برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های استرالیا

جاذبه های توریستی ملبورن

محرم

ادامه معرفی جاهای دیدنی و زیبای شهر ملبورن کشور استرالیا

 

۱۱. رودخانه یارا

رودخانه یارا کروز

یک تور قایقی نه تنها بهترین راه برای دیدن مناظر است، بلکه یک نگاهی به تاریخ رودخانه یارا است . بسیاری از شرکت های برگزارکننده تور را می توان در کنار Southbank و در مکان هایی مانند Birrarung Marr، که در اصل “Birrarung” به معنای “رودخانه غم و اندوه و سایه”است یافت. جشن پیوندهای بومی با رودخانه یارا یکی دیگر از جشن های محبوب است.

 

۱۲ .بنای یادبود

حرم یادبود

این بنا که پس از جنگ جهانی اول برای بزرگداشت افراد درگیر در جنگ بزرگ  در داخل و خارج از کشور است که در معبد بزرگ پادشاهان ساخته شده است که امروزه به عنوان یک یادآوری شایسته برای همه نظامیان و زنان است و مرکز اصلی برای برگزاری مراسم در روز ANZAC که در تاریخ ۲۵ آوریل برگزار میشود، و روز یادبود  که در تاریخ ۱۱ نوامبر هر ساله برگزار می شود،است.

 

۱۳٫ جایگاه

داک لندز

Docklands جدید ترین مکان ملبورن است. با مرتفع ترین ساختمان های ستاره دار سبز در نیمکره جنوبی است و دارای آبشار ، کافه ها، رستوران ها و پارک است . در این منطقه ورزشگاه Etihad و Icehouse که یک سالن ورزشی  در سطح جهانی است نیز قرار دارد. یک بازار هنری و پررونق نیز در کنار ساحل این منطقه هر یکشنبه برپا می شود

 

۱۴٫ بازار ملکه ویکتوریا

بازار ملکه ویکتوریا

این مکان تاریخی در سال ۱۸۷۸ ساخته شده است که در این مرکز خرید محصولات جدید فروخته می شود . در این مکان علاوه بر سالن های غذاخوری عالی، فروشگاه هایی قرار دارند که هر چیزی را از لباس، هنر و اسباب بازی ها به فروش می رسانند که به سختی در جاهای دیگر پیدا می شوند. سایر جاذبه های ویژه این مکان، بازار شب، کنسرت های موسیقی و سایر کارهایی است که اغلب در طول تابستان برگزار می شود.

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
ادامه معرفی جاهای دیدنی و زیبای شهر ملبورن کشور استرالیا   11. رودخانه یارا یک تور قایقی نه تنها بهترین راه برای دیدن مناظر است، بلکه یک نگاهی به تاریخ رودخانه یارا است . بسیاری از شرکت های برگزارکننده تور را می توان در کنار Southbank و در مکان هایی مانند Birrarung Marr، که در اصل "Birrarung" به معنای "رودخانه غم و اندوه و سایه"است یافت. جشن پیوندهای بومی با رودخانه یارا یکی دیگر از جشن های محبوب است.   12 .بنای یادبود این بنا که پس از جنگ جهانی اول برای بزرگداشت افراد درگیر در جنگ بزرگ  در داخل و خارج از کشور است که در معبد بزرگ پادشاهان ساخته شده است که امروزه به عنوان یک یادآوری شایسته برای همه نظامیان و زنان است و مرکز اصلی برای برگزاری مراسم در روز ANZAC که در تاریخ ۲۵ آوریل برگزار میشود، و روز یادبود  که در تاریخ ۱۱ نوامبر هر ساله برگزار می شود،است.   13. جایگاه Docklands جدید ترین مکان ملبورن است. با مرتفع ترین ساختمان های ستاره دار سبز در نیمکره جنوبی است و دارای آبشار ، کافه ها، رستوران ها و پارک است . در این منطقه ورزشگاه Etihad و Icehouse که یک سالن ورزشی  در سطح جهانی است نیز قرار دارد. یک بازار هنری و پررونق نیز در کنار ساحل این منطقه هر یکشنبه برپا می شود   14. بازار ملکه ویکتوریا این مکان تاریخی در سال ۱۸۷۸ ساخته شده است که در این مرکز خرید محصولات جدید فروخته می شود . در این مکان علاوه بر سالن های غذاخوری عالی، فروشگاه هایی قرار دارند که هر چیزی را از لباس، هنر و اسباب بازی ها به فروش می رسانند که به سختی در جاهای دیگر پیدا می شوند. سایر جاذبه های ویژه این مکان، بازار شب، کنسرت های موسیقی و سایر کارهایی است که اغلب در طول تابستان برگزار می شود.  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۷ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند