یکی از شهرهای مهم و معروف آمریکا شهر شیکاگو است ، با معرفی 10 جاذبه مهم و برتر گردشگری و توریستی شیکاگو همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

1  -موسسه هنر شیکاگو

موسسه هنر شیکاگو

موسسه هنر شیکاگو یک کلاس موزه جهانی با صدها هزار اثر هنری است. این مجموعه متنوع هزاران سال است که شامل انواع نقاشی، هنر چاپ، عکاسی، مجسمه سازی، هنرهای تزئینی، منسوجات، نقشه های معماری و غیره می باشد. این مؤسسه برای مجموعه ای از نقاشی های امپرسیونیست و پس از امپرسیونیست شناخته شده است .

2  – پارک هزاره

پارک هزاره

پارک هزاره در مرکز شهر شیکاگو، در خیابان میشیگان به سمت غرب واقع شده است. ویژگی های اصلی پارک هزاره شامل جایگاه جی پریتزکر، یک محل کنسرت در فضای باز، چشمه طوقه تعاملی؛ باغ لوری؛ و مجسمه ابر گیت در AT & T Plaza، است. این منطقه در نزدیکی بسیاری از دیگر جاذبه های اصلی و مراکز خرید قرار دارد.

3  – خیابان میشیگان و جادوی بزرگ

میشیگان خیابان و جادوی بزرگ

خیابان میشیگان احتمالا یکی از جذاب ترین بلوارهای آمریکا است. معبد Magnificent Mile معروف، در شمال رودخانه شیکاگو است. همچنین گالری های متعدد، بوتیک ها و مغازه های لوکس از سایر جاذبه های این خیابان است. برخی از جاذبه های این جا شامل مرکز جان هاوکاک، ساختمان ویرگلی و برج تربتون می باشد.

 

4  – موزه علم و صنعت

موزه علم و صنعت
در انتهای شمالی پارک جکسون ، موزه علم و صنعت، در سال 1933 تأسیس شد، و مسلما موزه ای شگفت انگیز در شیکاگو است. این موزه به کاربرد قوانین طبیعی در توسعه تکنولوژیکی و صنعتی اختصاص داده شده است. این مجموعه دارای نمایشگاه های دائمی، نمایشگاه های در حال تغییر و همچنین یک تئاتر OMNIMAX است.

5  – موزه تاریخ طبیعی

موزه فیلد تاریخ طبیعی

موزه تاریخ طبیعی طبق گفته موزه کلمبیا شیکاگو در سال 1893 برای نمایش مجموعه های زیست شناختی و انسان شناسی جمع آوری شده برای نمایشگاه جهانی کلمبیا ، تأسیس شد.  مجموعه دائمی شامل حدود 20 میلیون اثر هنری و نمونه هایی از انواع رشته ها شامل زمین شناسی، گیاه شناسی، زیست شناسی و انسان شناسی است.

ادامه دارد ……

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!