرون ۱۳ تا ۱۵ میلادی ساخته شده است. ۶- Confiserie Sprüngli یک کافه قنادی خانه Sprüngli در سال ۱۸۵۶ افتتاح شد، و امروزه، کافۀ قنادی در Paradeplatz، محل توقفی دلخواه برای مردم محلی و گردشگران است. یک نگاه به ستون ها و در و پنجره، شما را ترقیب به وارد شدن به آن میکند. فروشگاه خرده فروشی در انتهای خیابان نیز  است. ۷- بورکلیپلاتز و دریاچه زوریخ در جایی دریاچه Limmat جریان دارد، Quaibrücke برای اتصال Bellevue Platz و Bürkliplatz است. کل ساحل پر از پروانه ها و پارک های زیبایی است که ساکنین محلی در آنجا تفریح می کنند. حدود ۱٫۵ کیلومتر از Bellevueplatz پارک زیبای Zürichhorn است شنبۀ هر ماه در بازارکلیپلاتز از ماه مه تا اکتبر، بازارهای بزرگ با بیش از ۵۰۰ فروشنده برگزار می شود. ۸- Limmatquai و Rathaus (تالار شهر) در کنار Limmatquai، خیابان محبوبی برای خرید، با تعدادی از خانه های قدیمی که فضای داخلی قدیمی نیز دارند وجود دارد. و این نشان دهندۀ ثروت اصناف این منطقه است. بسیاری از آنها رستوران ها را اداره می کنند. ساختمان ها بین سالهای ۱۶۹۴ و ۱۶۹۸ ساخته شده اند. ساختمان عظیم پسین رنسانس دارای دکوراسیونی از مجسمه غنی و سالن تشریفاتی باروک است که ارزش دیدن آن را دارد. ۹- یتلیبرگ در جنوب غربی زوریخ، یوتلیبرگ که شمالی ترین قله در رشته Albis است با ارتفاع ۸۷۱ متر واقع شده است. Uetlibergbahn، یک ایستگاه راه آهن در کوه است، از ایستگاه سلناو تا ایستگاه بالا، جایی که ۱۰ دقیقه پیاده طی می شود. حتی مسیر با راهپیمایی در شب به خوبی روشن است و صبحدم میتوان به رستوران های آن رسید.  ادامه دارد .....

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۸۸ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند