با معرفی جاذبه های مهم و جذاب یکی دیگر از شهرهای معروف کشور آمریکا شهر لاس وگاس همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

1- نوار

نوار
بخش مرکزیشهر لاس وگاس، بلواری است به طول 2.5 مایل ، که شهر را از شمال شرقی تا جنوب غربی در بر میگیرد و به نام The Strip شناخته می شود، کاخ های سرگرمی عظیم، هتل ها و ساختمانهای بسیاری با موضوع مشخص در حاشیه این نوار ساخته شده اند. این نوار  در شب بسیار چشمگیر است.

2 – تجربه حضور در خیابان فریمانت

تجربه خیابان فریمانت
در قدیمی مرکز شهر لاس وگاس، خیابان Fremont، یک منطقه مختص عابرین پیاده با انواع اماکن تفریحی و بازدیدی منحصر به فرد است. چهار بلوک خیابانی Fremont با سایبانی که از چراغ های LED ساخته شده اند ، آسمان را در پرتو رنگ های مختلف پوشانده. میتوانید از موسیقی و نمایش های دیدنی فوق العاده این خیابان لذت ببرید.
3 – هتل ونیزی و سواری گوندولا
هتل ونیزی و سواری گوندولا

هتل ونیزی در لاس وگاس در «نوار» واقع شده است. اینجا یکی از بهترین استراحتگاه های شهر است و دارای جاذبه های جالب گردشگری است. بازدیدکنندگان میتوانند در فضای جذاب این هتل که شباهت بسیاری به شهر ونیز دارد، راه بروند. در مقابل هتل ونیزی، قایقها آماده جابه جایی مشتاقان قایق سواری در کانالهای ونیزی هستند.

4  -هتل پاریس و برج ایفل

پاریس و برج ایفل
هتل پاریس در نوار ، یکی از بهترین استراحتگاه ها در لاس وگاس است. خارج از ساختمان اصلی هتل، و در پایین راه  اپرای پاریس، برج ایفل با مقیاسی کوچکتر بازسازی شده است است. در “برج ایفل” یک رستوران فوق العاده با منظره های زیبا در سراسر نوار  تعبیه شده.

5   -فوران آتشفشان و باغ راز 

هتل میراژ: آتشفشان فوران و راز باغ
 در امتداد نوار،هتل Mirageدر دسترس است. در مقابل نمای آتشفشانی است که در فواصل زمانی منظم فوران می کند.درون هتل Mirage باغ راز و محل زندگی دلفین ها است. در اینجا، بازدید کنندگان می توانند طیف وسیعی از حیوانات عجیب و غریب، از جمله شیرهای سفید را، در محیط طبیعی خود ببینند.

6 – نمایشگاه Bellagio Resort و Fountain Show

توچال Bellagio و نمایش فواره

 هتل Resort Bellagio یکی از چند هتل 5 ستاره با رتبه بندی AAA در لاس وگاس می باشد. این  هتل عظیم دارای طیف گسترده ای از جاذبه ها شامل گالری هنری، باغ گیاه شناسی، سالن اسپا، فواره های رقصان آب که با ریتم موسیقی هماهنگ شده اند، همراه با برخی از بهترین رستوران های موجود در لاس وگاس است.

 

ادامه دارد …..

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!