برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های سوییس

جاذبه های گردشگری زوریخ سوئیس

محرم

زوریخ، بزرگترین شهر سوئیس، به عنوان مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور و یکی از مهمترین پایتخت های مالی و صنعتی اروپا شناخته شده است. جاذبه های آن شامل ده ها موزه، یک شهر قدیمی با ساختمان های قرون وسطی و رنسانس و … است.

۱- شهر قدیمی

شهر قدیمی

 بین Bahnhofstrasse و سمت چپ Limmat، نیمۀ غربیه ، شهر قدیمی Zürich است که توسط رومیان ساخته شده است. در تراس نمایش یک شهر زیبا و قدیمی است. در قسمت شرقی شهر قدیمی و در سراسر رودخانه، شما می توانید خیابانی قدیمی و جذاب مشاهده کنید. در این خیابان ها، مغازه ها و بوتیک های عتیقه ای، و همچنین کافه ها و رستوران ها را پیدا خواهید کرد.

۲- Kunsthaus Zürich (موزه هنرهای زیبا)

Kunsthaus Zürich (موزه هنرهای زیبا)

Kunsthaus یکی از موزه های هنری اروپا، توسط انجمن هنرهای زوریخ اداره می شود و تاریخش به سال ۱۷۸۷ باز می گردد. در حالی که مجموعه های بزرگی از آثار هنرمندان مختلف است – نقاشی های چارلز مونچ از  مهم ترین مجموعه ای از آثار مونه در خارج از پاریس اروپا است. تاکید این موزه همیشه بر نشان دادن با کیفیت ترین کارهای هنرمندان است.

 

۳- Schweizerisches Landesmuseum (موزه ملی سوئیس)

Schweizerisches Landesmuseum (موزه ملی سوئیس)

ساختمان قلعه نئو گوتیک، یک موزۀ عالی برای نشان دادن تاریخ فرهنگی تمام سوئیس است . این موزه شامل مهمترین مجموعه های آثار تاریخی و فرهنگی سوئیس است. مجموعه های باستان شناسی، با آثار کشف شده در سوئیس که از حدود ۱۰۰۰۰۰ قبل از میلاد تا حدود ۸۰۰ سال قبل از میلاد، در میان بهترین آثار اروپا هستند .

 

۴- Bahnhofstrasse

Bahnhofstrasse

“خیابان اصلی” زوریخ، Bahnhofstrasse ، بسیار شلوغ است، از ایستگاه قطار اصلی (bahnhof) تا Bürkliplatz در سراسر دریاچه کشیده شده است. این خیابان با متراژ ۱۲۰۰ متر یکی از جذاب ترین خیابان های خرید در اروپا است که توسط چشمه ها، هنرهای عمومی، درختان و ساختمان های برجسته به زیبایی هایش افزوده شده است.


ادامه دارد ….

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
زوریخ، بزرگترین شهر سوئیس، به عنوان مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور و یکی از مهمترین پایتخت های مالی و صنعتی اروپا شناخته شده است. جاذبه های آن شامل ده ها موزه، یک شهر قدیمی با ساختمان های قرون وسطی و رنسانس و ... است. ۱- شهر قدیمی  بین Bahnhofstrasse و سمت چپ Limmat، نیمۀ غربیه ، شهر قدیمی Zürich است که توسط رومیان ساخته شده است. در تراس نمایش یک شهر زیبا و قدیمی است. در قسمت شرقی شهر قدیمی و در سراسر رودخانه، شما می توانید خیابانی قدیمی و جذاب مشاهده کنید. در این خیابان ها، مغازه ها و بوتیک های عتیقه ای، و همچنین کافه ها و رستوران ها را پیدا خواهید کرد. ۲- Kunsthaus Zürich (موزه هنرهای زیبا) Kunsthaus یکی از موزه های هنری اروپا، توسط انجمن هنرهای زوریخ اداره می شود و تاریخش به سال ۱۷۸۷ باز می گردد. در حالی که مجموعه های بزرگی از آثار هنرمندان مختلف است - نقاشی های چارلز مونچ از  مهم ترین مجموعه ای از آثار مونه در خارج از پاریس اروپا است. تاکید این موزه همیشه بر نشان دادن با کیفیت ترین کارهای هنرمندان است.   3- Schweizerisches Landesmuseum (موزه ملی سوئیس) ساختمان قلعه نئو گوتیک، یک موزۀ عالی برای نشان دادن تاریخ فرهنگی تمام سوئیس است . این موزه شامل مهمترین مجموعه های آثار تاریخی و فرهنگی سوئیس است. مجموعه های باستان شناسی، با آثار کشف شده در سوئیس که از حدود ۱۰۰۰۰۰ قبل از میلاد تا حدود ۸۰۰ سال قبل از میلاد، در میان بهترین آثار اروپا هستند .   4- Bahnhofstrasse "خیابان اصلی" زوریخ، Bahnhofstrasse ، بسیار شلوغ است، از ایستگاه قطار اصلی (bahnhof) تا Bürkliplatz در سراسر دریاچه کشیده شده است. این خیابان با متراژ ۱۲۰۰ متر یکی از جذاب ترین خیابان های خرید در اروپا است که توسط چشمه ها، هنرهای عمومی، درختان و ساختمان های برجسته به زیبایی هایش افزوده شده است. ادامه دارد ....

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۱ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند