با بررسی جاذبه های و تفریحات جزایر شگفت انگیز بالی اندونزی ما را با سایت برترین جاذبه ها همراه باشید.

1 – جزایر Nusa Lembongan بالی

جزایر بالی

جزایر Nusa Lembongan جایی است که شما می توانید طلوع بالی را به آرامی و بدون جمعیت، ترافیک توریستی مشاهده نمایید. در این ساحل، غواصی، قایقرانی، و سوارکاری از فعالیت های اصلی است که می توان انجام داد و جاذبه های برتر آن شامل ساحل رویاییی و زیبا ؛ خلیج قارچ می باشد. برای اقامت در این جزایر می توان از کلبه های روستایی تا ویلا های لوکس اجاره نمود.

2 – دره Sidemen بالی

جزایر بالی

محصول دره و روستای sidemen سیدمن بادام زمینی است روستاهای این دره در میان تپه های  آبشاری شکل و کوه آگوگ بزرگ قرار دارد که مانند یک مهمانخانه خیرکننده هر گردشگری را به خود جذب می کنند. یکی از برجسته ترین مناظر در اطراف روستاهای کوچک، زمین های کشاورزی و برنج است که مردم محلی هنوز فعالیت های سنتی خود را انجام می دهند.

 3-  آبشار sekumpul بالی

زیباترین جزایر جهان

در منطقه Singaraja در شمال بالی، آبشار sekumpul سیکپول قرار دارد که یک مجموعه متشکل  از حدود هفت آبشار است،گر چه مسافران باید سه و چهار ساعت از تپه های برنج و روستاهای محلی و جنگل های متراکم گرمسیری و جاهای لغزنده رودخانه ها عبور کنند تا به این مکان برسند اما هنگامی که می رسند  با شنا  در آب خنک این آبشار خستگی راه را به بوته فراموشی می سپارند. محل: حدود 66 کیلومتری شمال اوباد.

4 – معبد Tirta Empul Temple بالی

جزایر بالی

معبد Tirta Empul (Pura Tirta Empul) یک میراث فرهنگی ملی است که به سه حیاط تقسیم می شود و نقطه مرکزی آن استخرمستطیل بزرگی است که مردم محلی برای دعا و خیس شدن در آبهای شفا از آن استفاده می کنند. اگر بخواهید به مردم محلی در مراسم تمیزکاری ملحق شوید، بهتر است ابتدا یک راهنمای مجرب همراه داشته باشید تا مطمئن شوید که به آداب و رسوم احترام می گذارید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!